Aš labai patenkinta konsultacijomis, būtinai rekomenduosiu kitiems. Prieš kreipiantis į Ilmą naudojausi kitų panašių specialistų pagalba, ilgalaikiu konsultavimu, tačiau visiškai nusivyliau, nes rezultatų nebuvo.

Bendravimas su Ilma buvo visiškai kitoks. Didžiulį įspūdį padarė konsultantės profesionalumas, atsakingumas, patikimumas, detali analizė.

Vos kelios konsultacijos apvertė viską aukštyn kojomis, visiškai pakeitė mano požiūrį į vykstančius įvykius. Klausimas, su kuriuo kreipiausi, vargino daugiau nei 15 metų. Niekaip nepavyko išspręsti, atrodė, kad nėra jokios išeities. Tačiau viskas išsisprendė puikiai, rezultatas pranoko lūkesčius.

Esu nepaprastai laiminga ir dėkinga Ilmai.

Klara Duisengalijeva, žymi visuomenės veikėja, verslininkė multimilijonierė, Kazachstanas

Mano vertinimas – pats aukščiausias. Iškart rekomendavau konsultantę savo artimai draugei. Tai įtakojo nuoširdus konsultantės domėjimasis manimi, mano problema. Aš visada jaučiau rūpestį ir palaikymą iš jos pusės. Po konsultacijų gaudavau labai daug papildomų rekomendacijų, teminės medžiagos.

Atkreipiau dėmesį į tai, kad konsultacijos visada vyksta tiksliai numatytu laiku, man tai labai svarbi smulkmena. Konsultantė orientavo į giluminę temos analizę, nuoseklų darbą. Aš viso konsultavimo metu jaučiau: „Manimi rūpinasi!“.

Klausimas, su kuriuo kreipiausi, lietė asmeninius santykius. Pavyko rasti reikalingus atsakymus. Iškart pasikeitė mano būsena, savijauta. Staiga atsirado daug laisvo laiko, kurį galėjau skirti sau. Sugrįžo gyvenimo džiaugsmas, kuris pasireiškė totaliu garderobo pakeitimu. Pajutau nuoširdų artimųjų ir draugų dėmesį. O svarbiausia – susipažinau su vyriškiu! To ryšio dėka supratau, ko man reikia, ko aš apskritai ieškau santykiuose. 

Vėliau kreipiausi į konsultantę su sveikatos klausimu. Nors atvejis buvo kritinis, viskas išsisprendė labai sėkmingai.

Noriu dar kartą perduoti mano nuoširdžią padėką už pagalbą, paramą ir dalyvavimą! Visada apie tai prisimenu. Ačiū!

Tatjana Veinberg, juristė, Rusija

poliakova0

Ilma – kažkoks man nesuvokiamas gylis ir tuo pačiu superrealumas. Ji sugeba savy ir savo veikloje sujungti nesujungiamą. Ji gali pakylėti iki žvaigždžių, padėti pažinti save dar neatrastą, neištirtą, ir išmokyti tvirtai stovėti ant žemės, orientuotis kasdieniuose, materialiuose dalykuose. Neaprėpiamas idėjų ir nušvitimų klondaikas. Unikalios žinios ir profesionalumas. Linkiu kuo didžiausios sėkmės.

Jelena Poliakova, TEDx spykerių ruošimas, renginių organizavimas, mentorė, Rusija (Maskva)

82137877_4043026979056943_4920087828743847936_o

Apie programą-knygą “Paleisk savo svajonę į laisvę“ (2016). Jaučiasi autorės kompetencija, patirtis ir žinios. Labai teisingai rašo, teisinga informacija. O ir tema įdomi. Šaunu, kad viskas išsamiai apie norus.

