Biblioteka

KLIŪTYS KELYJE Į SĖKMĘ: KAIP JŲ IŠVENGTI IR ĮVEIKTI

© Specialiai žurnalui „Raktas“ (gegužė, 2017)   Kelyje į sėkmę, kaip ir bet kokiame kelyje, mūsų laukia iššūkiai ir pavojai. Nors tai visiškai natūralios gyvenimo dalys, susidūrę su kliūtimis, dažniausiai galvojame, kad jos – bausmė, neišvengiamos nesėkmės, nulemtos likimo. Ar iš tikrųjų taip yra?

Plačiau

KODĖL NUVILIA „SĖKMĖS“ MOKYMAI IR „LAIMĖS“ SEMINARAI

© Specialiai „E-xecutive“    Jau kuris laikas atsakinėju į vieną ir tą patį klausimą: „kuo skiriasi įvairūs mokymai, seminarai nuo individualaus mokymo, individualaus konsultavimo? Kaip išvengti painiavos, kaip pasirinkti?“

Plačiau

AMULETAS NUO PIKTŲ LIEŽUVIŲ

© Specialiai „Psichika“ | „Tiesa“   Jūs ilgai ir nuosekliai ruošiate savo naują programą. Laukdami viešo pripažinimo apgalvojate kiekvieną savo pasirodymo žodį. Tikėdamiesi dėkingumo su meile puošiate savo naujo produkto pakuotę. Ir staiga, negatyvus atsiliepimas socialiniuose tinkluose, komentaras, drabstantis jus purvu jūsų pačių bloge ar gautas elektroniniu paštu pranešimas visiškai nuvertina jūsų darbą.

Plačiau

KADA VERTA PASAKYTI KLIENTUI „NE“

© Specialiai „Lifehacker“   Jei jūs verslininkas, kūrybinio ar komercinio projekto autorius, galbūt tik ruošiatės juo tapti, pagrindinis sprendimas, kurį jums teks priimti, – pasirinkti savo auditoriją.

Plačiau

KAIP TOBULĖTI IR IŠLIKTI GYVAM

© Specialiai „Econet“ | „Anomalija“ (iš mano blogo ijcabinet.com archyvo; 2013)   Kiekvieną valandą, kiekvieną minutę mus užplūsta galingas informacinis srautas. Mūsų smegenys ir mūsų kūnas patiria kolosalų krūvį.

Plačiau

NUOSKAUDŲ DIAGNOSTIKA IR JŲ ŠALINIMAS

© Specialiai „Psychology today“ | „Psichika“ | „Delfi“ (parengta pagal „online“ programos „Nuoskaudų diagnostika ir šalinimas“ medžiagą; 2015.02.04)   Кiekvieną kartą, kai tai, ko jūs norite, ko tikitės, nepateisina jūsų lūkesčių, jūs žinote, kad bus skaudu. Jūs jau pastebėjote, kad tokiais momentais jaučiate  kartų nepasitenkinimo skonį. Ir kol jūs savęs gailitės, pykstate, kiti mėgaujasi gyvenimu. Nuo to tik dar blogiau.

Plačiau

SVEIKATA: KAIP PRARANDAME IR KAIP SUSIGRĄŽINTI

© Specialiai „Econet“ | „Delfi“ (iš mano blogo ijcabinet.com archyvo; 2012)   Paklausus žmogaus, kas jam yra sveikata, dažniausiai pasigirsta dviejų tipų atsakymai: sveikata – kai nieko neskauda, kai gerai jautiesi, arba sveikata – tai vidinė ir išorinė harmonija. Pasirodo, daugeliui sveikata – tai simptomatikos nebuvimas, o vidinė-išorinė harmonija apsiriboja pozityvia emocine būsena. Iš tikrųjų sveikatos sąvoka kur kas sudėtingesnė ir platesnė.

Plačiau