sudominkite gyvenimą savimi

Džiuginkite save ir įkvėpkite kitus

Iš patirties žinau, kad į seminarus ir paskaitas susirenka labai skirtinga auditorija. Platus lūkesčių, poreikių, pasiruošimo diapazonas ir nenuspėjamas efektas.

Aš pakankamai greitai suvokiau, kad kalbėti visiems ir apie viską netikslinga. Man patinka dirbti su konkrečiu žmogumi arba nedidele grupe, jausti atgalinį ryšį, matyti jų pastangas, rezultatus. Todėl visą savo dėmesį aš nukreipiau į individualius mokymus ir konsultacijas.

vertybė. vertė. kaina

Tai mentorystės programa, kai reikia greitų pokyčių, prognozuojamų rezultatų, visapusiškos naudos ir ilgalaikio pasitenkinimo.

Visa mano asmeninė ir profesinė patirtis, paremta baziniu išsilavinimu, įvairiais mokymais, ilgamete praktika, jūsų paslaugoms.

Klausimų ir temų pavyzdžiai – psl. Konsultacija.

 

PROGRAMOS MENIU

Programos formatas: praktinis master-class, palaikymas.

Pageidaujate sužinoti daugiau, rašykite psl. Kontaktai.

Tai ne svajonių ar įkvėpimo dirbtuvės. Tai rezultatų dirbtuvės su profesionalia navigacija. Tai visiškai naujas lygis ir jis pasiekiamas. O siekti ar ne – sprendžiate jūs. Patikėkite, tai ne taip sudėtinga, kaip jūs manote.

Pasirinkite jus dominančią temą ir registruokitės individualiam darbui su manimi. Jei nežinote, ko norite, nuo ko pradėti, tuomet užsakykite konsultaciją-pokalbį ir mes kartu nuspręsime.

laikas gyventi dabar

Pakakas delsti, laukti, atidėlioti, slėptis. Tereikia leisti sau paklausti, paprašyti ir…
Durys atsidaro. Gyvenimas keičiasi.