Paleisk savo svajonę į laisvę

Viskas prasideda nuo „noriu“.

Vienas „noriu“ – gyventi patogiai ir gražiai.

Turėti stiprią sveikatą, gėrėtis įkvepiančiu grožiu, džiaugtis abipuse meile, tolimomis kelionėmis, trokštamais daiktais ir užsitikrinti poreikius patenkinantį pinigų kiekį, materialų komfortą, patirti žemišką malonumą. Išbandyti visą emocijų, jausmų ir pojūčių vaivorykštės paletę.

Kitas „noriu“ – gyventi įdomiai ir prasmingai.

Rasti atsakymus į klausimus, kas aš esu, koks mano gyvenimo tikslas. Aistringai mokytis, pažinti prasmę. Ieškoti nuotykių, naujovių, iššūkių. Su draugais ir bendraminčiais dalytis nuomonėmis, įspūdžiais, patirtimi. Realizuoti save ėmusis mėgstamos veiklos, sulaukti pripažinimo. Lepintis valdžios, šlovės ir aplodismentų spinduliuose.

Norų pildymo, svajonių realizavimo, tikslų siekimo tema išlieka neabejotinai svarbiausia aktualiausių dalykų sąraše. Didelė sėkmės ir laimės receptų paklausa lemia didelę pasiūlą – metodikų, instruktorių, knygų gausybė. Tačiau dažnai girdžiu nusiskundimus ir priekaištus autoriams, lektoriams ir sau pačiam, kai rezultatų ir pokyčių vis nėra.

Kaip, susidūrus su nesėkmėmis, išvengti nusivylimų, neimti priekaištauti sau ir kitiems? Kaip organizuoti susitikimą su stebuklais? Reikia mokytis savarankiškai mąstyti ir ugdyti praktinius įgūdžius. Tik todėl, kad kyla sunkumų, aibė klausimų, nereiškia, kad turite aukoti savo laimę.

Problemos sprendžiamos. Norai realizuojami.

Gimus kiekvienam norui, nueinamas tam tikras kelias. Taigi nuo svajonės iki realizacijos reikia tą kelią įveikti.

Paslaptys vilioja – jaudina ir traukia viskas, kas nepažinta, nauja.

Pamenate, kaip vaikystėje daugelis iš mūsų darydavo „sekretus“? Mes užaugome ir mūsų nebestebina senelio triukai, kuriuos atliekant „dingsta“ pirštas ar moneta. Mums jau nebekyla noras nosyje sodinti vyšnios kauliuko, žiemą laižyti sušalusių geležinių sūpynių ar kišti virbalų į rozetę. Tačiau mes ir toliau domimės eksperimentais ir jų rezultatais. Mūsų sąmonę jaudina neįtikėtinos žmogaus galimybės, nepaaiškinamos gamtos anomalijos, paslėpti lobiai ir prarastos brangenybės, keistos istorijos spragos – niekaip moksliškai nepaaiškinami faktai ir stebuklai.

Mes perpratome negyvąją gamtą – nuo akmens luitų iki nanotechnologijų. Skraidome į kosmosą, šifruojame genomą, tobuliname medicinos žinias, tiriame žmogaus kūno ląsteles. Nepaisant visų šiuolaikinės civilizacijos pasiekimų, vis dar liko klausimų, į kuriuos ieškodama atsakymų, žmonija taip toli nepasistūmėjo: kas aš ir koks mano gyvenimo tikslas, koks mano ryšys su supančiu pasauliu?

Suprasti save ir savo gyvenimo tikslą tapo taip pat svarbu, kaip mokėti vaikščioti ir kalbėti. Nebetenkina atsakymas „kai užaugsi – sužinosi“. Kol vieni ieškojo greitos ir amžinai trunkančios sėkmės receptų, o kiti bandė vis naujus svajonių gamybos instrumentus, aš tyrinėjau žmogaus prigimtį, požiūrį į ją ir visų man žinomų metodikų veikimo principus bei technologijų mechanizmą.

Man visuomet buvo įdomu, kaip papasakoti ir kitiems vaizdžiai parodyti, kad žmogus skiriasi nuo viso kito, kas egzistuoja šiame pasaulyje. Jis moka vaikščioti, kalbėti, jausti, mąstyti, bet svarbiausia – geba jausti savo norus ir apskritai norėti.

Aš turiu ką pasakyti, ir vis dar turiu ko paklausti. Aš žinau, kad nieko nežinau. Man patinka mokytis, tirti, aiškintis, gilintis. Siūlau paimti į rankas kaleidoskopą, ir pasukinėjus jį įsižiūrėti į mus supantį pasaulį, kad suprastumėte ką nors naujo ir vertingo apie save.

