jūsų asmeninė sėkmės istorija

Tai jūsų aistra + mano įgūdžiai

Įsivaizduokite savo kelią į sėkmę kaip įprastą kelionę konkrečia kryptimi. Norėdamas nusigauti į numatytą vietą, pasiekti galutinę stotelę, privalote pasitikslinti adresą, žinoti, ko tikitės, kas laukia.
 
Galbūt tai, ko ieškote, yra visai ne ten? Jums reikia žinoti savo, vairuotojo, savybes ir sugebėjimus, taip pat transporto priemonės parametrus ir galimybes. Visa tai būtina suderinti su savo kelionės tikslu. Taip pat svarbu atsižvelgti į išorinius faktorius: paisyti “oro” sąlygų, aplinkos įtakos. Žinoma, laikytis eismo taisyklių bei saugumo. Visa tai padėti kitiems sužinoti ir realizuoti  – mano darbas.

nuo svajonės iki rezultato

Individuali konsultacija – tai jūsų situacijos ir norų sisteminė analizė bei korekcija.

Aš teikiu individualias konsultacijas mano mokymų metu ir mentorystės formate.

 

KUO GALIU BŪTI NAUDINGA

Sužinosite, kodėl su jumis vyko arba vyksta vieni ar kiti dalykai, arba nevyksta tai, ko jūs norite, kodėl konkrečiu metu ir kodėl su jumis.

Gausite instrumentus sėkmės palaikymui visose gyvenimo sferose, atsižvelgiant į jūsų individualius parametrus ir planuojamus įvykius.

Išmoksite derinti asmeninę saviraišką ir šeimą, verslą ir kūrybą, materialius poreikius ir dvasinius ieškojimus be žalos sau ir finansams.

Padėsiu kurti autorinį projektą, kursą, programą, pozicionavimo strategiją ir susigaudyti konsultavimo bei kitų paslaugų sferų shemose.

 

 

KAIP VYKSTA KONSULTACIJA

Visos konsultacijos vyksta tik internetu (skype, zoom, fb messenger). 

Vienkartinė konsultacija, pokalbis. Kaina 150 eur. Trukmė 1,5 val.

Baigusiems mano programas, besimokantiems kaina 80 eur/1 val.

Pageidaujant sužinoti daugiau ar užsakyti, rašykite psl.  Kontaktai.

 

Mano praktika pagrįsta psichologijos mokslu, saugiomis novatoriškomis technologijomis, dvasinėmis žiniomis ir į veiksmus nukreiptais metodais, kurie padės pasiekti greitų pasikeitimų, pageidaujamų permainų ir akivaizdžių, ilgalaikių rezultatų.

norite dirbti kartu?

Aš dirbu su aktyviais, kūrybingais žmonėmis, kuriuos įkvepiu. Mano veikla suteikia jiems laisvės ir saviraiškos malonumo. Ir kuo daugiau jie mėgaujasi rezultatais, tuo daugiau padėkų sulaukiu.

laikas gyventi dabar

Pakakas delsti, laukti, atidėlioti, slėptis. Tereikia leisti sau paklausti, paprašyti ir…
Durys atsidaro. Gyvenimas keičiasi.