Apie mane

MALONU SUSIPAŽINTI

Aš -Ilma Safronova

Griaunu stereotipus ir provokuoju naujoves.

Gyvenu Norvegijoje, dirbu su visu pasauliu.  Užsiimu žmogaus, įvykių, gyvenamos ir darbo erdvės, gyvenimo būdo diagnostika ir korekcija. Praktikuoju nuo 1997m.

Mano praktikos kraitis – daugiau kaip 10 tūkst. konsultavimo valandų ir klientų, tarp kurių figūruoja stambiojo ir smulkiojo verslo savininkai, juristai, gydytojai, kūrybinių profesijų žmonės, psichologai, koučeriai, pergalių sąrašas.

MALONU SUSIPAŽINTI

Aš -Ilma Safronova.

Griaunu stereotipus, provokuoju naujoves ir pokyčius.

Gyvenu Norvegijoje, dirbu su visu pasauliu.  Užsiimu žmogaus, įvykių, gyvenamos ir darbo erdvės, gyvenimo būdo diagnostika ir korekcija.

2009 – 2016m. švietėjiškų internetinių programų ir labdaros projekto „Sudomink savo gyvenimą savimi“ autorė. Knygos „Paleisk savo svajonę į laisvę“ rusų ir lietuvių kalba autorė.

Mano profesinės praktikos kraitis – daugiau kaip 10,000 konsultavimo valandų ir ilgas klientų pergalių sąrašas. Tarp jų stambaus ir smulkaus verslo savininkai, politikai, juristai, gydytojai, kūrybinių profesijų žmonės, psichologai, koučingo specialistai.

Ilgametis darbas su skirtingų šalių, tautybių ir mentaliteto žmonėmis mano veiklai suteikia vertingų privalumų, išskirtinės patirties.

mano vizitinė kortelė –
mokslo, meno, metafizikos sinergija

Šia kryptimi dirbu nuo 90-ųjų – daugiau kaip 20 metų.

MANO AKADEMINIS IŠSILAVINIMAS

1986 – 1996  Juvelyrika. Meninis apipavidalinimas.
2000 – 2004  Kosmetologija. Spalvų-garsų-kvapų terapija.
2005 – 2017  Meno terapija. Kūrybos psichologija.

Paraleliai studijavau, studijuoju alternatyvias, novatoriškas metodikas, dvasines žinias. Mokausi tiesiogiai pas autorius, kūrėjus. Dalyvauju autorinių metodikų ir programų kūrimo laboratorijose. 

Praktikuoju informacijos perėjimo iš subtiliųjų planų, darbo su informaciniu lauku, genetine atmintimi, smegenų bei visapusiško žmogaus potencialo tyrimo srityse. Pagrindinė praktinė kryptis – diagnostika: darbas su tikrosiomis, giluminėmis priežastimis, daugialypė žmogaus ir įvykių analizė.

Dirbau su tokiomis sudėtingomis problemomis, kaip fizinė ir psichologinė prievarta, suicidas, psichiniai sutrikimai, psichosomatika, žalingi įpročiai ir priklausomybės, asmeninių ir verslo santykių harmonizavimas, socialinė savirealizacija, patologiška nesėkmė, privačios ir darbo erdvės korekcija.

MANO NEFORMALI KOMPETENCIJA

Esu gyvas įrodymas, kaip galima suderinti šeimą ir savišvietą, labdaringą ir švietėjišką veiklą, dvasinį tobulėjimą ir su juo nesusijusį verslą, nuolatines studijų keliones ir migraciją, o veikloje – mokslą, meną, metafiziką, marketingą. Jūsų dėmesiui – 10 faktų apie mane.

1. Dvasinio ir asmeninio tobulėjimo tema domiuosi nuo 80-ųjų. Dar 90-aisiais apie tai perskaitytos visos man prieinamos knygos, o praktinių studijų pradžia – Parapsichologijos akademija, artima draugystė su šviesios atminties profesoriumi Vytautu Kazlausku ir jo šeima, Feng Shui mokymai. 

2. Esu ištekėjusi, stažas – 28 metai, du suaugę sūnūs. Kartu patyrėme ir įveikėme daug sunkumų – ir materialių, ir emocinių, ir psichologinių.