(ištrauka iš online programos „Paleisk savo svajonę į laisvę”, vykusios 2016m. gruodį)

© Ilma Safronova, 2016

SUDOMINK SAVO SVAJONĘ SAVIMI

Iš kur žinau, kas sukioja fortūnos ratą ir kaip prisijaukinti laimės paukštę?

Aš praktikuoju nuo 1997m. Mano profesinės praktikos kraitis – daugiau kaip 10 tūkst. konsultavimo valandų ir ilgas klientų, tarp kurių figūruoja stambiojo ir smulkiojo verslo savininkai, juristai, gydytojai, kūrybinių profesijų žmonės, psichologai, koučeriai, pergalių sąrašas.

Skaitykite  Atsiliepimus.

2009 – 2016 m. aktyviai vykdžiau savanorišką švietėjišką veiklą. Savarankiškai organizavau projektą „Sudomink savo gyvenimą savimi”: vedžiau internetinius mokymus ir praktinius seminarus, rašiau teminius straipsnius ir naujienlaiškius, pateikdama gausybę praktinių rekomendacijų, dovanojau nemokamus seminarus ir konsultacijas savo sekėjams (tuo metu virš 9 tūkst.).

2015m. pavasarį startavo mano pirmos autorinės programos testdraivas: nemokami online užsiėmimai uždaroje grupėje „Alisa stebuklų šalyje”. 2016-ųjų vasarį pasiūliau įvadinį trijų dalių kursą “Įjunk laimės bateriją”. Tų pačių metų rudenį jis transformavosi į daugiasluoksnę programą ir glaustą to paties pavadinimo knygą-instrukciją „Paleisk savo svajonę į laisvę” (lietuvių ir rusų kl.).

Programą sudariau remdamasi sukaupta online patirtimi ir atsiliepimais. Pagrindinis tikslas – padėti susigaudyti, kaip realizuoti norus, svajones, tikslus. Didžiausią dėmesį skyriau klausimams, nuo ko priklauso rezultatas ir kodėl nepavyksta jo pasiekti. Pateikiau svarbius kriterijus ir korekcijos būdus.

„Paleisk savo svajonę į laisvę” nepaprasta programa. Joje nėra amuletų ar mėnulio magijos, nėra afirmacijų ir tuščių pažadų, kad pakaks gražių paveikslėlių ant sienos ir įvyks nekaltas prasidėjimas ar visata išduos kreditą namui.

Programa skirta tiems, kas nori išmokti kurti stebuklus savo gyvenime be iliuzijų, be stereotipų, be stebuklingų tablečių. Ne tyčia – „pasvajojau ir įvyko“, o iš tikrųjų.

Viskas pritaikoma ne paraleliniuose pasauliuose, o mūsų realybėje – su jos rutina, nelaiku dingusiu vandeniu, kamščiais gatvėje ir karšta kava puodelyje, kuria kartais aplaistai naują suknelę. Skirtumas tik tas, kad jau skaitant pirmuosius puslapius, jūsų pasaulis ims keistis, nes keisitės jūs.

Žmonės, kurie jau dirbo su programos medžiaga, parašė: „Viskas pateikta aiškiai, suprantamai – kaip mokymų programos ar konsultacijų planas. Pažinimas ir magija vienu metu. Vertė kiekviename žodyje, kiekvienas sakinys – citata. Tai iš tiesų konkreti instrukcija, kuria naudotis norisi nedelsiant“.

Dabar jūsų eilė.

PROGRAMOS MENIU

Formatas:  25 teminės online pamokos ir mano palaikymas, individualios konsultacijos.

Medžiaga supakuota į spausdintinę ir skaitmeninę knygą (turinys skiriasi, nesikartoja).

Jei susidomėjote, kreipkitės: https://isafronova.com/kontaktai/

Programa PALEISK SAVO SVAJONĘ Į LAISVĘ padės pažinti savo norus ir sukurti savo sėkmės istoriją.

*

Atsiliepimai

Dėkoju už įdomią medžiagą ir konkrečias praktikas. Tai tikrai veikia! Reikia tik dirbti. Dėkoju už antrosios kurso dalies medžiagą. Atvirai pasakysiu, tokio posūkio šitoje, „pinigų“ temoje tikrai nesitikėjau. AČIŪ už TOKIĄ informaciją. Jokioje kitoje literatūroje apie pinigų uždirbimą, finansinę laisvę nesu nieko panašaus skaičiusi…Gavau netgi „bonusą“ už drąsą (už aktyvų dalyvavimą, atgalinį ryšį) – straipsnį ir praktiką apie savirealizaciją.

