Konsultacija

asmeninė sėkmės istorija

Jūsų aistra + mano įgūdžiai.

Iš patirties žinau, kad į seminarus, webinarus susirenka labai skirtinga auditorija. Platus lūkesčių, poreikių, pasiruošimo diapazonas ir nenuspėjamas efektas.

Pakankamai greit suvokiau, kad kalbėti visiems ir apie viską netikslinga. Man patinka dirbti su konkrečiu žmogumi ar nedidele grupe, jausti atgalinį ryšį, matyti pastangas ir rezultatus. Todėl visą savo dėmesį nukreipiau į individualų darbą.

Jei pas jus viskas gerai, tačiau norite dar geriau. Daugiau malonumo, daugiau pasitenkinimo. Pageidaujate pajudėti iš sąstingio, mėgautis gyvenimu ir išsaugoti pasiektą lygį. Jūsų galvoje sukasi daug skirtingų minčių, planų ir norų – sveiki atvykę! 

kur slepiasi laimė

Visi nori meilės, sveikatos, pinigų, tačiau šiuos norus supranta ir realizuoja skirtingomis savybėmis ir būdais.

Įsivaizduokite savo kelią į sėkmę kaip įprastą kelionę konkrečia kryptimi. Norėdamas nusigauti į numatytą vietą, pasiekti galutinę stotelę, privalote pasitikslinti adresą, žinoti, ko tikitės, kas laukia. Galbūt tai, ko ieškote, yra visai ne ten? Jums reikia žinoti savo, vairuotojo, savybes ir sugebėjimus, taip pat transporto priemonės parametrus ir galimybes. Visa tai būtina suderinti su savo kelionės tikslu. Taip pat svarbu paisyti oro sąlygų, aplinkos įtakos. Ir, žinoma, laikytis eismo taisyklių bei saugumo.

Visa tai padėti kitiems sužinoti ir realizuoti – mano darbas.

KUO GALIU BŪTI NAUDINGA

Sužinosite, kodėl su jumis vyksta vieni ar kiti dalykai, arba nevyksta tai, ko norite, kodėl konkrečiu metu ir kodėl su jumis.

Suprasite, kaip rasti savo gyvenimo kelią, mėgautis saviraiška ir pelnu versle, kūryboje be mitų ir iliuzijų.

Sužinosite, kaip išsiskirti iš kitų autorių, verslininkų, vystyti konkurencinį pranašumą ir uždirbti per mėgstamą veiklą.

Išmoksite suderinti materialius poreikius ir dvasinius ieškojimus, asmeninius santykius ir veiklą, išvengiant negatyvaus poveikio sau ir savo gyvenimui.

Padėsiu formuoti gyvenimo būdą, asmeninę ir darbo erdvę, individualų stilių, atsižvelgiant į jūsų asmeninius, prigimtinius parametrus bei pageidaujamus įvykius ir siekiamus tikslus.

 

KONSULTACIJŲ TIPAI

Visos konsultacijos vyksta internetu (skype).

1. Vienkartinė konsultacija. Kaina – 70 eur (45-50 min)

2. Mentorystė, ilgalaikės sesijos. Kaina – 80 eur (1 val.).

Trukmė – 3 mėnesiai (4 krt./mėn.).

 

Mano praktika pagrįsta psichologijos mokslu, saugiomis novatoriškomis technologijomis, dvasinėmis žiniomis ir į veiksmus nukreiptais metodais, kurie padės pasiekti greitų pasikeitimų, pageidaujamų permainų ir akivaizdžių, ilgalaikių rezultatų.

norite dirbti kartu?

Aš dirbu su aktyviais, kūrybingais žmonėmis, kuriuos įkvepiu. Mano veikla suteikia jiems laisvės ir saviraiškos malonumo. Ir kuo daugiau aš mėgaujuosi savo darbu, tuo daugiau padėkų sulaukiu.

  laikas gyventi dabar

Pakakas delsti, laukti, atidėlioti, slėptis. Tereikia leisti sau paklausti, paprašyti ir…
Durys atsidaro. Gyvenimas keičiasi.