Aš labai patenkinta konsultacijomis, būtinai rekomenduosiu kitiems. Prieš kreipiantis į Ilmą naudojausi kitų panašių specialistų pagalba, ilgalaikiu konsultavimu, tačiau visiškai nusivyliau, nes rezultatų nebuvo.

Bendravimas su Ilma buvo visiškai kitoks. Didžiulį įspūdį padarė konsultantės profesionalumas, atsakingumas, patikimumas, detali analizė.

Vos kelios konsultacijos apvertė viską aukštyn kojomis, visiškai pakeitė mano požiūrį į vykstančius įvykius. Klausimas, su kuriuo kreipiausi, vargino daugiau nei 15 metų. Niekaip nepavyko išspręsti, atrodė, kad nėra jokios išeities. Tačiau viskas išsisprendė puikiai, rezultatas pranoko lūkesčius.

Esu nepaprastai laiminga ir dėkinga Ilmai.

Klara Duisengalijeva, žymi Kazachstano visuomenės veikėja, verslininkė multimilijonierė

Mano vertinimas – pats aukščiausias. Iškart rekomendavau konsultantę savo artimai draugei. Tai įtakojo nuoširdus konsultantės domėjimasis manimi, mano problema. Aš visada jaučiau rūpestį ir palaikymą iš jos pusės. Po konsultacijų gaudavau labai daug papildomų rekomendacijų, teminės medžiagos.

Atkreipiau dėmesį į tai, kad konsultacijos visada vyksta tiksliai numatytu laiku, man tai labai svarbi smulkmena. Konsultantė orientavo į giluminę temos analizę, nuoseklų darbą. Aš viso konsultavimo metu jaučiau: „Manimi rūpinasi!“.

Klausimas, su kuriuo kreipiausi, lietė asmeninius santykius. Pavyko rasti reikalingus atsakymus. Iškart pasikeitė mano būsena, savijauta. Staiga atsirado daug laisvo laiko, kurį galėjau skirti sau. Sugrįžo gyvenimo džiaugsmas, kuris pasireiškė totaliu garderobo pakeitimu. Pajutau nuoširdų artimųjų ir draugų dėmesį. O svarbiausia – susipažinau su vyriškiu! To ryšio dėka supratau, ko man reikia, ko aš apskritai ieškau santykiuose. 

Vėliau kreipiausi į konsultantę su sveikatos klausimu. Nors atvejis buvo kritinis, viskas išsisprendė labai sėkmingai.

Noriu dar kartą perduoti mano nuoširdžią padėką už pagalbą, paramą ir dalyvavimą! Visada apie tai prisimenu. Ačiū!

Tatjana Veinberg, juristė

Jaučiasi autorės kompetencija, patirtis ir žinios. Labai teisingai rašo, teisinga informacija. O ir tema įdomi. Šaunu, kad viskas išsamiai apie norus.

Vilma Urbanavičienė, “Mijalba” leidyklos ir  dvasinio tobulėjimo centro steigėja

Mane labai domina jūsų seminarai, webinarai. Labai patinka jūsų filosofija, minčių išdėstymas, tiesos pateikimas, atvirumas. Labai panašu mano gyvenime, daug info, knygų, seminarų…Bandai atsirinkti, mėgini, pritaikai, kai kur yra rezultatai, kai kur nukrenti dar labiau. Paskaičius jūsų straipsnius, pasidalinimus supratau, kad suradau, be pažadų, o darbo pastangomis gausiu atsakymus ir rezultatus.

Ačiū už Jūsų patirtį ir žinias. Man jūs esate visuma, darna, pilnatvė, harmonija, klestėjimas.

Jurgita Pauliukaitė

Ačiū Jums labai! Ne tik už webinarus, bet ir už žinias apskritai, už optimizmą, puikias instrukcijas, kaip susikurti gyvenimą, kurio trokšti. Dabar tik belieka pradėti veikti.  

Dėkui už įdomią informaciją bei naudingas praktines užduotis. Jas atlikau, tikrai vertinga yra išsianalizuoti apie tai, ką darau dėl savo norų ir kur esu šiuo metu. Ačiū už galimybę tobulėti su Jūsų pagalba. Man būtų labai aktualu gauti daugiau patarimų ar nuorodų. Taip pat didelis ačiū už konsultaciją asmeniniu klausimu. Labai vertinga.

Miglė Krecetienė, Anglija

Ačiū jums už jūsų gerą energiją, kuria dalinatės su visais. Ačiū, Ilma, už jūsų dovanas. Labai maloniai nustebinat ir pradžiuginat.