Labai gražiai rašote, sklandžiai reiškiate mintis. Džiaugiuosi, kad „pažinau“ Jus. Neilgai dar, tik nuo pavasario, įšokau į benuvažiuojantį „laimės baterijos“ traukinį. Bet kai radau Jus, daug dalykų tapo nebeįdomūs. Jūsų konkretumas ir tikslumas daug dalykų sudėlioja į savo vietas. Ačiū, ačiū, ačiū. Sigita Zitkienė, Lietuva

*

Ačiū Jums labai! Ne tik už webinaro įrašą, bet ir už žinias, optimizmą, puikias instrukcijas, kaip susikurti gyvenimą, kurio trokšti. Dabar tik belieka pradėti veikti.   Dėkui už įdomią informaciją bei naudingas praktines užduotis. Jas atlikau, tikrai vertinga yra išsianalizuoti apie tai, ką darau dėl savo norų ir kur esu šiuo metu. Ačiū už galimybę tobulėti su Jūsų pagalba. Man būtų labai aktualu gauti daugiau patarimų ar nuorodų. Miglė Krecetienė, UK

*

Pati dukart gyvenime esu labai stipriai pasidavusi “aukos” vaidmeniui.. kartu ir gailėjau savęs, ir didžiavausi savo naujai išpažįstama „religija“. Ir tik dabar suprantu, kokiam košmare gyvenau.  Reikėjo išgerti savo skausmo taurę iki dugno, kad kažko imtis… Domina, kaip dirbti su baimėm ir įsisenėjusiais stereotipais. Rasa Vaitkienė, Lietuva

*

Perskaičius pirmos savaitės medžiagą, iškart pasireiškė pasipiktinimas. Mintyse skambėjo žodžiai, kokia nesąmonė ir kodėl aš įsivėliau į tai. Bet po kelių minučių sugebėjau nuraminti protą ir kitaip pažvelgti į mokymus. Užteko pagalvoti, kad labai noriu į baseiną – gaunu pakvietimą iš draugės. Pagalvojau apie vieną žmogų, su kuriuo būtų faina papietauti – štai jo skambutis ir pietūs. Ir dar dovana nuo draugo…Klaida, kurią dariau – nesilaikiau medžiagos skaitymo ir studijavimo taisyklių, nes kažkodėl buvo pasipriešinimas, su kuriuo nesusidorojau. Tai pat pastebėjau, kad prie namų darbų nereikia sėsti susierzinus ar blogos nuotaikos, nes tada nėra jokios naudos. Man labai patiko, laukiu kitų užsiėmimų. Ieva Jukštaitė, Lietuva

*

Pirmiausia, norėčiau padėkoti, kad dalinatės savo patirtimi ir sukauptomis žiniomis. Visa medžiaga labai aiškiai pateikta ir vos pradėjus skaityti viskas atrodo taip pažįstama ir iškart kyla mintis „va čia tai apie mane“ )). Visos užduotys ir apmąstymai sukėlė labai dviprasmiškas emocijas. Iš vienos pusės tarsi kilo noras priešintis (atrodo, kam čia man to reikia, gal geriau padarysiu rytoj arba gal ir taip viskas susidėlios savaime), iš kitos – tai tarsi namų darbai, kuriuos, kaip bebūtų keista, norisi daryti ir prisėdus prie užduočių laikas kažkaip nepastebimai pradingsta )). Įdomu ir kartu sudėtinga gilintis į save ir tarp visų susikaupusių minčių atsirinkti tai, ko reikia, ir dar visa tai užrašyti. Niekada nemokėjau išreikšti minčių popieriuje, todėl dabar tai tikras iššūkis. Giedrė Kaminskaitė, Lietuva

*

Ačiū jums už jūsų gerą energiją, kuria dalinatės su visais. Ačiū, Ilma, už dar vieną dovaną. Labiai maloniai nustebinot ir pradžiuginot. Jolanta Dimšienė, Lietuva

*

Apie knygą-kursą “Paleisk savo svajonę į laisvę”. Labai puikiai pasakyta “Džiuginkite save ir įkvėpkite kitus!”. Esu dėkinga Ilmai. Prisipažinsiu, turėjau galimybę kur kas ankčiau išbandyti Ilmos rekomenduojamus metodus (dar iki knygos “Paleisk savo svajonę į laisvę” išleidimo). Rezultatai nuostabūs. Pažinau save, o gyvenimas kas dieną vis geresnis ir gražesnis. Ačiū Ilmai už labai naudingą informaciją, kuri pateikta labai aiškiai, susistemintai. Pateikiama tai, kas svarbiausia. Linkiu kiekvienam perskaityti šią knygą ir turėti ryžto pasinaudoti pateikiamais patarimais. Dovilė Žemgulienė, Lietuva

*

Apie knygą ir programą „Paleisk savo svajonę į laisvę“ galiu pasakyti – nauda kiekviename žodyje! Super!

