Apie mane

MALONU SUSIPAŽINTI

Aš -Ilma Safronova

Jūsų komforto zonos dizaineris ir architektas.

Gyvenu Norvegijoje, dirbu su visu pasauliu.  Užsiimu žmogaus, įvykių, gyvenamos ir darbo erdvės, gyvenimo būdo diagnostika ir korekcija. 

Mano profesinės praktikos kraitis – daugiau kaip 10 tūkst. konsultavimo valandų ir ilgas klientų, tarp kurių figūruoja stambiojo ir smulkiojo verslo savininkai, juristai, gydytojai, kūrybinių profesijų žmonės, psichologai, koučeriai, pergalių sąrašas.

Mokymasis įvairiose pasaulio šalyse, ilgametis darbas su skirtingų tautybių ir mentaliteto žmonėmis leido įgyti svarių privalumų, vertingos patirties. 

MALONU SUSIPAŽINTI

Aš -Ilma Safronova.

Griaunu stereotipus, provokuoju naujoves ir pokyčius.

Gyvenu Norvegijoje, dirbu su visu pasauliu.  Užsiimu žmogaus, įvykių, gyvenamos ir darbo erdvės, gyvenimo būdo diagnostika ir korekcija.

2009 – 2016m. švietėjiškų internetinių programų ir labdaros projekto „Sudomink savo gyvenimą savimi“ autorė. Knygos „Paleisk savo svajonę į laisvę“ rusų ir lietuvių kalba autorė.

Mano profesinės praktikos kraitis – daugiau kaip 10,000 konsultavimo valandų ir ilgas klientų pergalių sąrašas. Tarp jų stambaus ir smulkaus verslo savininkai, politikai, juristai, gydytojai, kūrybinių profesijų žmonės, psichologai, koučingo specialistai.

Ilgametis darbas su skirtingų šalių, tautybių ir mentaliteto žmonėmis mano veiklai suteikia vertingų privalumų, išskirtinės patirties.

mano vizitinė kortelė –
mokslo, meno, metafizikos sinergija

Šia kryptimi dirbu nuo 90-ųjų – daugiau kaip 20 metų.

MANO AKADEMINIS IŠSILAVINIMAS

1986 – 1996  Juvelyrika; meninis apipavidalinimas.
2000 – 2004  Kosmetologija ir spalvų, garsų, kvapų terapija.
2005 – 2017  Meno terapija; kūrybos psichologija.

Paraleliai studijavau, studijuoju alternatyvias, novatoriškas metodikas, dvasines žinias. Mokausi tiesiogiai pas autorius, kūrėjus. Dalyvauju autorinių metodikų ir programų kūrimo laboratorijose.

STUDIJŲ VEIKLA IR SFEROS

Praktikuoju informacijos perėjimo iš subtiliųjų planų, darbo su informaciniu lauku, genetine atmintimi, smegenų bei visapusiško žmogaus potencialo tyrimo srityse. Pagrindinė praktinė kryptis – diagnostika: darbas su tikrosiomis, giluminėmis priežastimis, daugialypė žmogaus ir įvykių analizė.

Dirbau su tokiomis sudėtingomis problemomis, kaip fizinė bei psichologinė prievarta, suicidas, psichiniai sutrikimai, žalingi įpročiai/priklausomybės, psichosomatikos ir susirgimų priežastys, patologiška nesėkmė, asmeninių ir verslo santykių harmonizavimas, socialinė savirealizacija, gyvenamos ir darbo erdvės korekcija.

Su manimi lengva bendrauti, moku paaiškinti, sudominti, apie sudėtingus ir globalius dalykus kalbu suprantamai ir argumentuotai.

Nuo 2009 metų dirbu interneto formate (online).  Konsultuoju lietuvių, rusų, anglų kalbomis.

KAI NEDIRBU IR NESIMOKAU

Nuo 1991 metų savo laiką, finansus ir visapusiškas pastangas nenutrūkstamai investuoju į mokymąsi ir ekspertiškumo vystymą. Tai mano aistra, mano talentas ir mano turtas. Ir tai ne metafora.

Tačiau mano gyvenimas neapsiriboja tik darbu ir nuolatinėmis studijomis. Esu ištekėjusi, stažas – 28 metai, du suaugę sūnūs.

Dievinu muziką, šokius ir kavą!

Mėgstu kiną: su malonumu pasineriu į įspūdingą fantastiką, spalvingus komiksus, įmantrius detektyvus – galvosūkius.

Mėgaujuosi ilgais pasivaikščiojimais. Fotografuoju. Rašau.

norite dirbti kartu?

Jei pageidaujate reikšmingų pokyčių ir ilgalaikių rezultatų konkrečioje gyvenimo sferoje, rinkitės teminę programą.

Jei nežinote, ko norite, nuo ko pradėti ar turite konkretų klausimą, tuomet užsisakykite individualią konsultaciją.

  laikas gyventi dabar

Pakakas delsti, laukti, atidėlioti, slėptis. Tereikia leisti sau paklausti, paprašyti ir…
Durys atsidaro. Gyvenimas keičiasi.