Jolanta Dimšienė

Ačiū už Jūsų veiklą ir komplimentai! Sukūrėte naudingą ir reikalingą platformą žmonių tobulėjimui! Sėkmės Jums!

Valentina Šifrin, Lietuva

Susitikimas su Ilma davė tiek daug patirties ir suvokimo, kad padėka tiesiog veržiasi būti išsakoma ir netelpa į žodį AČIŪ. Kiekvienoje gyvenimo situacijoje tarsi mintyse iškyla susitikimo momentai ir skamba Ilmos žodžiai, tarsi sprendimas ateina savaime ir gyventi pasidaro lengviau, ramiau…Žinau, kad po Ilmos webinarų, seminarų seka džiugios permainos. Nuoširdžiai linkiu kiekvienam tokio nušvitimo ir to didelio stebuklo!

Nuoširdžiai jums ačiū už man skirtą laiką. Jūsų patarimai įkvėpė visame kame įžvelgti džiaugsmą. Stengsiuosi ir toliau kasdien mylėti gyvenimą ir save. Aišku, reikės padirbėti ir labai stipriai. Atrodė, kad išsivaliau jau nuo daug ko, bet , kaip rodo gyvenimiškos situacijos dar reikia dirbti. Ko gero, dirbti reikia nuolat. Tik kartais labai reikia paskatinimo iš šalies.

Kuo didžiausios sėkmės jums ir neblėstančios energijos. Nuostabu, kad yra žmonių, kurių dėka gyvenimas tampa gražesnis.

Prisipažinsiu, turėjau galimybę kur kas ankčiau išbandyti Ilmos rekomenduojamus metodus. Rezultatai nuostabūs. Pažinau save, o gyvenimas kas dieną vis geresnis ir gražesnis. Ačiū Ilmai už labai naudingą informaciją, kuri pateikta labai aiškiai, susistemintai. Pateikiama tai, kas svarbiausia. Linkiu kiekvienam turėti ryžto pasinaudoti pateikiamais patarimais.

Dovilė Žemgulienė, virtuali verslo asistentė

Mano vertinimai – patys aukščiausi! Iš laimės ir džiaugsmo rekomendavau Ilmą visiems savo pažįstamiems. Tai įtakojo: ryškus mano fizinės bei emocinės savijautos pagerėjimas, mano norų išsipildymas bei tiksli būsimų įvykių prognozė.  

Aš kreipiausi su keliais klausimais. Įtampą kėlė mano ateitis, bijojau, kad atėjus pensijos amžiui negalėsiu pakankamai uždirbti bei tinkamai užauginti savo mažą dukrytę (kai ji gimė man buvo 47-eri). 

Taip pat jaudino klausimas, susijęs su nuosavybe. 

Vargino įtempti santykiai: namie ir darbe. Darbe man buvo sąmoningai kenkiama.  

Konsultacijų metu iškart pasikeitė mano būsena. Dingo baimės, jas pakeitė džiugi ramybė ir tikėjimas ateitimi. Atsirado namo pirkėjas, pagaliau jį pardavėme. Po to nusipirkome puikų butą, net geresnį nei galėjome planuoti ar įsivaizduoti.  

Netikėtai darbe buvau pripažinta geriausia metų darbuotoja. Man pakėlė algą, padovanojo kelionę į Paryžių. Tai tikra sėkmė!  

Konsultacijų dėka aš labai pasikeičiau kaip asmenybė. Tapau ramesnė, ėmiau daugiau šypsotis, atsirado gyvenimo skonis. Visą pirmąją konsultaciją tiesiog praverkiau, nes viskas buvo labai blogai…. Manyje prabudo moteris, ėmiau daugiau dėmesio skirti sau. Pasikeitė mano išvaizda, susilaukiau komplimentų, jau buvau pamiršusi tai.

Vis peržiūriu savo mintyse ir užrašuose visas Ilmos konsultacijas su manimi. Tiek visko gavau, tiek daug man buvo duota, aš iki šiol nespėjau visko apmąstyti ir viskuo pasinaudoti. Dar kartą reiškiu didžiulį dėkingumą už pagalbą! 

Jelena Ščerbakova, banko darbuotoja

Programoje svarbūs ir sudėtingi dalykai aprašomi paprastai ir suprantamai, lengvai skaitosi. Nudžiugau, kad daugelis minčių rezonuoja su manosiomis. Atskleistas sklandus ir aiškus būdas – kaip realizuoti savo svajones. Ypatinga vertybė – daugybė konkrečių technikų ir praktikų, kurias galima naudoti savarankiškai. Po pirmojo kurso išklausymo ir medžiagos skaitymo išliko noras grįžti prie medžiagos dar nesyk. Man tai yra kokybiško žinių pateikimo rodiklis. 

