jūsų asmeninė sėkmės istorija

Tai jūsų aistra + mano įgūdžiai

Įsivaizduokite savo kelią į sėkmę kaip įprastą kelionę konkrečia kryptimi. Norėdamas nusigauti į numatytą vietą, pasiekti galutinę stotelę, privalote pasitikslinti adresą, žinoti, ko tikitės, kas laukia.
 
Galbūt tai, ko ieškote, yra visai ne ten? Jums reikia žinoti savo, vairuotojo, savybes ir sugebėjimus, taip pat transporto priemonės parametrus ir galimybes. Visa tai būtina suderinti su savo kelionės tikslu. Taip pat svarbu atsižvelgti į išorinius faktorius: paisyti “oro” sąlygų, aplinkos įtakos. Žinoma, laikytis eismo taisyklių bei saugumo. Visa tai padėti kitiems sužinoti ir realizuoti  – mano darbas.

nuo svajonės iki rezultato

Jokių paslaugų sąrašų. Aš siūlau tik vieną paslaugą  –  save.

Jokių sertifikatų. Aš siūlau patirtį, įgūdžius, profesionalumą.

Mums tereikia magijos. Mes turime sutapti. Viskas paprasta.

 

KUO GALIU BŪTI NAUDINGA

Sužinosite, kodėl su jumis vyko arba vyksta vieni ar kiti dalykai, arba nevyksta tai, ko jūs norite, kodėl konkrečiu metu ir kodėl su jumis.

Gausite instrumentus sėkmės palaikymui visose gyvenimo sferose, atsižvelgiant į jūsų individualius parametrus ir planuojamus įvykius.

Padėsiu kurti autorinį projektą, kursą, programą, pozicionavimo strategiją ir susigaudyti konsultavimo bei kitų paslaugų sferų mituose.

 

 

KAIP VYKSTA VIENKARTINĖ KONSULTACIJA

Konsultacija vyksta internetu (skype, zoom). 

Konsultacijos trukmė  1 val. Kaina 150 eur. 

Jei norite užsakyti, rašykite psl.  Kontaktai.

Mano praktika pagrįsta psichologijos mokslu, saugiomis novatoriškomis technologijomis, dvasinėmis žiniomis ir į veiksmus nukreiptais metodais, kurie padės pasiekti greitų pasikeitimų, pageidaujamų permainų ir akivaizdžių, ilgalaikių rezultatų.

norite dirbti kartu?

Aš dirbu su aktyviais, kūrybingais žmonėmis, kuriuos įkvepiu. Mano veikla suteikia jiems laisvės ir saviraiškos malonumo. Ir kuo daugiau jie mėgaujasi rezultatais, tuo daugiau padėkų sulaukiu.

laikas gyventi dabar

Pakakas delsti, laukti, atidėlioti, slėptis. Tereikia leisti sau paklausti, paprašyti ir…
Durys atsidaro. Gyvenimas keičiasi.