Viskas prasideda nuo „noriu“

VIENAS

noriu

Gyventi patogiai ir gražiai.

Džiaugtis stipria sveikata ir abipuse meile, mėgautis tolimomis kelionėmis, trokštamais daiktais ir laisvę dovanojančiais pinigais. Patirti materialų komfortą, žemišką malonumą, gėrėtis įkvepiančiu žmogaus grožiu, gamtos harmonija. Išbandyti visą emocijų, jausmų ir pojūčių vaivorykštės paletę. 

KITAS

noriu

Gyventi įdomiai ir prasmingai.

Rasti atsakymus į klausimus: „kas aš“, „koks mano gyvenimo tikslas“. Aistringai mokytis, pažinti prasmę. Ieškoti nuotykių, naujovių, iššūkių. Bendraminčių tarpe dalintis įspūdžiais ir patirtimi. Realizuotis mėgstamoje veikloje, sulaukti pripažinimo. Lepintis valdžia, šlove ir aplodismentais.

VIENAS

noriu

Gyventi patogiai ir gražiai.

Turėti stiprią sveikatą, džiaugtis abipuse meile, gėrėtis įkvepiančiu grožiu, tolimomis kelionėmis, trokštamais daiktais ir poreikius patenkinančiais pinigais. Patirti materialų komfortą, žemišką malonumą. Išbandyti visą emocijų, jausmų ir pojūčių vaivorykštės paletę.

KITAS

noriu

Gyventi įdomiai ir prasmingai.

Rasti atsakymus į klausimus: „kas aš“, „koks mano gyvenimo tikslas“. Aistringai mokytis, pažinti prasmę. Ieškoti nuotykių, naujovių, iššūkių. Draugų ir bendraminčių tarpe dalintis nuomonėmis, įspūdžiais, patirtimi. Realizuotis mėgstamoje veikloje, sulaukti pripažinimo. Lepintis valdžia, šlove ir aplodismentais.

MANO FILOSOFIJA IR INSTRUMENTAI

mokslo, meno, magijos mix

Esu ekspertas «trys viename».

Remdamasi ilgamete praktika galiu drąsiai teigti: įmanoma gyventi ir patogiai, ir prasmingai. Aš siūlau individualias savirealizacijos ir saviraiškos veikloje strategijas. Padedu pažinti, jausti ir realizuoti norus.

MANO FILOSOFIJA IR INSTRUMENTAI

mokslo, meno, magijos mix

Esu ekspertas «trys viename»

Nepriklausomai nuo fiziologijos, socialinio ir finansinio statuso gyvenime mes ieškome tik vieno – malonumo. Laimingas scenarijus – sėkminga savirealizacija ir norų išsipildymas. Remdamasi ilgamete praktika galiu drąsiai teigti – sujungti nesujungiamą įmanoma: gyventi ir patogiai, ir prasmingai.

PROGRAMOS

laboratorija, vardu „aš“

 

Džiugink save ir įkvėpk kitus.

Tik todėl, kad iškyla sunkumų ir aibė klausimų, nereiškia, kad privalote atsisakyti savirealizacijos.

Aš padėsiu jums siekti: daugiau saviraiškos, daugiau laisvės, daugiau pasitenkinimo ir malonumo.

PROGRAMOS

sveiki atvykę, į komforto zoną

Tik todėl, kad kyla sunkumų, aibė klausimų,
nereiškia, kad privalote atsisakyti savo laimės.

Problemos sprendžiamos. Norai realizuojami.

Gera naujiena, esu čia tam, kad jums padėčiau siekti rezultato: daugiau įvykių ir geresnės jų kokybės.

Mano programų dėka jūs tai realizuosite, nešvaistydami veltui laiko, sveikatos, pinigų ir atsižvelgdami į savo prigimtinį individualumą.

naujienlaiškis

Registruokitės laiškams su įkvepiančiomis naujienomis apie įvykius ir programas, kurios padės užpildyti jūsų gyvenimą grožiu, prasme.