Tatjana Ščeglova, psichologė, Kirgistanas

72130700_2484048085158445_2041729196551569408_n

Su didžiuliu susidomėjimu studijavau  kursą, skirtą pasiklydusių svajonių paieškoms. Labai naudingi praktiniai pratimai, užduotys. Kiek insaitų jų dėka turiu. Bravo autorei, Ilmai Safronovai!

Jelena Rosiajeva, profesionali sportininkė-trenerė, autorinio projekto vadovė

75543616_2536393203104774_1848116614923288576_n

Aš paleidau savo svajonę į laisvę. O jūs? Ilmai puikiai pavyko švelniai ir saugiai privesti prie svarbiausio veiksmo – savo svajonės išlaisvinimo. Nuostabi seka, eiliškumas. Kol laikome savo svajones uždarę, laukdami stebuklo – viskas telieka svajomis.

Man labai patiko, kad programa pateikta suprantama kalba, neperkrauta informacija ir praktika. Joje išskirta tik svarbiausą ir per tai juntamas autorės meistriškumas. Aš išbandžiau daugybę norų ir svajonių įgyvendinimo būdų. Ilmos būdas iškart išsiskiria savo praktiškumu ir kažkokia magija vienu metu. Nuoširdžiai rekomenduoju visiems, kas siekia realizuoti savo svajones ir planus.

Sužinojusi, kad Ilmos gimtoji kalba lietuvių, o ne rusų, buvau priblokšta. Kaip Ilma ryžosi (ir padarė tai!) rašyti programą ir straipsnius ne savo gimtąja kalba?! Nustebinta ir sužavėta!

Natalija Trubina, PR ir reklamos vadybininkė, koučingo specialistė

48944755_2246022269020254_8213499507577454592_n

Ilma, didelis ačiū! Kol skaičiau, daugelį dalykų norėjosi išbandyti nedelsiant. Tiesą pasakius, pagrindinė knygos-kurso vertybė įvardinta pačiame pavadinime – tai iš tikrųjų instrukcija, ne kitaip, ir tai nuostabu. Sėkmės jums!

Marija Vasiljeva, autorė, redaktorė

Pastaruoju metu, kai pradėjau dalyvauti Jūsų rengiamuose kursuose, viskas išties suintensyvėjo, lyg sutirštėjo spręstini klausimai, lindo „ylos iš maišo“, aštriau, nei visada reiškėsi jausmai, atsirado lyg minčių skvarbumas, koncentracija į spręstinas sritis. Dėkoju už įdomią medžiagą ir konkrečias praktikas. Tai tikrai veikia! Reikia tik dirbti. 

Dėkoju už antrosios kurso dalies medžiagą. Atvirai pasakysiu, tokio posūkio šitoje, pinigų temoje tikrai nesitikėjau. AČIŪ už TOKIĄ informaciją. Jokioje kitoje literatūroje apie pinigų uždirbimą, finansinę laisvę nesu nieko panašaus skaičiusi. 

Dėkoju Jums už rengiamus kursus, straipsnius, už ypač koncentruotas ir trumpai bei aiškiai išdėstomas žinias. Po praeitų dviejų „online“ kursų jaučiu ir į mano kasdienines veiklas persikėlusį aiškumą, išsigryninimą, minčių skvarbumą, greitesnį esmės įžvelgimą sprendžiamuose klausimuose. Dirbant su kursų programoje siunčiama medžiaga, atliekant praktikas, išaiškėja, kur labiausiai reikia su savimi padirbėti. Darosi iš tikrųjų įdomu gyventi! 

Labai gražiai rašote, sklandžiai reiškiate mintis. Džiaugiuosi, kad „pažinau“ Jus. Neilgai dar, tik nuo pavasario, įšokau į benuvažiuojantį „laimės baterijos“ traukinį. Bet kai radau Jus, daug dalykų tapo nebeįdomūs. Jūsų konkretumas ir tikslumas daug dalykų sudėlioja į savo vietas. Ačiū, ačiū, ačiū. 

Sigita Zitkienė, fizinio aktyvumo specialistė

92257424_2127902224021736_8531542497271218176_o

Ilgą laiką jaučiau įtampą, kurios laikui bėgant nebegalėjau pakelti. Todėl kreipiausi į Ilmą su klausimu – kaip išspręsti man rūpimus klausimus. Konsultacijų metu analizavome ir gvildenom situacijas, kurios parodė, kodėl yra taip, kaip yra ir kaip tai pakeisti.