Vilma Urbanavičienė, “Mijalba” leidyklos ir  dvasinio tobulėjimo centro steigėja, Lietuva 

Mane labai domina jūsų seminarai, webinarai. Labai patinka jūsų filosofija, minčių išdėstymas, tiesos pateikimas, atvirumas. Labai panašu mano gyvenime, daug info, knygų, seminarų…Bandai atsirinkti, mėgini, pritaikai, kai kur yra rezultatai, kai kur nukrenti dar labiau. Paskaičius jūsų straipsnius, pasidalinimus supratau, kad suradau, be pažadų, o darbo pastangomis gausiu atsakymus ir rezultatus.

Ačiū už Jūsų patirtį ir žinias. Man jūs esate visuma, darna, pilnatvė, harmonija, klestėjimas.

Jurgita Pauliukaitė, Lietuva

Ačiū Jums labai! Ne tik už webinarus, bet ir už žinias apskritai, už optimizmą, puikias instrukcijas, kaip susikurti gyvenimą, kurio trokšti. Dabar tik belieka pradėti veikti.  

Dėkui už įdomią informaciją bei naudingas praktines užduotis. Jas atlikau, tikrai vertinga yra išsianalizuoti apie tai, ką darau dėl savo norų ir kur esu šiuo metu. Ačiū už galimybę tobulėti su Jūsų pagalba. Man būtų labai aktualu gauti daugiau patarimų ar nuorodų. Taip pat didelis ačiū už konsultaciją asmeniniu klausimu. Labai vertinga.

Miglė Krecetienė, UK

Ačiū jums už jūsų gerą energiją, kuria dalinatės su visais. Ačiū, Ilma, už jūsų dovanas. Labai maloniai nustebinat ir pradžiuginat.

Jolanta Dimšienė, Lietuva

Ačiū už Jūsų veiklą ir komplimentai! Sukūrėte naudingą ir reikalingą platformą žmonių tobulėjimui! Sėkmės Jums!

Valentina Šifrin, Lietuva

IMG_0137

Mano vertinimai – patys aukščiausi! Iš laimės ir džiaugsmo rekomendavau Ilmą visiems savo pažįstamiems. Tai įtakojo: ryškus mano fizinės bei emocinės savijautos pagerėjimas, mano norų išsipildymas bei tiksli būsimų įvykių prognozė.  

Aš kreipiausi su keliais klausimais. Įtampą kėlė mano ateitis, bijojau, kad atėjus pensijos amžiui negalėsiu pakankamai uždirbti bei tinkamai užauginti savo mažą dukrytę (kai ji gimė man buvo 47-eri). 

Taip pat jaudino klausimas, susijęs su nuosavybe. 

Vargino įtempti santykiai: namie ir darbe. Darbe man buvo sąmoningai kenkiama.  

Konsultacijų metu iškart pasikeitė mano būsena. Dingo baimės, jas pakeitė džiugi ramybė ir tikėjimas ateitimi. Atsirado namo pirkėjas, pagaliau jį pardavėme. Po to nusipirkome puikų butą, net geresnį nei galėjome planuoti ar įsivaizduoti.  

Netikėtai darbe buvau pripažinta geriausia metų darbuotoja. Man pakėlė algą, padovanojo kelionę į Paryžių. Tai tikra sėkmė!  

Konsultacijų dėka aš labai pasikeičiau kaip asmenybė. Tapau ramesnė, ėmiau daugiau šypsotis, atsirado gyvenimo skonis. Visą pirmąją konsultaciją tiesiog praverkiau, nes viskas buvo labai blogai…. Manyje prabudo moteris, ėmiau daugiau dėmesio skirti sau. Pasikeitė mano išvaizda, susilaukiau komplimentų, jau buvau pamiršusi tai.

Vis peržiūriu savo mintyse ir užrašuose visas Ilmos konsultacijas su manimi. Tiek visko gavau, tiek daug man buvo duota, aš iki šiol nespėjau visko apmąstyti ir viskuo pasinaudoti. Dar kartą reiškiu didžiulį dėkingumą už pagalbą! 

