Mentorystė

sudominkite savo gyvenimą savimi

Jūsų komforto zona

Iš patirties žinau, kad į seminarus, webinarus susirenka labai skirtinga auditorija. Platus lūkesčių, poreikių, pasiruošimo diapazonas ir nenuspėjamas efektas.

Pakankamai greit suvokiau, kad kalbėti visiems ir apie viską netikslinga. Man patinka dirbti su konkrečiu žmogumi, jausti atgalinį ryšį, matyti pastangas ir rezultatus. Todėl visą savo dėmesį nukreipiau į individualų darbą.

jums reikia

Jei jaučiate baimę suklysti, būti pasmerktu, išjuoktu, nepakankamai geru. Jei slegia pavydas, lyginimasis su kitais. Jei nusibodo abejonės, ribojančios nuostatos, kad jums nepavyks, nepasiseks, neskirta. Jaučiate energijos trūkumą, vargina nepaaiškinami psichosomatiniai susirgimai. Nuolat kartojasi nemalonios situacijos, nors žmonės ir aplinkybės keičiasi. Jūsų galvoje sukasi daugybė skirtingų minčių, planų ir norų, nežinote, nuo ko pradėti.

TEMOS

Pašaukimas ir misija – mitai ir realybė. Savirealizacija profesinėje veikloje, versle, kūryboje. 

Individuali sėkmė ir asmeninis saugumas.  Konsultavimo, mokymų, kūrybos, paslaugų verslui ir projektams.

Kaip išsiskirti iš kitų autorių, verslininkų, vystyti konkurencinį pranašumą ir uždirbti per mėgstamą veiklą.

Paleisk savo svajonę į laisvę: kaip greitai ir efektyviai realizuoti norus, svajones, tikslus.

jums pavyks

Patirti realius pokyčius. Pajudėti iš sąstingio ir mėgautis gyvenimu. Pažinti save, savo norus ir jų kilmės priežastis. Sužinoti, kodėl daug mokotės, tobulėjate, o rezultatų vis nėra ir anksčiau išbandyti metodai nebeveiksmingi. Išmokti siekti sėkmės, nešvaistant veltui laiko, sveikatos, pinigų. Nustoti slėptis, atsikratyti stereotipų, įgyti daugiau pasitikėjimo, laisvės ir saviraiškos malonumo. Gauti profesionalų palaikymą.

MENIU

Bendravimas vyksta internetu. Trukmė – nuo 3 iki 6 mėnesių.

Programą sudaro 3 dalys: teorija, praktika ir individualūs komentarai.

Jei pageidaujate nuoseklaus individualaus darbo rezultatui – registruokitės konsultacijai.

Komforto zonos dirbtuvės su profesionalia navigacija.

Tai visiškai naujas lygis ir jis pasiekiamas. O siekti ar ne – sprendžiate jūs. Patikėkite, tai ne taip sudėtinga, kaip atrodo.

Pasirinkite jus dominančią temą ir registruokitės individualiam darbui su manimi. Jei nežinote, ko norite, nuo ko pradėti, tuomet užsisakykite individualią konsultaciją ir mes kartu nuspręsime.

  laikas gyventi dabar

Pakaks delsti, laukti, atidėlioti, slėptis. Tereikia leisti sau paklausti, paprašyti ir…
Durys atsidaro. Gyvenimas keičiasi.