Skaitosi lengvai. Svarbūs ir sudėtingi dalykai aprašomi paprastai ir suprantamai. Nudžiugau, kad daugelis minčių rezonuoja su manosiomis. Atskleistas sklandus ir aiškus būdas – kaip realizuoti savo svajones. Ypatinga vertybė – daugybė konkrečių technikų ir praktikų, kurias galima naudoti savarankiškai. Po pirmojo kurso išklausymo ir knygos skaitymo išliko noras grįžti prie medžiagos dar nesyk. Man tai yra kokybiško žinių pateikimo rodiklis. Tatjana Ščeglova, Kirgistanas

*

Su didžiuliu susidomėjimu studijavau  kursą-instrukciją, skirtą pasiklydusių svajonių paieškoms. Labai naudingi praktiniai pratimai, užduotys. Kiek insaitų jų dėka turiu. Bravo autorei, Ilmai Safronovai! Jelena Rosiajeva, Rusija

*

Aš paleidau savo svajonę į laisvę. O jūs? Ilmai puikiai pavyko švelniai ir saugiai privesti prie svarbiausio veiksmo – savo svajonės išlaisvinimo. Nuostabi seka, eiliškumas. Kol laikome savo svajones uždarę, laukdami stebuklo – viskas telieka svajomis.

Man labai patiko, kad programa pateikta suprantama kalba, neperkrauta informacija ir praktika. Joje išskirta tik svarbiausia ir per tai juntamas autorės meistriškumas. Aš išbandžiau daugybę norų ir svajonių įgyvendinimo būdų. Ilmos būdas iškart išsiskiria savo praktiškumu ir magija vienu metu. Nuoširdžiai rekomenduoju visiems, kas siekia realizuoti savo svajones ir planus.

Sužinojusi, kad Ilmos gimtoji kalba lietuvių, o ne rusų, buvau priblokšta. Kaip Ilma ryžosi (ir padarė tai!) rašyti knygą, programą ir straipsnius ne savo gimtąja kalba?! Nustebinta ir sužavėta! Natalija Trubina, Rusija

*

Ilma, didelis ačiū! Kol skaičiau, daugelį dalykų norėjosi išbandyti nedelsiant. Tiesą pasakius, pagrindinė kurso ir knygos vertybė įvardinta pačiame pavadinime – tai iš tikrųjų instrukcija, ne kitaip, ir tai nuostabu. Sėkmės jums! Marija Vasiljeva, Rusija

*

Apie knygą-kursą “Paleisk savo svajonę į laisvę”. Knygoje jaučiasi autorės kompetencija, patirtis ir žinios. Labai teisingai rašo, teisinga informacija. O ir tema įdomi. Šaunu, kad viskas išsamiai apie norus. Vilma Urbanavičienė, Lietuva

*

Ačiū Ilmai už knygą ir programą “Paleisk savo svajonę į laisvę”! Daug dalykų atsiliepia manyje. Į daugelį anksčiau neatkreipiau dėmesio, man tai nauja. Tekstas, informacija puikiai struktūrizuota, lengva suprasti. Yra vientisumo pojūtis. Atsirado naujų klausimų apmąstymui. Jei sąžiningai į juos atsakyti, nušvitimai garantuoti. Tikrai skaitysiu dar daug kartų. Marina Kovoliova, Rusija

*

Programoje “Paleisk savo svajonę į laisvę” Ilma aprašo realizuotą žmogų, pateikia kriterijus, kurie į tai nurodo. Autorė pateikia savo svajonių ir norų realizavimo modelį. Jis paprastas, aiškus, todėl viskas pasiekiama. Ir tas realumas skatina pasinaudoti gatavu receptu nedelsiant. Labai daug dėmesio skiriama temai – kodėl nepavyksta realizuoti svajonių, norų, planų, kas trukdo. Iš tikrųjų labai daug kas programoje padarė įspūdį. Manau, visi, kas joje dalyvaus, skaitys, klausys, bus nustebinti ir panorės viską iškart išbandyti. Tam išduodami visi reikalingi instrumentai ir aiški jų panaudojimo instrukcija. Tereikia žengti pirmą žingsnį. Anastasija Drenevskaja, Rusija

