Konsultacija

jūsų asmeninė sėkmės istorija

Tai jūsų aistra + mano įgūdžiai.

Jūs, kaip ir kiekvienas žmogus, turite savo prigimtines užduotis ir funkcijas, kurias galite atlikti tik jūs, todėl kad jūs turite tokias savybes ir resursus, kurių neturi kiti. Tai, ką galite jūs, kitas niekada nepadarys, tai, kaip gyvenate, jaučiate, galvojate jūs, kitas taip nejaus, nemąstys.

Prigimtinių resursų išvystymo ir realizacijos lygis lemia jūsų vertybių sistemą, jūsų seksualinius prioritetus, elgesį ir adaptaciją sociume, poroje, santykius su savimi pačiu – visus jūsų „noriu“, „galiu“, „reikia“.

kur slepiasi laimė

Kiekvienas laimę supranta ir išgyvena skirtingai. Tai priklauso nuo prigimtinių norų, reikalaujančių realizacijos. Visi nori meilės, sveikatos, pinigų, tačiau šiuos norus realizuos skirtingomis savybėmis, slypinčiomis pasąmonėje. Profesionalus individualus darbas leidžia pamatyti tai, kas paslėpta.

Pagrindinis darbo su manimi rezultatas – daugiau įvykių ir geresnė jų kokybė, nei prieš konsultacijas.

KUO GALIU BŪTI NAUDINGA

Jūs sužinosite, kaip rasti save ir savo gyvenimo kelią, kaip mėgautis saviraiška ir pelnu veikloje.

Išmoksite suderinti materialius poreikius ir dvasinius ieškojimus, asmeninius santykius ir veiklą, išvengiant negatyvaus poveikio sau ir savo gyvenimui.

Sužinosite, kodėl su jumis vyksta vieni ar kiti dalykai, arba nevyksta tai, ko norite, kodėl konkrečiu metu ir kodėl su jumis.

Padėsiu formuoti gyvenimo būdą, asmeninę ir darbo erdvę, individualų stilių, atsižvelgiant į jūsų asmeninius, prigimtinius parametrus bei pageidaujamus įvykius ir siekiamus tikslus.

 

KAIP VYKSTA KONSULTACIJA

Visos konsultacijos vyksta internetu. Konsultacijų tipai:

1. Vienkartinė konsultacija (pokalbis skype). Trukmė – 1val.

2. Ilgalaikis konsultavimas, profesionalus palaikymas pasirinkta tema (žr. Programos). Trukmė – 3 mėnesiai. Bendraujame 2 – 4 kartus per mėnesį. Derinama individualiai.

Mano praktika pagrįsta psichologijos mokslu, saugiomis novatoriškomis technologijomis, dvasinėmis žiniomis ir į veiksmus nukreiptais metodais, kurie padės pasiekti greitų pasikeitimų, pageidaujamų permainų ir akivaizdžių, ilgalaikių rezultatų.

norite dirbti kartu?

Aš dirbu su aktyviais, kūrybingais žmonėmis, kuriuos įkvepiu. Mano veikla suteikia jiems laisvės ir saviraiškos malonumo. Ir kuo daugiau aš mėgaujuosi savo darbu, tuo daugiau padėkų sulaukiu.

  laikas gyventi dabar

Pakakas delsti, laukti, atidėlioti, slėptis. Tereikia leisti sau paklausti, paprašyti ir…
Durys atsidaro. Gyvenimas keičiasi.