Jelena Ščerbakova, banko darbuotoja, Rusija 

Apie programą „Paleisk savo svajonę į laisvę“ galiu pasakyti – nauda kiekviename žodyje! Super!

Skaitosi lengvai. Svarbūs ir sudėtingi dalykai aprašomi paprastai ir suprantamai. Nudžiugau, kad daugelis minčių rezonuoja su manosiomis. Atskleistas sklandus ir aiškus būdas – kaip realizuoti savo svajones. Ypatinga vertybė – daugybė konkrečių technikų ir praktikų, kurias galima naudoti savarankiškai. Po pirmojo kurso išklausymo ir medžiagos skaitymo išliko noras grįžti prie medžiagos dar nesyk. Man tai yra kokybiško žinių pateikimo rodiklis. 

Tatjana Ščeglova, psichologė, Kirgistanas

72130700_2484048085158445_2041729196551569408_n

Su didžiuliu susidomėjimu studijavau  kursą-instrukciją, skirtą pasiklydusių svajonių paieškoms. Labai naudingi praktiniai pratimai, užduotys. Kiek insaitų jų dėka turiu. Bravo autorei, Ilmai Safronovai!

Jelena Rosiajeva, profesionali sportininkė-trenerė, autorinio projekto vadovė, Rusija

75543616_2536393203104774_1848116614923288576_n

Aš paleidau savo svajonę į laisvę. O jūs? Ilmai puikiai pavyko švelniai ir saugiai privesti prie svarbiausio veiksmo – savo svajonės išlaisvinimo. Nuostabi seka, eiliškumas. Kol laikome savo svajones uždarę, laukdami stebuklo – viskas telieka svajomis.

Man labai patiko, kad programa pateikta suprantama kalba, neperkrauta informacija ir praktika. Joje išskirta tik svarbiausą ir per tai juntamas autorės meistriškumas. Aš išbandžiau daugybę norų ir svajonių įgyvendinimo būdų. Ilmos būdas iškart išsiskiria savo praktiškumu ir kažkokia magija vienu metu. Nuoširdžiai rekomenduoju visiems, kas siekia realizuoti savo svajones ir planus.

Sužinojusi, kad Ilmos gimtoji kalba lietuvių, o ne rusų, buvau priblokšta. Kaip Ilma ryžosi (ir padarė tai!) rašyti programą ir straipsnius ne savo gimtąja kalba?! Nustebinta ir sužavėta!

Natalija Trubina, PR ir reklamos vadybininkė, koučingo specialistė, Rusija

48944755_2246022269020254_8213499507577454592_n

Ilma, didelis ačiū! Kol skaičiau, daugelį dalykų norėjosi išbandyti nedelsiant. Tiesą pasakius, pagrindinė knygos-kurso vertybė įvardinta pačiame pavadinime – tai iš tikrųjų instrukcija, ne kitaip, ir tai nuostabu. Sėkmės jums!

Marija Vasiljeva, autorė, redaktorė, Rusija

Pastaruoju metu, kai pradėjau dalyvauti Jūsų rengiamuose kursuose, viskas išties suintensyvėjo, lyg sutirštėjo spręstini klausimai, lindo „ylos iš maišo“, aštriau, nei visada reiškėsi jausmai, atsirado lyg minčių skvarbumas, koncentracija į spręstinas sritis. Dėkoju už įdomią medžiagą ir konkrečias praktikas. Tai tikrai veikia! Reikia tik dirbti. 

Dėkoju už antrosios kurso dalies medžiagą. Atvirai pasakysiu, tokio posūkio šitoje, pinigų temoje tikrai nesitikėjau. AČIŪ už TOKIĄ informaciją. Jokioje kitoje literatūroje apie pinigų uždirbimą, finansinę laisvę nesu nieko panašaus skaičiusi. 