*

Jei vienu žodžiu – labai naudinga! “Paleisk savo svajonę į laisvę” – labai metodologiškai sudaryta ir pateikta programa. Autorė skatina veikti ir pateikia būdą – kaip. Suprantamos, efektyvios, pritaikytos savarankiškam darbui praktikos. Rekomenduoju. Natalja, Rusija

*

Ačiū už webinarus! Kai kurias vietas turėjau paklausyti ne po vieną kartą – taip aiškiai kai ką supratau, kad užtvirtinimui turėjau dar kartą išgirsti. Man taip patiko, tokių “revelations” buvo – kai kur taškai sudėlioti ant „i“ – tai, ką gyvenime jaučiau, bet sunku buvo konkrečiai įvardinti. Kai kas – atsakymai į turėtus klausimus. Daug klausimų iškilo ir papildomai.

Pasakų tema man nėra nauja – savo baigiamąjį darbą universitete rašiau iš pasakų analizės. Senokai buvo, jau net nelabai prisimenu, kokia ta analizė, bet paralelės, paradigmos su realiu gyvenimu daugmaž žinomos. Tik Ilmos pateikti pavyzdžiai iš pasakų analizės buvo labai stiprūs, įdomūs! Apie „trečią brolį“ (ir kitus vaikus) labai patiko aiškinimas, taip pat didelis atradimas. O „Alisa stebuklų šalyje“ buvo mano mėgstamiausia vaikystės knyga, bet tada ji tokia buvo ne dėl prasmės, o dėl grožio. Paieškosiu vėl ją paskaityti, dabar iš kitos perspektyvos. Šios knygos trumpa analizė taip pat atvėrė akis kai kuriuose dalykuose. 

Apie gyvenime vykstančius įvykius, priežastis ir pasekmes neseniai pati supratau, gal prieš kokį pusmetį tik – per savistabą, per atsakymų ieškojimą. Webinarai sudėliojo tuos taškus man, sudėliojo mano asmeninius atradimus į konkrečias lentynėles. Yra vienas pastaruoju metu mūsų šeimos namus lydintis „pasikartojimas“, „blogas“, ir niekaip neatrandam, iš kur tai, kodėl. Tikiu, kad tuoj sužinosiu. Na, rašyčiau ir rašyčiau! Ačiū už atvėrimą! Inga Paužuolienė, Lietuva

*

Nuolat besiklausant webinarų ar jų įrašų, pastebi ar pamažu sudėlioji viską į tam tikras lentynėles. Retsykiais šeimoje jaučiuosi lyg iš kitos planetos. Po keleto susidūrimo su Ilmos rekomendacijomis, pradedu save labiau kontroliuoti, stebėti ir bandyti suprasti, kodėl tai man svarbu. Tik, žinoma, tas mažytis “pačiupinėjimas” yra labiau nežinomybės praskleidimas, keliantis vis daugiau klausimų ir didesnę susidomėjimo bangą. Manau, daugelis sutiksite, jog su laiku ir praktika viskas tampa labiau suvokiama. Taip pat nuolat maniau, jog pasakose sudėta išmintis – moralas, bet pasirodo kur kas daugiau… Taip ir norisi „atrasti“ pasakas iš naujo su „platesniu“ požiūriu.. Kartais dėkingumas būna išreikštas ir nebyliai pasakytu „ačiū“! Inga, Norvegija

*

Nuostabus webinaras! Nuoširdžiai Ačiū! Senai žinojau, kad pasakose užkoduota informacija, tačiau, kad viskas tiek sudėtinga, net nebūčiau įtarusi. Na, ir tikrai trūksta įgūdžių. Nelabai išeina atskleisti pasakų užslėptos minties )). Daug padrikų minčių, įžvalgų, žinių mano galvoje. Prisipažinsiu, jūs labai puikiai apibendrinate, susisteminate mano žinias. Vietoje „puzzle“ detalių pradedu matyti paveikslo siluetą. AČIŪ! Dovilė, Lietuva

*

Perklausius webinarą, labiausiai užkliuvo tema apie gyvenimo įvykius ir orientyrus juose. Blogio ir gėrio sąvokos mane nustebino, gal ir truputį šokiravo. Čia dar kartą teks paklausyti, kad priimčiau giliau šią situaciją. Ieva, Lietuva

This site is registered on wpml.org as a development site.