Apie mane

MALONU SUSIPAŽINTI

Aš -Ilma Safronova

Griaunu stereotipus ir provokuoju naujoves.

Gyvenu Norvegijoje, dirbu su visu pasauliu.  Užsiimu žmogaus, jo gyvenimo įvykių, namų ir darbo erdvės, gyvenimo būdo diagnostika ir korekcija. Praktikuoju nuo 1997m.

Mano praktikos kraitis – daugiau kaip 10 tūkst.konsultavimo valandų ir klientų, tarp kurių figūruoja grožio ir kitų paslaugų verslo savininkai, juristai, gydytojai, kūrybinių profesijų specialistai, psichologai, koučeriai, pergalių sąrašas.

MALONU SUSIPAŽINTI

Aš -Ilma Safronova.

Griaunu stereotipus, provokuoju naujoves ir pokyčius.

Gyvenu Norvegijoje, dirbu su visu pasauliu.  Užsiimu žmogaus, įvykių, gyvenamos ir darbo erdvės, gyvenimo būdo diagnostika ir korekcija.

2009 – 2016m. švietėjiškų internetinių programų ir labdaros projekto „Sudomink savo gyvenimą savimi“ autorė. Knygos „Paleisk savo svajonę į laisvę“ rusų ir lietuvių kalba autorė.

Mano profesinės praktikos kraitis – daugiau kaip 10,000 konsultavimo valandų ir ilgas klientų pergalių sąrašas. Tarp jų stambaus ir smulkaus verslo savininkai, politikai, juristai, gydytojai, kūrybinių profesijų žmonės, psichologai, koučingo specialistai.

Ilgametis darbas su skirtingų šalių, tautybių ir mentaliteto žmonėmis mano veiklai suteikia vertingų privalumų, išskirtinės patirties.

mano vizitinė kortelė –
mokslo, meno, metafizikos sinergija

Šia kryptimi dirbu nuo 90-ųjų – daugiau kaip 20 metų.

MANO AKADEMINIS IŠSILAVINIMAS

1986 – 1996  Juvelyrika | Meninis apipavidalinimas
2000 – 2004  Gydomoji ir dekoratyvinė kosmetologija | Spalvų-garsų-kvapų terapija
2005 – 2017  Meno terapija | Kūrybos ir genialumo psichologija

Paraleliai studijavau, studijuoju alternatyvias, novatoriškas metodikas, dvasines žinias. Mokausi tiesiogiai pas autorius, kūrėjus. Dalyvauju autorinių metodikų ir programų kūrimo laboratorijose. 

Praktikuoju informacijos perėjimo iš subtiliųjų planų, darbo su informaciniu lauku, genetine atmintimi, smegenų bei visapusiško žmogaus potencialo tyrimo srityse. Pagrindinė praktinė kryptis – diagnostika: darbas su tikrosiomis, giluminėmis priežastimis, daugialypė žmogaus ir įvykių analizė.

Dirbau su tokiomis sudėtingomis problemomis, kaip fizinė ir psichologinė prievarta, suicidas, psichiniai sutrikimai, psichosomatika, žalingi įpročiai ir priklausomybės, asmeninių ir verslo santykių harmonizavimas, socialinė savirealizacija, patologiška nesėkmė, privačios ir darbo erdvės korekcija.

KAI NEDIRBU IR NESIMOKAU

Dievinu muziką, šokius ir kavą! Mėgstu filmus. Domiuosi skandinaviška mada, dizainu. Mėgaujuosi pasivaikščiojimais, gyvenimu užmiestyje.

norite dirbti kartu?

Jei pageidaujate reikšmingų pokyčių ir ilgalaikių rezultatų konkrečioje gyvenimo sferoje, rinkitės teminę programą.

Jei nežinote, ko norite, nuo ko pradėti ar turite konkretų klausimą, tuomet užsisakykite individualią konsultaciją.

  laikas gyventi dabar

Pakakas delsti, laukti, atidėlioti, slėptis. Tereikia leisti sau paklausti, paprašyti ir…
Durys atsidaro. Gyvenimas keičiasi.