jūsų asmeninė sėkmės istorija

Tai jūsų aistra + mano įgūdžiai

Įsivaizduokite savo kelią į sėkmę kaip įprastą kelionę konkrečia kryptimi. Norėdamas nusigauti į numatytą vietą, pasiekti galutinę stotelę, privalote pasitikslinti adresą, žinoti, ko tikitės, kas laukia.
 
Galbūt tai, ko ieškote, yra visai ne ten? Jums reikia žinoti savo (vairuotojo) savybes ir sugebėjimus, taip pat transporto priemonės parametrus ir galimybes. Visa tai būtina suderinti su savo kelionės tikslu. Taip pat svarbu atsižvelgti į išorinius faktorius: paisyti „oro“ sąlygų, aplinkos įtakos. Žinoma, laikytis eismo taisyklių bei saugumo. Visa tai padėti kitiems sužinoti ir realizuoti  yra mano darbas.

nuo norų iki rezultato

Asmeninė konsultacija – tai jūsų situacijos ar norų sisteminė analizė ir greitas būdas išspręsti vieną klausimą iškart. Individualiai, konfidencialiai, realiai.

 

KUO GALIU BŪTI NAUDINGA

Sužinosite, kodėl su jumis vyksta vieni ar kiti dalykai arba nevyksta tai, ko jūs norite, kodėl tai vyko (vyksta) konkrečiu metu ir kodėl su jumis.

Padėsiu struktūrizuoti, formuoti gyvenimo būdą, įvykius, ryšius, veiklą atsižvelgiant į jūsų individualius parametrus ir pageidaujamus tikslus. 

 

 

KAIP VYKSTA KONSULTACIJA

Visos konsultacijos vyksta internetu ir „gyvai“  (lietuvių ir rusų kl.). 

Galima pasirinkti vienkartinę konsultaciją arba  VIP dienų  paketą.

Konsultaciją sudaro: išankstinė diagnostika, pokalbis, palaikymas.

Pageidaujate sužinoti daugiau ar užsakyti, rašykite psl. Kontaktai.

Mano praktika pagrįsta psichologijos mokslu, saugiomis novatoriškomis technologijomis, dvasinėmis žiniomis ir į veiksmus nukreiptais metodais, kurie padės pasiekti greitų pasikeitimų, pageidaujamų permainų ir akivaizdžių, ilgalaikių rezultatų.

norite dirbti kartu?

Aš dirbu su aktyviais, kūrybingais žmonėmis, kurie mane įkvepia. Mano veikla suteikia jiems laisvės ir saviraiškos malonumo. Ir kuo daugiau jie mėgaujasi rezultatais, tuo daugiau padėkų sulaukiu.

laikas gyventi dabar

Pakakas delsti, laukti, atidėlioti, slėptis. Tereikia leisti sau paklausti, paprašyti ir…
Durys atsidaro. Gyvenimas keičiasi.