3. Kartu su vyru kūrėme verslą ir buitį „nuo nulio“. Padėjome daugeliui žmonių kurti jų verslus ir gerovę, aktyviai vykdėme labdaringą veiklą. Prekiavome skandinaviškais rūbais, baldais ir interjero detalėmis, aš teikiau interjero dizaino paslaugas. 90-aisiais bendradarbiavome su tuo metu Lietuvoje mažai kam žinoma švedų kompanija IKEA.

4. 1998-aisiais savo pirmojo interviu „Kauno dienai“ ir „Laikinąjai sostinei“ metu papasakojau apie asmeninius atradimus: erdvę, žadinančią ir aktyvizuojančią pojūčius, penkių jutimo organų įtaką sveikatai, harmoningam gyvenimui. 

5. Savarankiškai išsigydžiau pavojingus imuninius–hormoninius sutrikimus, trukusius 8 metus, kuriuos išprovokavo intensyvus ir sudėtingas darbas su žmonėmis. Padėjau kolegoms kilti iš tos pačios kilmės fiziologinių, psichologinių ir materialinių problemų.

6. 2005m. su šeima persikėlėme gyventi į Norvegiją. Mokausi įvairiose pasaulio šalyse. Dirbu su skirtingų tautybių ir mentaliteto, socialinio ir finansinio statuso žmonėmis. Mentaliteto ypatumų pažinimas suteikia svarių privalumų ir praktinės vertės mano veiklai.

7. Gyvenime nė dienos nedirbau samdomo darbo. Visuomet buvo nuosavas verslas ar privati praktika. Aš neturėjau sponsorių, prodiuserių, mecenatų, kolaboracijų, partnerių ar palaikymo komandos. Švietėjišką ir konsultacinę veiklą iki šiol vykdau savarankiškai.

8. 2009m. pradėjau dirbti internete. Vysčiau projektą „Sudomink savo gyvenimą savimi“: aš vedžiau nemokamas konsultacijas ir seminarus, webinarus, dovanojau knygas, brošiūras, rašiau teminius straipsnius savo tinklaraštyje ir socialiniuose tinkluose. 2016m. šią veiklą baigiau.

9. Vystydama savo veiklą stipriai nusivyliau įvairių „padedančių“ specialistų paslaugų kokybe. Nuo 2011m. aš pradėjau tobulinti savo žinias, lavinti praktinius įgūdžius tekstų rašymo, internetinio verslo, marketingo, PR, asmeninio brendo srityse. Mokausi pas žinomus JAV, Europos ir Rusijos ekspertus, lankau tarptautines konferencijas ir dirbtuves. Puikiai orientuojuosi naujausių tendencijų, mokymų ir paslaugų sferoje. 

10. Mano teminiai straipsniai publikuoti populiariuose Lietuvos, JAV, Rusijos, Vakarų Europos informaciniuose leidiniuose bei portaluose.

Dabar, kai apie tai rašau, mano istorija atrodo sklandi ir logiška. Tuo metu, kai viską išgyvenau, mano karjeros kelionėje buvo ir katastrofų, ir abejonių, ir baimių. Vienos svajonės virto realybe, kitos negailestingai sudužo į šipulius.  

Man gerai pažįstamas visas kelias – nuo idėjos iki realizacijos – ir jo kaina. Kai kyla aibė klausimų ir ieškodama atsakymų į juos, tu sužinai ne tik „kaip reikia“, bet ir „kaip nereikia“. Taip aš atėjau ten, kur esu. O mano žinios, įgūdžiai ir patirtis sulaukė atgarsio ir pravertė daugybei žmonių. Skaitykite  Atsiliepimai.

KAI NEDIRBU IR NESIMOKAU

Dievinu muziką, šokius ir kavą! Mėgstu filmus. Domiuosi skandinaviška mada, dizainu. Mėgaujuosi pasivaikščiojimais, gyvenimu užmiestyje.

norite dirbti kartu?

Jei pageidaujate reikšmingų pokyčių ir ilgalaikių rezultatų konkrečioje gyvenimo sferoje, rinkitės teminę programą.

Jei nežinote, ko norite, nuo ko pradėti ar turite konkretų klausimą, tuomet užsisakykite individualią konsultaciją.

  laikas gyventi dabar

Pakakas delsti, laukti, atidėlioti, slėptis. Tereikia leisti sau paklausti, paprašyti ir…
Durys atsidaro. Gyvenimas keičiasi.