Konsultacija

jūsų asmeninė sėkmės istorija

Tai jūsų aistra + mano įgūdžiai.

Įsivaizduokite savo kelią į sėkmę kaip įprastą kelionę konkrečia kryptimi. Norėdamas nusigauti į numatytą vietą, pasiekti galutinę stotelę, privalote pasitikslinti adresą, žinoti, ko tikitės, kas laukia. Galbūt tai, ko ieškote, yra visai ne ten? Jums reikia žinoti savo, vairuotojo, savybes ir sugebėjimus, taip pat transporto priemonės parametrus ir galimybes. Visa tai būtina suderinti su savo kelionės tikslu. Taip pat svarbu paisyti oro sąlygų, aplinkos įtakos. Ir, žinoma, laikytis eismo taisyklių bei saugumo.

Visa tai padėti kitiems sužinoti ir realizuoti – mano darbas. Aš linkusi remtis tik tuo, ką galima ištirti, patirti ir, adekvačiai įvertinus, patvirtinti, tada pakartoti. Mano nuomone, tai pagrindiniai rezultato kriterijai. 

kur slepiasi laimė

Laimę kiekvienas supranta ir išgyvena skirtingai. Tai priklauso nuo prigimtinių norų, reikalaujančių realizacijos. Visi nori meilės, sveikatos, pinigų, tačiau šiuos norus realizuos skirtingomis asmeninėmis savybėmis ir skirtingais būdais.

Jūs turite prigimtines užduotis ir funkcijas, kurias galite atlikti tik jūs, jūs turite tokias savybes ir resursus, kurių neturi kiti. Tai, ką galite jūs, kitas niekada nepadarys, taip, kaip gyvenate, jaučiate, galvojate jūs, kitas taip nejaus, nemąstys.

Kiekvieno žmogaus užduotis – pažinti save ir savo norus, realizuoti turimą potencialą ir resursus. Nuo to, kaip išmoksime tai realizuoti, ir priklausys gyvenimo kokybė.

KUO GALIU BŪTI NAUDINGA

Sužinosite, kodėl su jumis vyksta vieni ar kiti dalykai, arba nevyksta tai, ko norite, kodėl konkrečiu metu ir kodėl su jumis.

Suprasite, kaip rasti savo gyvenimo kelią, kaip mėgautis saviraiška ir pelnu veikloje, kūryboje.

Išmoksite suderinti materialius poreikius ir dvasinius ieškojimus, asmeninius santykius ir veiklą, išvengiant negatyvaus poveikio sau ir savo gyvenimui.

Padėsiu formuoti gyvenimo būdą, asmeninę ir darbo erdvę, individualų stilių, atsižvelgiant į jūsų asmeninius, prigimtinius parametrus bei pageidaujamus įvykius ir siekiamus tikslus.

 

KAIP VYKSTA KONSULTACIJA

Visos konsultacijos vyksta internetu (skype). Konsultacijų tipai:

1. Vienkartinė konsultacija (pokalbis, diagnostika). 

2. Ilgalaikis konsultavimas, mentorystė, profesionalus palaikymas pasirinkta tema (žr. Programos). Trukmė – 3 mėnesiai. Bendraujame 2 – 4 kartus per mėnesį. Derinama individualiai.

Mano praktika pagrįsta psichologijos mokslu, saugiomis novatoriškomis technologijomis, dvasinėmis žiniomis ir į veiksmus nukreiptais metodais, kurie padės pasiekti greitų pasikeitimų, pageidaujamų permainų ir akivaizdžių, ilgalaikių rezultatų.

norite dirbti kartu?

Aš dirbu su aktyviais, kūrybingais žmonėmis, kuriuos įkvepiu. Mano veikla suteikia jiems laisvės ir saviraiškos malonumo. Ir kuo daugiau aš mėgaujuosi savo darbu, tuo daugiau padėkų sulaukiu.

  laikas gyventi dabar

Pakakas delsti, laukti, atidėlioti, slėptis. Tereikia leisti sau paklausti, paprašyti ir…
Durys atsidaro. Gyvenimas keičiasi.