Gavau naudingos informacijos ir patarimų, kuriuos pritaikius normalizavosi situacija. O jei vėl iškyla problemos, tai žinau – kodėl, ir galiu savarankiškai imtis priemonių jas pašalinti. Esu labai patenkinta konsultacijomis ir dėkoju Ilmai už suteiktas žinias.

Vilma, Norvegija

13508960_10202070079590589_9150536588996580655_n

Ačiū už webinarus! Kai kurias vietas turėjau paklausyti ne po vieną kartą – taip aiškiai kai ką supratau, kad užtvirtinimui turėjau dar kartą išgirsti. Man taip patiko, tokių “revelations” buvo – kai kur taškai sudėlioti ant „i“ – tai, ką gyvenime jaučiau, bet sunku buvo konkrečiai įvardinti. Kai kas – atsakymai į turėtus klausimus. Daug klausimų iškilo ir papildomai.

Pasakų tema man nėra nauja – savo baigiamąjį darbą universitete rašiau iš pasakų analizės. Senokai buvo, jau net nelabai prisimenu, kokia ta analizė, bet paralelės, paradigmos su realiu gyvenimu daugmaž žinomos. Tik Ilmos pateikti pavyzdžiai iš pasakų analizės buvo labai stiprūs, įdomūs! Apie „trečią brolį“ (ir kitus vaikus) labai patiko aiškinimas, taip pat didelis atradimas. O „Alisa stebuklų šalyje“ buvo mano mėgstamiausia vaikystės knyga, bet tada ji tokia buvo ne dėl prasmės, o dėl grožio. Paieškosiu vėl ją paskaityti, dabar iš kitos perspektyvos. Šios knygos trumpa analizė taip pat atvėrė akis kai kuriuose dalykuose. 

Apie gyvenime vykstančius įvykius, priežastis ir pasekmes neseniai pati supratau, gal prieš kokį pusmetį tik – per savistabą, per atsakymų ieškojimą. Webinarai sudėliojo tuos taškus man, sudėliojo mano asmeninius atradimus į konkrečias lentynėles. Yra vienas pastaruoju metu mūsų šeimos namus lydintis „pasikartojimas“, „blogas“, ir niekaip neatrandam, iš kur tai, kodėl. Tikiu, kad tuoj sužinosiu. Na, rašyčiau ir rašyčiau! Ačiū už atvėrimą!

Inga Paužuolienė

13925510_1263482640343263_902521193216729318_o

Seku ir domiuosi Ilmos veikla, mokymais. Džiugu, kad nėra vandenelio pilstymo. Literatūros, mokymų išties daug, net lioviausi juose lankytis, nes neatrandu atsakymų arba informacija girdėta arba nepasiekia manęs ir rezultatų neapčiuopiu. Todėl noriu daugiau išgirsti Ilmos webinarų ir kitaip pateiktos informacijos. Dėkinga.

Neringa Paukštytė Simonavičė

15493677_10209858641916096_3298743786416825207_o (3)

Susitikimas su Ilma buvo išskirtinis, visiškai kitoks. Pirmą kartą teko dalyvauti tokio pobūdžio paskaitoje.

Ieva Zumienė

14292293_1160118650712214_2747579005736715734_n (2)

Dabar labai daug tokiom temom seminarų, labai sunku atsirinkti. Kalba apie tą patį, bet kaip atsirinkti tai, kas reikalinga tau, nepaaiškina, technikų nepateikia, ir vėl lieki aklavietėje. Jūsų yra aiški ir tiksli, tikiuosi, su jūsų pagalba padėti sau atrasti save.

Vaidė Juchnė

Screenshot (7314)

Jau kuris laikas pozityvių minčių tema skaitau straipsnius ir vis atrandu naujus autorius, jų tarpe atradau netikėtai ir Ilmą. Patinka jos straipsniai, konkrečios mintys, labiausiai tai, kad kalba patirtis ir patyrimai, o ne sausa neišbandyta teorija. Noriu atrasti save su Ilmos pagalba ir kitus susijusius dalykus ta pačia linkme. Tikiuosi, kad jos konkretumas ir patirtis padės tai atrasti.

