Kiekvieną valandą, kiekvieną minutę mus užplūsta galingas informacinis srautas. Mūsų smegenys ir mūsų kūnas patiria kolosalų krūvį.

Nuo 2012m. į mane vis dažniau kreipiasi žmonės, skaitantys populiarias knygas, lankantys įvairius seminarus, mokymus – tiek verslo, tiek asmeninio tobulėjimo sferoje. Visus juos vienija bendra tema – pretenzijos guru, mokymams, populiariems mokslo, TV ar socialinių tinklų autoritetams: „Nieko gero, nuvylė, išnaudojo, apgavo, praradau pinigus, sveikatą, laiką“.

Aš padariau išvadą, kad žmonėms trūksta pačių papraščiausių saugumo technikos žinių.

 

NEMATOMAS VALDYMO PULTAS

Žmogus, gyvenantis Žemėje ir sociume, negali būti visiškai nepriklausomu. Įvairių žmonių ar organizmų grupės sinchronizuojamos ir apjungiamos pagal tam tikrą principą, energetinę-informacinę struktūrą, vadinama egregoru. Galima jį įsivaizduoti kaip tam tikrą rezervuarą ar saugyklą.

Egzistuoja valstybių, įvairių mokymų, religijų, sporto bei mokslo šakų, šeimų, porų, tautų, įmonių, kompanijų, TV, menininkų, skaitytojų, gurmanų, rūkorių egregorai. Daugybė! Vienas žmogus gali priklausyti keletui egregorų.

Priklausomai nuo to, kokia informacija užpildytas egregoras, tokie ir jame esančių narių tikslai bei orientacija. Kaip užsipildo egregoras? Gerbėjų, pasekėjų psichinės energijos dėka.

Kiekvienas žmogus įsitikinęs, kad jo mintys, jo pasirinkimas priklauso tik jam. Ne visai taip. Mūsų mąstymą, nuomonę bei vertybes didžiąja dalimi formuoja egregorialinė priklausomybė. Bet kokia sistema, bet koks kolektyvas, ir, žinoma, egregoras kur kas stipresnis, galingesnis nei atskiras žmogus.

Tačiau neverta nusiminti ar priekaištauti. Tam, kad perdėtai nepasinertume į bendrus planus, nepakliūtume ant svetimų tikslų kabliuko ir nenuklystume iš savo gyvenimo kelio, būtina stiprinti imunitetą.

1.Vystykite įvairiapusišką, daugialypį mąstymą.

Neskubėkite nieko aklai vertinti, neigti ar priimti. Pradėkite nuo „galbūt“. Darykite prielaidą. O tuo metu rūpimą temą, klausimą, įvykį, reiškinį analizuokite, tyrinėkite, pažinkite savarankiškai.

2 . Neegzistuoja vienintelio kelio į tiesą ir išmintį ar pačio geriausio mokymo, guru, autoriteto.

Niekas negali žinoti visko. Tai tolygu egzistencijos, bet kokiame jos pavidale ar lygyje, baigtį. Mes tik galime spėlioti, bandyti, tirti – tai yra pažinti.

Domėkitės įvairiais autoriais, skirtingomis nuomonėmis, atradimais, kryptimis. Plėskite savo pažinimo ribas. Analizuokite, koks jūsų tikslas, kam jums tai, ko ieškote.

Būkite lankstus ir kūnu, ir mąstymu. Būkite pasiruošęs naujovėms ir pokyčiams bet kokioje gyvenimo sferoje, pasaulėžiūroje.

3. Viską, ką sužinote, kuo susižavite, taikykite individualiai.

Viską derinkite su savo asmeniniais parametrais ir vertybėmis. Adaptuokite pagal save.

Nepasinerkite į nieką visa savo esybe, visu 100%. Nesvarbu, ar tai mokymas, tikėjimas, žmogus, mityba, fizinės treniruotės, gyvenimo būdas, mada. Neprisiriškite, neužstrikite. Pabandėte, pažinote – eikite toliau.

Nesikabinkite už svetimų gyvenimų, svetimų citatų, pomėgių ir atradimų, nekopijuokite jų. Kurkite savo. Išdrįskite! Nebijokite suklysti.

Tai ir yra jūsų pašaukimas ir jūsų gyvenimo prasmė. Kurkite ir per savo veiklą, per Kūrybą parodykite, kas jūs esate iš tikrųjų.