Dėkoju Jums už rengiamus kursus, straipsnius, už ypač koncentruotas ir trumpai bei aiškiai išdėstomas žinias. Po praeitų dviejų „online“ kursų jaučiu ir į mano kasdienines veiklas persikėlusį aiškumą, išsigryninimą, minčių skvarbumą, greitesnį esmės įžvelgimą sprendžiamuose klausimuose. Dirbant su kursų programoje siunčiama medžiaga, atliekant praktikas, išaiškėja, kur labiausiai reikia su savimi padirbėti. Darosi iš tikrųjų įdomu gyventi! 

Labai gražiai rašote, sklandžiai reiškiate mintis. Džiaugiuosi, kad „pažinau“ Jus. Neilgai dar, tik nuo pavasario, įšokau į benuvažiuojantį „laimės baterijos“ traukinį. Bet kai radau Jus, daug dalykų tapo nebeįdomūs. Jūsų konkretumas ir tikslumas daug dalykų sudėlioja į savo vietas. Ačiū, ačiū, ačiū. 

Sigita Zitkienė, Lietuva

Susitikimas su Ilma davė tiek daug patirties ir suvokimo, kad padėka tiesiog veržiasi būti išsakoma ir netelpa į žodį AČIŪ. Kiekvienoje gyvenimo situacijoje tarsi mintyse iškyla susitikimo momentai ir skamba Ilmos žodžiai, tarsi sprendimas ateina savaime ir gyventi pasidaro lengviau, ramiau…Žinau, kad po Ilmos webinarų, seminarų seka džiugios permainos. Nuoširdžiai linkiu kiekvienam tokio nušvitimo ir to didelio stebuklo!

Nuoširdžiai jums ačiū už man skirtą laiką. Jūsų patarimai įkvėpė visame kame įžvelgti džiaugsmą. Stengsiuosi ir toliau kasdien mylėti gyvenimą ir save. Aišku, reikės padirbėti ir labai stipriai. Atrodė, kad išsivaliau jau nuo daug ko, bet , kaip rodo gyvenimiškos situacijos dar reikia dirbti. Ko gero, dirbti reikia nuolat. Tik kartais labai reikia paskatinimo iš šalies.

Kuo didžiausios sėkmės jums ir neblėstančios energijos. Nuostabu, kad yra žmonių, kurių dėka gyvenimas tampa gražesnis.

Apie programą, knygą “Paleisk savo svajonę į laisvę“ (2016). Labai puikiai pasakyta “Džiuginkite save ir įkvėpkite kitus!”. Esu dėkinga Ilmai. Prisipažinsiu, turėjau galimybę kur kas ankčiau išbandyti Ilmos rekomenduojamus metodus (dar iki “Paleisk savo svajonę į laisvę” medžiagos publikavimo). Rezultatai nuostabūs. Pažinau save, o gyvenimas kas dieną vis geresnis ir gražesnis. Ačiū Ilmai už labai naudingą informaciją, kuri pateikta labai aiškiai, susistemintai. Pateikiama tai, kas svarbiausia. Linkiu kiekvienam turėti ryžto pasinaudoti pateikiamais patarimais.

Dovilė Žemgulienė, virtuali asistentė, Lietuva

37833728_115029799425648_7646379308415451136_o

Mane domino keletas klausimų: karjera ir asmeninis gyvenimas. Su Ilmos pagalba pavyko rasti reikalingus atsakymus ir sprendimus, pasiekti tikslo. Išsipildė svajonė, kurios nepavyko realizuoti keletą metų.

Konsultacijų metu ir po jų pajutau didžiulį energijos, jėgų antplūdį, rodos, sparnai išaugo. Iš pradžių sureagavau stereotipiškai: „čia turbūt nuo vitaminų…“. Bet tuoj pat susigriebiau, kad naudoju juos jau keli metai ir nieko panašaus nebuvau patyrusi. Aš tarsi mačiau, suvokiau tai, kas vyksta su manimi, su aplinkiniais. Kažkoks „aiškiaregystės“ protrūkis, visiškai kitas suvokimo lygis. Visą tą laiką jaučiau gyvenimo džiaugsmą, pasitenkinimą, aplinkiniai dovanojo man komplimentus, sakė, kad aš tiesiog spinduliuoju, norisi būti šalia.