Asta Smolskutė

Aš gan skeptiškai žiūriu į visokius mokymus, ekspertus. Tačiau Ilma iškart išsiskyrė iš visų man žinomų, todėl kreipiausi su visišku pasitikėjimu ir nenusivyliau. Vargino nuolatinis nuovargis, energijos trūkumas, o tai neigiamai veikė ne tik mano savijautą, bet ir verslą. Norėjau išsiaiškinti – kodėl, kokios priežastys, nes, mano nuomone, skyriau tam dėmesį, bandžiau tai sureguliuoti savarankiškai, bet nepavyko.

Jau pirmos konsultacijos metu gavau atsakymus į visus „kodėl“. Buvo išaiškintos tikros priežastys. Iškart pagerėjo savijauta, pajutau palengvėjimą.Tuo pačiu metu gavau finansiškai naudingų verslo pasiūlymų. Manau, tai tik patvirtino, kad pataikyta į dešimtuką. 

Andrej Golubev, logistikos verslas, Kanada

Mane domino klausimas, kaip padidinti savo pajamas ir aš likau patenkinta rezultatu, kuris pasireiškė gan greit, finansinė padėtis ėmė gerėti. Gavau netikėtą piniginę dovaną. Tapau labiau matoma, sulaukiu didelio dėmesio, paramos iš aplinkinių, tai labai džiugina iki šiol. Vėliau domino galimybė pakeisti veiklą, rasti gerai apmokamą darbą. Savo jėgomis niekaip negalėjau pasiekti rezultato. Vėl kreipiausi pagalbos ir vėl mano noras išsipildė.

Įdomu, kad konsultacijų metu gauta pagalba, žinios padarė teigiamą įtaką mano artimo žmogaus sveikatai (sunki genetinė liga), buvo labai Nettie toks pasireiškimas. Mano gyvenime įvyko kardinalios permainos, kuriomis aš labai patenkinta ir puikiai žinau, kas jas paskatino. Jau spėjau įsitikinti, kad ir kiek dėčiau savo pastangų, niekaip nepavykdavo pajudėti iš sąstingio, ir staiga – toks protrūkis (nauja gyvenama vieta, naujas darbas, gerokai didesnės pajamos, nauji santykiai ir tt.), ir tarsi be jokių pastangų.

Esu labai patenkinta, kad buvo rastos ir pašalintos mano nesėkmių priežastys, mano gyvenime atsirado daug naujų įvykių, pagerėjo jų kokybė. Toks jausmas lyg grįžčiau į savo gyvenimą, nesuprantu, kaip iš jo išklydau… Jaučiu didžiulį poreikį mokytis, tobulėti. Dėkoju Ilmai už pagalbą.

Dėkoju Ilmai už jos webinarus, seminarus. Po jų jaučiu didelį energijos antplūdį, jaučiuosi pakliuvusi į „srautą”, smegenys reikalauja informacijos, mėgaujasi ja, todėl stengiuosi tai išnaudoti.

Aušra, Norvegija

Aš labai patenkinta konsultacijomis, gautomis seminarų metu žiniomis. Kam pasakoju, su kuo dalinuosi – niekas netiki, kad taip įmanoma. Esu laiminga, kad man pagaliau pavyko pašalinti iš savo gyvenimo baimes, kurios slėgė mane daugybę metų (susijusios su mano dukra). Vos po kelių konsultacijų supratau, kad nustojau reaguoti į ilgus metus slėgusią temą, apskritai apie tai nustojau galvoti, lyg kas būtų ištrynęs tai iš mano atminties, lyg niekada to ir nebuvo, tai ne mano tema, prisimenu, pagalvojau : „Ir ką aš čia išsigalvojau, galėjau ir kažkokiu kitu klausimu kreiptis“. Ta baimė kažkur išgaravo, dingo be pėdsakų. Pradžiugino „šalutinis“ konsultacijų poveikis – vyras metė rūkyti.

Vėliau domino finansinės padėties pagerinimo klausimas, norėjau pakeisti darbą. Tuo metu gavau netikėtą piniginę išmoką, o vėliau – ir naują darbą, su geresnėmis sąlygomis nei prieš tai. Pavyko atsikratyti svetimų planų, norų, nustojau žiūrėti į kitus, lygiuotis į kažką. Netikėčiausias man atsitikęs dalykas – išsipildęs mano slaptas noras, susijęs su konkrečia veikla.

Ilmos dėka sužinojau daug dalykų, labai daug dalykų. Visad gerbiau ir gerbiu jos darbą, labai džiaugiuosi, kad vis atnaujinama informacija, tai yra naujų dalykų pateikimas ar senų dalykų priminimas. Galiu tik pasidžiaugti jos iniciatyva ir padėkoti, kad į mano gyvenimą įpūtė sąmoningumo vėjo. Ačiū.

