Apie mane

Įsivaizduokite savo gyvenimą ir sėkmingą savirealizaciją kaip kelionę konkrečia kryptimi. Tam, kad nusigautumėte į paskirties punktą, pasiektumėte savo tikslą, būtina pasitikslinti adresą, žinoti, ko tikitės, kas jūsų laukia. Galbūt tai, ko ieškote, visai ne ten?

Jums reikia žinoti savo, kaip vairuotojo, savybes ir sugebėjimus, taip pat transporto priemonės, kuria keliausite, parametrus ir galimybes. Būtina atsižvelgti į oro sąlygas, paisyti aplinkos įtakos. Ir, žinoma, laikytis eismo taisyklių bei saugumo technikos.

Visa tai žinoti, mokėti ir yra mano darbas.

Man 46 metai. Gyvenu Norvegijoje, dirbu su visu pasauliu. Esu žmogaus, įvykių, gyvenamos/darbo erdvės, personalinio stiliaus, gyvenimo būdo diagnostikos ir korekcijos konsultantė.

 

Mokymasis įvairiose pasaulio šalyse, ilgametis darbas su skirtingų tautybių ir mentaliteto žmonėmis mano veiklai suteikia svarių privalumų, vertingos patirties. Skaitykite apie  rezultatus.

Mano klasikinis akademinis išsilavinimas:

  • taikomoji dailė (juvelyrika; meninis apipavidalinimas; 1986 – 1995);
  • kosmetologija ir spalvų, garsų, kvapų terapija (2000 – 2004);
  • psichologija (bendroji psichologija; meno terapija; simbolių ir ženklų terapija; kūrybos ir genialumo psichologija; 2005 – 2018).

Paraleliai studijavau/studijuoju alternatyvias metodikas, dvasines žinias. Mokausi tiesiogiai pas autorius, kūrėjus. Pagrindinė praktinė kryptis – darbas su tikrosiomis, giluminėmis priežastimis, daugialypė žmogaus ir įvykių analizė.

Profesinę veiklą pradėjau nuo interjerų kūrimo, mokiausi feng shui, biolokacijos. 1998-aisiais pirmojo interviu „Kauno dienai“ ir „Laikinąjai sostinei“ metu papasakojau apie savo atradimus šioje sferoje: erdvę, aktyvizuojančią ir žadinančią pojūčius, penkių jutimo organų, emocijų ir jausmų įtaką sveikatai, harmoningam gyvenimui.

Vėliau dirbau su tokiomis sudėtingomis problemomis, kaip fizinė bei psichologinė prievarta, suicidas, psichiniai sutrikimai, žalingi įpročiai/priklausomybės, psichosomatikos ir susirgimų priežastys, patologiška nesėkmė, asmeninių ir verslo santykių harmonizavimas, socialinė savirealizacija.

Aktyviai domiuosi ezoterika, metafizika. L.Hey, V. Sinelnikovas, O.M.Aivanchovas, Ošo, K.Kastaneda, A.Beili, J.Blavatskaja, Rerichai, Agni Joga, Vedos,Taro, Runos, numerologija, astrologija, ajurveda, joga, aurosoma, aromaterapija, feng shui, fraktalų ir mandalų kūrimas, budizmo, krikščionybės bei kvantinės fizikos, mitologijos, kosmogonijos, populiariosios psichologijos pagrindai…– tai tik dalis skaityto, studijuoto, išgyvento ir suformuoto į tvirtą pamatą dar 80/90-aisiais metais.

Praktikuoju informacijos perėjimo iš subtiliųjų planų, darbo su informaciniu lauku, genetine atmintimi, smegenų bei visapusiško žmogaus potencialo tyrimo srityse.

Nuo 2009 metų dirbu interneto formate (online).

 

SMALSU SUŽINOTI DAUGIAU?

Vieni savo laiką ir finansus skiria nekilnojamo turto įsigyjimui ir jo gražinimui. Kiti skuba įsigyti išsvajotą automobilį ar trokštamus daiktus. Treti domisi grožio procedūromis, garderobo atnaujinimu ar teikia pirmenybę kelionėms, pramogoms. Tie, kam svarbu realizuotis sociume, rūpinasi savo populiarumu: reklama, saviprezentacija.

Esu prisiekusi mokslo fanė, todėl kitaip naudojuosi savais resursais. Nuo 1991 metų savo laiką, finansus ir visapusiškas pastangas nenutrūkstamai investuoju į nuolatinį mokymasi ir ekspertiškumo vystymą. Tai mano aistra, mano talentas ir mano turtas. Ir tai ne metafora. Puikiai orientuojuosi įvairių mokymų, metodikų, idėjų ir tendencijų pasaulyje.

2009 – 2016 m. aktyviai vykdžiau labdaringą, švietėjišką veiklą. Savarankiškai organizavau ir vysčiau projektus „Sudomink savo gyvenimą savimi“ ir „Moteris ir sėkmė. Šiuolaikinė magija“ : reguliariai vedžiau nemokamus „online“ ir „offline“ seminarus, publikavau teminius straipsnius savo bloge ijcabinet.com, „postus“ bei video Facebook-e, reguliarai siunčiau naujienlaiškius su praktinėmis rekomendacijomis, dovanojau elektronines knygas ir brošiūras, teikiau nemokamas konsultacijas, dalinausi asmenine patirtimi, informacija apie metodikas ir autorius, kuriais domėjausi pati.

Savo projektą baigiau „online“ kurso ir knygos  „Paleisk savo svajonę į laisvę“  publikacija (2016).

Savarankiškai išsigydžiau sunkius hormoninius-imuninius sutrikimus, kuriuos išprovokavo intensyvus ir sudėtingas darbas su žmonėmis bei nuolatinės studijos.

Esu ištekėjusi, stažas – 27 metai, du suaugę sūnus.

Nesu nei „laimės pardavėja“, nei „įkvėpimo mūza“, nei „scenos ar infobiznio virtuozė“. Dirbu tik individualiai ir iki rezultato. Su manimi lengva bendrauti, moku paaiškinti, sudominti, apie sudėtingus ir globalius dalykus kalbu paprastai, suprantamai.

Norite dirbti kartu? Visa informacija puslapyje  konsultacija.

 

KAI NEDIRBU IR NESIMOKAU…

Dievinu muziką, šokius ir kavą!

Mėgstu kiną: su malonumu pasineriu į įspūdingą fantastiką, spalvingus komiksus, įmantrius detektyvus – galvosūkius. Klausausi mėgstamų „soundtrack“-ų, downtempo, lounge.

Mėgaujuosi ilgais pasivaikščiojimais. Fotografuoju. Rašau rusų, anglų ir gimtąja – lietuvių kalba.

Jei pageidaujate ką nors paskaityti, užsukite į  biblioteką.