Knygos neveikia. Seminarai neveikia. Žinios jus supa iš visų pusių, liejasi iš kiekvieno kampo, tačiau tai neturi nieko bendro su jumis ir jūsų gyvenimu.

Sužinok tą, išmok aną: video, straipsniai, knygos, susitikimai, socialiniai tinklai – krūva visko. Bet ar kitų žmonių patirtis, apie kurią jūs perskaitėte arba išgirdote, reiškia, kad dabar tai jūsų patirtis?

Jūs ėmėte bėgioti kasdien, todėl kad perskaitėte apie bėgimo naudą?

Jūsų santuoka laiminga, todėl kad sužinojote, kaip kurti santykius?

Jūs rimtai?

Permainas ir pokyčius provokuoja veiksmai. Tada jūs gaunate svarbiausią – patirtį. Asmeninę patirtį.

Norite išmokti ir mokyti kitus kurti stebuklus be iliuzijų, stereotipų ir stebuklingų tablečių? Ne tyčia – „pasvajojau ir įvyko“, o iš tikrųjų.

Tapkite sertifikuotu programos „Paleisk savo svajonę į laisvę“ konsultantu!

„Paleisk savo svajonę į laisvę” nepaprasta programa. Ji skirta asmeninio efektyvumo ir tobulėjimo konsultantams, koučingo specialistams, lektoriams, mokymų organizatoriams.

Joje nėra amuletų ar mėnulio magijos, nėra afirmacijų ir tuščių pažadų, kad pakaks gražių paveikslėlių ant sienos ir įvyks nekaltas prasidėjimas ar visata išduos kreditą namui.

Viskas pritaikoma ne paraleliniuose pasauliuose, o mūsų realybėje – su jos rutina, nelaiku dingusiu vandeniu, kamščiais gatvėje ir karšta kava puodelyje, kuria kartais aplaistai naują suknelę.

Žmonės, kurie jau dirbo su programos medžiaga, parašė: „Viskas pateikta aiškiai, suprantamai – kaip mokymų programos ar konsultacijų planas. Pažinimas ir magija vienu metu. Vertė kiekviename žodyje, kiekvienas sakinys – citata. Tai iš tiesų konkreti instrukcija, kuria naudotis norisi nedelsiant“.

Dabar jūsų eilė.

Aš galiu drąsiai teigti, kad programos struktūra ir pateikimo būdas skiriasi nuo to, ką įprasta susieti su svajonių ir norų realizavimo tema. Daug metų tyriau, mokiausi ir dirbau fėja – pildžiau aibės žmonių norus.

Prieš 3 metus (2016) aš sudariau instrukciją suaugusiems svajotojams ir publikavau knygos formate lietuvių ir rusų kalbomis.

Spalio mėn. baigiau galutinę programos aprobaciją ir esu pasiruošusi dalintis savo patirtimi su kitais profesionalais.

Šiuo metu paruoštas 1-ojo lygio turinys. Programos pabaigoje išduodamas sertifikatas, suteikiantis teisę naudotis medžiaga ir vesti užsiėmimus savo auditorijai, klientams.

***

!!! Informacija, visiems, įsigijusiems bet kokio formato knygą „Paleisk savo svajonę į laisvę“ nuo 2016 iki 2019 spalio mėn.

Jūs galite naudoti knygą tik darbui su savim, asmeninei savišvietai.

© Visos teisės saugomos. Jokia šios knygos dalis negali būti naudojama bet kokia forma be raštiško autoriaus ar kito autorių teisių subjekto leidimo.

Pageidaujate tapti sertifikuotu konsultantu – kreipkitės.

© IS