Jurgita, Norvegija

Kreipiausi dėl sveikatos problemų. Po konsultacijų mano sveikata nuolat gerėja. Skausmas, kurį jaučiau visuomet, nuo paauglystės, buvo stiprus, ir jis labai stipriai sumažėjo. Dabar galiu pasirūpinti šeima, atlikti buities darbus, kurių prieš konsultacijas nepajėgiau daryti daugybę metų.

Apskritai gyvenimas tapo įdomesnis. Praėjus pusmečiui po pirmosios konsultacijos, pastebėjau, kad mano gyvenime įvyko daug pasikeitimų į gerąją pusę. Ne tik pagerėjo mano fizinė sveikata, bet ir pasikeitė mano požiūris į daugelį dalykų. Pasikeitė mano mintys, nustojau mintyse pyktis su pačia savimi ir kurti nerealius scenarijus. Pajutau ramybę, išmokau į daugelį dalykų žiūrėti paprasčiau, be streso. Džiaugiuosi, kad sumažėjo nerealių, neįgyvendinamų norų, iliuzijų. Daugiau jaučiu pozityvumo sau ir kitiems. Nuolatos didėja pasitikėjimas savimi, auga meilė sau. Dėl to pagerėjo santykiai su artimaisiais. Po paskutinės konsultacijos santykiai su vyru puikūs. Pagaliau jis klauso, ką aš jam sakau ir supranta, ir girdi mane. Darbe jam taip pat ėmė sektis. Gyvenimas pražydo, tapo mielesnis. Už visa tai širdingai dėkoju Ilmai.

Ilma, džiaugiuosi, kad sutikau tokią puikią mokytoją. O už tai, ką gavau iš jūsų konsultacijų, korekcijų metu, dėkinga būsiu visą gyvenimą, nuoširdžiai tai sakau. Ačiū, kad parodėte man šį kelią.

Eglė, Norvegija

Mane domino mano karjeros klausimas. Paskutiniu metu ėmė kilti klausimai – ar tai „mano“, ar noriu toliau tęsti praktiką, ar man apskritai to reikia. Kaip psichologė-konsultantė aš gan dažnai susiduriu su klientų traumomis, sunkia jų gyvenimo patirtimi, aš įsitraukdavau į jų išgyvenimus ir man sunkiai sekėsi iš tos būsenos išeiti.

Po bendravimo su Ilma pavyko suprasti, kodėl aš apskritai tuo užsiėmiau, kas paskatino imtis šios veiklos, studijuoti, su kuo tai susiję. Labai netikėta.

Gaila, nebeprisimenu visų detalių, tačiau aiškiai pajutau didžiulį energijos, jėgų antplūdį, rodos, sparnai išaugo, iš pradžių sureagavau stereotipiškai – „čia turbūt nuo tų vitaminų…“, ir tuoj pat susigriebiau, kad naudoju juos jau keli metai ir nieko panašaus nebuvau patyrusi. Aš tarsi „mačiau“, suvokiau tai, kas vyksta su manimi, su aplinkiniais, kažkoks „aiškiaregystės“ protrūkis, visiškai kitas suvokimo lygis. Visą tą laiką jaučiau gyvenimo džiaugsmą, pasitenkinimą, aplinkiniai dovanojo man komplimentus, sakė, kad aš tiesiog spinduliuoju pozityvu, šviesa.

Asta

Maniau, kad nemažai žinau, tačiau likau nustebinta. Tai paskatino pasimokyti pas Ilmą tam tikrų dalykų. Esu dėkinga už vertingas konsultacijas, paskaitas ir mokymus.

Jūratė

Reiškiu didžiulį dėkingumą Ilmai už pravestas konsultacijas. Jų dėka aš įgijau stulbinantį pasitikėjimą savimi, savo jėgomis, ir tai ne laikina įtaiga.

Pagaliau aš ėmiau remtis į save. Aš dabar gyvenu visiškai naują, nepriklausomą nuo kitų gyvenimą. Nesikreipiu į aplinkinius su nuolatiniais prašymais, klausimais. Visus buitinius klausimus sprendžiu pati ir viskas gaunasi nepalyginamai geriau. Galų gale pajutau nepriklausomybės skonį, galią, kad galiu taip gyventi ir man tai teikia pasitenkinimą, malonumą. O anksčiau to bijojau, nežinojau, kaip prie to prieiti, ar pavyks. Toks jausmas, kad galų gale aš pakilau nuo kelių, atsistojau, išsitiesiau…Pajutau kitą gyvenimo kokybę, malonumą nepriklausyti nuo kitų.

