Konsultacija

jūsų asmeninė sėkmės istorija

Tai jūsų aistra + mano įgūdžiai.

Įsivaizduokite savo kelią į sėkmę kaip įprastą kelią konkrečia kryptimi. Tam, kad nusigautumėte į paskirties punktą, pasiektumėte galutinę stotelę, jūs privalote pasitikslinti adresą, žinoti, ko tikitės, kas jūsų laukia. Galbūt tai ko ieškote, visai ne ten?

Jums reikia žinoti savo, kaip vairuotojo, savybes ir sugebėjimus, taip pat savo transporto priemonės parametrus ir galimybes. Visa tai būtina suderinti su savo kelionės tikslu. Taip pat svarbu paisyti oro sąlygų, aplinkos įtakos. Ir, žinoma, laikytis eismo taisyklių bei saugumo technikos.

Visa tai žinoti ir padėti kitiems realizuoti – mano darbas. Pagrindinis rezultatas – daugiau įvykių ir geresnė jų kokybė, nei prieš konsultacijas.

kur slepiasi laimė

Laimę kiekvienas supranta ir išgyvena skirtingai. Tai priklauso nuo prigimtinių norų, reikalaujančių realizacijos. Visi nori meilės, sveikatos, pinigų, tačiau šiuos norus realizuos skirtingomis savybėmis, slypinčiomis pasąmonėje. 

Jūs turite prigimtines užduotis ir funkcijas, kurias galite atlikti tik jūs, jūs turite tokias savybes ir resursus, kurių neturi kiti. Tai, ką galite jūs, kitas niekada nepadarys, taip, kaip gyvenate, jaučiate, galvojate jūs, kitas taip nejaus, nemąstys.

Prigimtinių resursų išvystymo ir realizacijos lygis lemia jūsų vertybių sistemą, jūsų seksualinius prioritetus, elgesį ir adaptaciją sociume, poroje, santykius su materija, su savimi pačiu – visus jūsų „noriu“, „galiu“, „reikia“.

KUO GALIU BŪTI NAUDINGA

Jūs sužinosite, kaip rasti save ir savo gyvenimo kelią, kaip mėgautis saviraiška ir pelnu veikloje, kūryboje.

Išmoksite suderinti materialius poreikius ir dvasinius ieškojimus, asmeninius santykius ir veiklą, išvengiant negatyvaus poveikio sau ir savo gyvenimui.

Sužinosite, kodėl su jumis vyksta vieni ar kiti dalykai, arba nevyksta tai, ko norite, kodėl konkrečiu metu ir kodėl su jumis.

Padėsiu formuoti gyvenimo būdą, asmeninę ir darbo erdvę, individualų stilių, atsižvelgiant į jūsų asmeninius, prigimtinius parametrus bei pageidaujamus įvykius ir siekiamus tikslus.

 

KAIP VYKSTA KONSULTACIJA

Visos konsultacijos vyksta internetu. Konsultacijų tipai:

1. Vienkartinė konsultacija (pokalbis skype). Kaina – 50 eur.  Trukmė – 45 min.

2. Ilgalaikis konsultavimas, profesionalus palaikymas pasirinkta tema (žr. Programos). Trukmė – 3 mėnesiai. Bendraujame 2 – 4 kartus per mėnesį. Derinama individualiai.

Mano praktika pagrįsta psichologijos mokslu, saugiomis novatoriškomis technologijomis, dvasinėmis žiniomis ir į veiksmus nukreiptais metodais, kurie padės pasiekti greitų pasikeitimų, pageidaujamų permainų ir akivaizdžių, ilgalaikių rezultatų.

norite dirbti kartu?

Aš dirbu su aktyviais, kūrybingais žmonėmis, kuriuos įkvepiu. Mano veikla suteikia jiems laisvės ir saviraiškos malonumo. Ir kuo daugiau aš mėgaujuosi savo darbu, tuo daugiau padėkų sulaukiu.

  laikas gyventi dabar

Pakakas delsti, laukti, atidėlioti, slėptis. Tereikia leisti sau paklausti, paprašyti ir…
Durys atsidaro. Gyvenimas keičiasi.