4. Vystykite savarankišką mąstymą.

Nepripraskite naudotis „ramentais“, neieškokite gatavų atsakymų.

Jei jus domina koks nors klausimas, jums reikia priimti sprendimą – neskubėkite tartis, klausinėti, ypač pažįstamų žmonių, orientuotis į žinomas asmenybes, populiarius guru, išorinius informacinius šaltinius.

Bent akimirkai sustokite, nurimkite ir įsivaizduokite, kad nieko nėra – tik šis pasaulis ir jūs. Jums nepasiekiami kiti žmonės, informacinės priemonės. Kaip orientuositės, kur ieškosite atsakymų, kaip gyvensite?

Jūs puikiai žinote, kad visi atsakymai – jumyse. Jūs jau turite tam tikrą patirtį, žinias, reikia tuo naudotis.Tačiau vystyti taip reikalingą įgūdį – girdėti save, ir rinktis tai, kas reikalinga jums, nelengva. Tam reikalinga erdvė, švara, tyla.  Nebijokite likti su savimi vienumoje. Patikėkite, jūsų laukia daugybė atradimų.

Vadinkite tai intuicija ar ryšiu su informaciniu lauku, ar savo pasąmone, nesvarbu, tai tik etiketės. Svarbiausia, kad informacija iš ten – tikra ir skirta jums. Šifravimo kokybė priklausys nuo jūsų vibracinio švarumo ir pasiruošimo lygio. Kaskart, žingsnis po žingsnio jums atsivers vis nauji atsakymų rakursai. Būkite kantrus.

5. Už savo raštingumą, gerovę, gyvenimą apskritai, mes atsakingi patys.

Jei jums atrodo, kad jus apgavo, suklaidino, jumis manipuliavo – priimkite tai kaip pamoką, ir remdamiesi šia vertinga patirtimi, mokykitės filtruoti, skirti, rinktis ir priimti sprendimus savarankiškai.

Nepykite ant tų, kas melavo, manipuliavo, nepateisino jūsų lūkesčių. Ieškoti kaltų, vertinti kitus, barti, pačiam nepajudant iš vietos, visada lengviau. Nepriklausomai nuo amžiaus, socialinių etikečių, regalijų – mes visi mokomės, ir per savo suvokimo prizmę transliuojame tik savo patirtį, o ne absoliučią, neginčijamą tiesą.

6. Puoselėkite tiesioginį ryšį su Kūrėju.

Su Dievu, Absoliutu, Aukščiausiu Protu, nesvarbu, kaip sau tai pavadinate, ir su savo amžinąja, dieviškąja būtimi. Jums tai duota. Jums nereikia niekieno leidimo ir palaiminimo. Tai jūsų prigimtinė teisė.

Būkite nuoširdus. Neimituokite dvasingumo, neužsižaiskite ir neužkibkite už išorinių jo demonstravimo atributų – skambių žodžių, išskirtinių aksesuarų, dekoracijų, „išrinktųjų“ gyvenimo būdo, ritualų.

7. Venkite nuoskaudų, pretenzijų, pykčio.

Mokykitės pažinti šiuos pasireiškimus ir likviduoti juos pačioje užuomazgoje.

Pyktis, nuoskauda, kerštas, baimė skatina gyvybinių jėgų, prigimtinių energetinių resursų nuotėkį. Tokioje būsenoje žmogus praranda daug energijos, reiškia ir natūralią apsaugą. Jis tampa išbalansuotu, pažeidžiamu, galų gale – priklausomu. Tokiu žmogumi labai lengva manipuliuoti, juo pasinaudoti, kur nors jį įtraukti, įvilioti, jam ką nors įpiršti.

Mokykitės neįsitraukti į emocines „supuokles“ įvairių pokalbių metu, socialiniuose tinkluose, TV, internete. Dažnai mums nežinomos tikrosios priežastys, reiškinio kilmė ar informacijos užsakovas – kam tai naudinga, todėl neverta švaistytis vertinga asmenine energija ir savo gyvenimo laiku.

Emocinis išbalansavimas blokuoja sugebėjimą adekvačiai mąstyti, analizuoti, daryti teisingas išvadas ir priimti išmintingus sprendimus.

© IS