Didelis AČIŪ Ilmai už jos rūpestį, pagalbą ir paramą pačiais sunkiausiais mano gyvenimo momentais!

Jelena

Kreipiausi su klausimu, liečiančiu mano santykius su sūnumi. Aš labai laiminga, kad Ilma palaikė su manimi ryšį tarp konsultacijų ir po jų, jaučiau nenutrūkstamą globą, rūpestį. Man labai norėjosi iš savęs nors ką nors ištraukti pačiai, padirbėti su savimi savarankiškai, ir kai gaudavau Ilmos laišką, žinutę, aktyvizuodavosi mąstymas, tarsi, savaime ateidavo atsakymai į rūpimus klausimus. Kadangi žinau, suprantu – iš kur tai, esu labai dėkinga. Ilma – idealus ir patikimas vedlys.

Liudmila Verchozina

Tik dabar, kurso metu, supratau, kokiame košmare gyvenau. Gyvenime dukart esu labai stipriai pasidavusi “aukos” vaidmeniui. Kartu ir gailėjau savęs, ir didžiavausi savo naujai išpažįstama „religija“. Matyt, reikėjo išgerti savo skausmo taurę iki dugno, kad pagaliau kažko imtis…Labai domina, kaip dirbti su baimėm ir įsisenėjusiais stereotipais.

Rasa Vaitkienė

Daug dalykų atsiliepia manyje. Į daugelį anksčiau neatkreipiau dėmesio, man tai nauja. Tekstas, infromacija puikiai struktūrizuota, lengva suprasti. Yra vientisumo pojūtis. Atsirado naujų klausimų apmąstymui. Jei sąžiningai į juos atsakyti, nušvitimai garantuoti. Tikrai skaitysiu kurso medžiagą dar daug kartų. Ačiū Ilmai!

Marina Kovoliova

Programoje Ilma aprašo realizuotą žmogų, pateikia kriterijus, kurie į tai nurodo. Autorė pateikia savo svajonių ir norų realizavimo modelį. Jis paprastas, aiškus, todėl viskas pasiekiama. Ir tas realumas skatina pasinaudoti gatavu receptu nedelsiant. Labai daug dėmesio skiriama temai – kodėl nepavyksta realizuoti svajonių, norų, planų, kas trukdo. Iš tikrųjų labai daug kas programoje padarė įspūdį. Manau, visi, kas joje dalyvaus, skaitys, klausys, bus nustebinti ir panorės viską iškart išbandyti. Tam išduodami visi reikalingi instrumentai ir aiški jų panaudojimo instrukcija. Tereikia žengti pirmą žingsnį.

Anastasija Drenevskaja

Jei vienu žodžiu – labai naudinga! Labai metodologiškai sudaryta ir pateikta programa. Autorė skatina veikti ir pateikia būdą – kaip. Suprantamos, efektyvios, pritaikytos savarankiškam darbui praktikos. Rekomenduoju.

Natalja

Nuolat besiklausant webinarų ar jų įrašų, pastebi ar pamažu sudėlioji viską į tam tikras lentynėles. Retsykiais šeimoje jaučiuosi lyg iš kitos planetos. Po keleto susidūrimo su Ilmos rekomendacijomis, pradedu save labiau kontroliuoti, stebėti ir bandyti suprasti, kodėl tai man svarbu. Tik, žinoma, tas mažytis „pačiupinėjimas” yra labiau nežinomybės praskleidimas, keliantis vis daugiau klausimų ir didesnę susidomėjimo bangą. Manau, daugelis sutiksite, jog su laiku ir praktika viskas tampa labiau suvokiama. Taip pat nuolat maniau, jog pasakose sudėta išmintis – moralas, bet pasirodo kur kas daugiau… Taip ir norisi „atrasti“ pasakas iš naujo su „platesniu“ požiūriu.. Kartais dėkingumas būna išreikštas ir nebyliai pasakytu „ačiū“! 

Visų pirma, norėčiau pasakyti, jog naujai išgirstą informaciją nėra lengva iškart priimti, kyla daug apmąstymų, nes buvo “pasikėsinta” į mano seną supratimą. Ir staiga išgirdusi naują, konkrečią informaciją, kuri tapo labiau suprantama per pavyzdžius, tarsi praplėtė suvokimą platesnėmis galimybėmis.

