Konsultacija

jūsų asmeninė sėkmės istorija

Tai jūsų aistra + mano įgūdžiai.

Kiekvienas žmogus turi savo prigimtines užduotis ir funkcijas, kurias gali atlikti tik jis, todėl kad jis turi tokias savybes ir resursus, kurių neturi kiti. Tai, ką gali vienas, kitas niekada nepadarys, tai, kaip gyvena, jaučia, galvoja vienas, kitas taip nejaus, nemąstys.

Prigimtinių resursų išvystymo ir realizacijos lygis lemia žmogaus vertybių sistemą, jo seksualinius prioritetus, elgesį ir adaptaciją sociume, poroje, santykius su savimi pačiu – visus mūsų „noriu“, „galiu“, „reikia“.

kur slepiasi laimė

Kiekvienas laimę supranta ir išgyvena skirtingai. Tai priklauso nuo prigimtinių norų, reikalaujančių realizacijos. Visi nori meilės, sveikatos, pinigų, tačiau šiuos norus realizuos skirtingomis savybėmis, slypinčiomis pasąmonėje. Todėl didžiausią efektą duoda ne trumpalaikiai seminarai, populiarių knygų skaitymas ar interneto resursų degustavimas. Tik profesionalus individualus darbas leidžia pamatyti tai, kas nematoma.

KUO GALIU BŪTI NAUDINGA

Pagrindinis darbo su manimi rezultatas – daugiau įvykių ir geresnė jų kokybė, nei prieš konsultacijas.

Išmokysiu sąveikauti su žmonėmis darbe ir asmeniniame gyvenime, išvengiant negatyvaus poveikio sau ir savo gyvenimui.

Sužinosite, kodėl su jumis vyksta vieni ar kiti dalykai, arba nevyksta tai, ko norite, kodėl konkrečiu metu ir kodėl su jumis.

Suteiksiu instrumentus savarankiškam sėkmės palaikymui visose gyvenimo sferose.

Padėsiu formuoti gyvenimo būdą, asmeninę ir darbo erdvę, realizuotis mėgstamoje veikloje, atsižvelgiant į jūsų individualius, prigimtinius parametrus bei pageidaujamus įvykius ir siekiamus tikslus.

 

KAIP VYKSTA KONSULTACIJA

Konsultacijos vyksta internetu (skaipu).

Vienkartinė konsultacija. Trukmė – 50 min.

Ilgalaikis konsultavimas, palaikymas pasirinkta tema (žr. Programos). Trukmė – 3 arba 6 mėnesiai. Bendraujame 2 kartus per mėnesį.

Mano praktika pagrįsta psichologijos mokslu, saugiomis novatoriškomis technologijomis, dvasinėmis žiniomis ir į veiksmus nukreiptais metodais, kurie padės pasiekti greitų pasikeitimų, pageidaujamų permainų ir akivaizdžių, ilgalaikių rezultatų.

norite dirbti kartu?

Aš dirbu su aktyviais, kūrybingais žmonėmis, kuriuos įkvepiu. Mano veikla suteikia jiems laisvės ir saviraiškos malonumo. Ir kuo daugiau aš mėgaujuosi savo darbu, tuo daugiau padėkų sulaukiu.

  laikas gyventi dabar

Pakakas delsti, laukti, atidėlioti, slėptis. Tereikia leisti sau paklausti, paprašyti ir…
Durys atsidaro. Gyvenimas keičiasi.