Apie mane

Įsivaizduokite savo gyvenimą ir sėkmingą savirealizaciją kaip kelionę konkrečia kryptimi. Tam, kad nusigautumėte į paskirties punktą, pasiektumėte savo tikslą, būtina pasitikslinti adresą, žinoti, ko tikitės, kas jūsų laukia. Galbūt tai, ko ieškote, visai ne ten?

Jums reikia žinoti savo, kaip vairuotojo, savybes ir sugebėjimus, taip pat transporto priemonės, kuria keliausite, parametrus ir galimybes. Būtina atsižvelgti į oro sąlygas, paisyti aplinkos įtakos. Ir, žinoma, laikytis eismo taisyklių bei saugumo technikos.

Visa tai žinoti, mokėti ir yra mano darbas.

Man 46 metai. Gyvenu Norvegijoje, dirbu su visu pasauliu. Esu žmogaus, įvykių, gyvenamos/darbo erdvės, gyvenimo būdo diagnostikos ir korekcijos konsultantė.

 

Mokymasis įvairiose pasaulio šalyse, ilgametis darbas su skirtingų tautybių ir mentaliteto žmonėmis mano veiklai suteikia svarių privalumų, vertingos patirties. Skaitykite apie  rezultatus.

Mano klasikinis akademinis išsilavinimas:

  • taikomoji dailė (juvelyrika; meninis apipavidalinimas; 1986 – 1995);
  • kosmetologija ir spalvų, garsų, kvapų terapija (2000 – 2004);
  • psichologija (bendroji psichologija; meno terapija; simbolių ir ženklų analizė; kūrybos ir genialumo psichologija; 2005 – 2018).

Paraleliai studijavau/studijuoju alternatyvias metodikas, dvasines žinias. Mokausi tiesiogiai pas autorius, kūrėjus.

Praktikuoju informacijos perėjimo iš subtiliųjų planų, darbo su informaciniu lauku, genetine atmintimi, smegenų bei visapusiško žmogaus potencialo tyrimo srityse. Pagrindinė praktinė kryptis – darbas su tikrosiomis, giluminėmis priežastimis, daugialypė žmogaus ir įvykių analizė.

Profesinę veiklą pradėjau nuo interjerų kūrimo, mokiausi feng shui, biolokacijos. 1998-aisiais pirmojo interviu „Kauno dienai“ ir „Laikinąjai sostinei“ metu papasakojau apie savo atradimus šioje sferoje: erdvę, aktyvizuojančią ir žadinančią pojūčius, penkių jutimo organų, emocijų ir jausmų įtaką sveikatai, harmoningam gyvenimui.

Vėliau dirbau su tokiomis sudėtingomis problemomis, kaip fizinė bei psichologinė prievarta, suicidas, psichiniai sutrikimai, žalingi įpročiai/priklausomybės, psichosomatikos ir susirgimų priežastys, patologiška nesėkmė, asmeninių ir verslo santykių harmonizavimas, socialinė savirealizacija.

Savarankiškai išsigydžiau sunkius hormoninius-imuninius sutrikimus, kuriuos išprovokavo intensyvus ir sudėtingas darbas su žmonėmis bei nuolatinės studijos.

Nuo 2009 metų dirbu interneto formate (online).

2009 – 2016 m. aktyviai vykdžiau labdaringą, švietėjišką veiklą. Savarankiškai organizavau ir vysčiau projektus „Sudomink savo gyvenimą savimi“ ir „Moteris ir sėkmė. Šiuolaikinė magija“ : reguliariai vedžiau nemokamus „online“ ir „offline“ seminarus, publikavau teminius straipsnius savo bloge ijcabinet.com, „postus“ bei video Facebook-e, reguliarai siunčiau naujienlaiškius su praktinėmis rekomendacijomis, dovanojau elektronines knygas ir brošiūras, teikiau nemokamas konsultacijas, dalinausi asmenine patirtimi, informacija apie metodikas ir autorius, kuriais domėjausi pati.

Mano tematiniai straipsniai publikuoti Psychology Today, E-xecutive, Lifehacker, Econet, Organicwoman, Psichika, Raktas, Delfi.

Savo projektą baigiau „online“ kurso ir knygos  „Paleisk savo svajonę į laisvę“  publikacija (2016).

Su manimi lengva bendrauti, moku paaiškinti, sudominti, apie sudėtingus ir globalius dalykus kalbu paprastai, suprantamai.

Norite dirbti kartu? Visa informacija puslapyje  konsultacija.

 

KAI NEDIRBU IR NESIMOKAU…

Dievinu muziką, šokius ir kavą!

Mėgstu kiną: su malonumu pasineriu į įspūdingą fantastiką, spalvingus komiksus, įmantrius detektyvus – galvosūkius. Klausausi mėgstamų „soundtrack“-ų, downtempo, lounge.

Mėgaujuosi ilgais pasivaikščiojimais. Fotografuoju. Rašau rusų, anglų ir gimtąja – lietuvių kalba.

Jei norite ką nors paskaityti, gauti praktines rekomendacijas, užsukite į  biblioteką.