Labiausia turbūt šokiravo, kaip giliai esame susiję su visa apimančia aplinka ir daug daugiau. Kuo labiau nagrinėju viską, ką išgirdau, tuo mažiau norisi šiauštis ir nesutikti. Bet pažinimas pažadino mano smalsumą ir norą atrasti. Visiškai naujai atsivėrė tai, jog koduojame viską ne tik sau tolimesnėje būtyje, bet ir įtakojame kitus, su mumis susijusius žmones. Ačiū už pakurstytą pažinimo ugnelę.

Inga

Nuostabus webinaras! Nuoširdžiai Ačiū! Senai žinojau, kad pasakose užkoduota informacija, tačiau, kad viskas tiek sudėtinga, net nebūčiau įtarusi. Na, ir tikrai trūksta įgūdžių. Nelabai išeina atskleisti pasakų užslėptos minties )). Daug padrikų minčių, įžvalgų, žinių mano galvoje. Prisipažinsiu, jūs labai puikiai apibendrinate, susisteminate mano žinias. Vietoje „puzzle“ detalių pradedu matyti paveikslo siluetą. AČIŪ! 

Dovilė

Perklausius webinarą, labiausiai užkliuvo tema apie gyvenimo įvykius ir orientyrus juose. Blogio ir gėrio sąvokos mane nustebino, gal ir truputį šokiravo. Čia dar kartą teks paklausyti, kad priimčiau giliau šią situaciją. 

Ieva

Perskaičius pirmąsias kurso apie svajones ir norus užduotis, iškart pasireiškė pasipiktinimas. Mintyse skambėjo žodžiai: ” kokia nesąmonė ir kodėl aš įsivėliau į visa tai”. Bet po kelių minučių sugebėjau nuraminti protą ir kitaip pažvelgti į mokymus.

Užteko pagalvoti, kad labai noriu į baseiną – gaunu pakvietimą iš draugės. Pagalvojau apie vieną žmogų, su kuriuo būtų faina papietauti – štai jo skambutis ir pietūs. Ir dar dovana nuo draugo…

Klaida, kurią dariau – nesilaikiau medžiagos skaitymo ir studijavimo taisyklių, nes kažkodėl buvo pasipriešinimas, su kuriuo nesusidorojau. Tai pat pastebėjau, kad prie namų darbų nereikia sėsti susierzinus ar blogos nuotaikos, nes tada nėra jokios naudos. Man labai patiko, laukiu kitų užsiėmimų.

Ieva Jukštaitė

Pirmiausia, norėčiau padėkoti, kad dalinatės savo patirtimi ir sukauptomis žiniomis. Visa kurso (apie svajones ir norus) medžiaga labai aiškiai pateikta ir vos pradėjus skaityti viskas atrodo taip pažįstama, kad iškart kyla mintis: „va čia tai apie mane“.

Visos užduotys ir apmąstymai sukėlė labai dviprasmiškas emocijas. Iš vienos pusės tarsi kilo noras priešintis: „kam čia man to reikia, gal geriau padarysiu rytoj arba gal ir taip viskas susidėlios savaime”. Iš kitos – tai tarsi namų darbai, kuriuos, kaip bebūtų keista, norisi daryti ir prisėdus prie užduočių laikas kažkaip nepastebimai pradingsta. Įdomu ir kartu sudėtinga gilintis į save ir tarp visų susikaupusių minčių atsirinkti tai, ko reikia, ir dar visa tai užrašyti. Niekada nemokėjau išreikšti minčių popieriuje, todėl dabar tai tikras iššūkis.

Giedrė Kaminskaitė

Susitikimas su Ilma buvo tikrai kitoks. Jokiu universalių tiesų, visiems tinkančių laimės formulių! Net per tokį trumpą susitikimo laiką supratau kai kurias savo klaidas! Ilma pasirodė labai profesionalus žmogus, labai norėčiau asmeninių konsultacijų. Tad labai laukiu Ilmos webinarų ir tikiuos, kad pavyks pabendrauti su ja ateityje!

Rūta Jokubauskaitė

Labai geri atsiliepimai Ilmos adresu. Domiuosi tokiom temom daug metų. Daugelis šneka apie universalias tiesas, o konkretumo trūksta. Tikiuosi, kad atradau tai, ko ilgai ieškojau.

Loreta Barkauskienė

Ilma – vienas iš mokytojų, kurio žodžiais aš tikiu. Manau svarbiausia – TIESA.

Mindaugas

Ilmos rekomendacijos labai tiksliai nukreipiančios.

Jurgita Tamošauskienė

Labai įdomiai ir neįprastai dėstomos mintys.

Vita Šiaulytė

Patinka, kaip Ilma pateikia  žinias: aiškiai, suprantamai, neviniojant į vatą.

Jolanta