Asta Nauckuvienė, psichologė ir koučingo specialistė, Lietuva

Maniau, kad nemažai žinau, tačiau likau nustebinta. Į Ilmą kreipiausi su karjeros, finansų ir asmeninio gyvenimo klausimais. Viskas išsisprendė labai sėkmingai, rezultatai pranoko lūkesčius. Tai paskatino pasimokyti pas Ilmą tam tikrų dalykų. Esu dėkinga už vertingas konsultacijas, paskaitas bei mokymus.

Jūratė Lepardinienė, įmonės direktorės pavaduotoja, Lietuva

92257424_2127902224021736_8531542497271218176_o

Ilgą laiką jaučiau įtampą, kurios laikui bėgant nebegalėjau pakelti. Todėl kreipiausi į Ilmą su klausimu – kaip išspręsti man rūpimus klausimus. Konsultacijų metu analizavome ir gvildenom situacijas, kurios parodė, kodėl yra taip, kaip yra ir kaip tai pakeisti.

Gavau naudingos informacijos ir patarimų, kuriuos pritaikius normalizavosi situacija. O jei vėl iškyla problemos, tai žinau – kodėl, ir galiu savarankiškai imtis priemonių jas pašalinti. Esu labai patenkinta konsultacijomis ir dėkoju Ilmai už suteiktas žinias.

Vilma Rafalavičienė, Norvegija

55413_4016647660178_1965293215_o

Aš labai patenkinta konsultacijomis, gautomis seminarų metu žiniomis. Kam pasakoju, su kuo dalinuosi – niekas netiki, kad taip įmanoma.

Esu laiminga, kad man pagaliau pavyko pašalinti iš savo gyvenimo baimes, kurios slėgė mane daugybę metų. Vos po kelių konsultacijų supratau, kad nustojau reaguoti į ilgus metus slėgusią temą, apskritai apie tai nustojau galvoti, lyg kas būtų ištrynęs tai iš mano atminties, lyg niekada to ir nebuvo, tai ne mano tema, prisimenu, pagalvojau : „Ir ką aš čia išsigalvojau, galėjau ir kažkokiu kitu klausimu kreiptis“. Ta baimė kažkur išgaravo, dingo be pėdsakų. 

Vėliau domino finansinės padėties pagerinimo klausimas, norėjau pakeisti darbą. Tuo metu gavau netikėtą piniginę išmoką, o vėliau – ir naują darbą, su geresnėmis sąlygomis nei prieš tai. Pavyko atsikratyti svetimų planų, norų, nustojau žiūrėti į kitus, lygiuotis į kažką. Netikėčiausias man atsitikęs dalykas – išsipildęs mano slaptas noras, susijęs su konkrečia veikla.

Ilmos dėka sužinojau daug dalykų, labai daug dalykų. Visad gerbiau ir gerbiu jos darbą, labai džiaugiuosi, kad vis atnaujinama informacija, tai yra naujų dalykų pateikimas ar senų dalykų priminimas, nuolatinis domėjimasis mumis, palaikymas. Galiu tik pasidžiaugti jos iniciatyva ir padėkoti, kad į mano gyvenimą įpūtė sąmoningumo vėjo. Ačiū!

Jurgita Vitkauskienė Norvegija

11237220_842544619169233_7969415018772891629_n

Kreipiausi į Ilmą dėl sveikatos problemų. Po konsultacijų mano sveikata nuolat gerėja. Skausmas, kurį jaučiau visuomet, nuo paauglystės, buvo stiprus, ir jis labai stipriai sumažėjo. Dabar galiu pasirūpinti šeima, atlikti buities darbus, kurių prieš konsultacijas nepajėgiau daryti daugybę metų.

Apskritai gyvenimas tapo įdomesnis. Praėjus pusmečiui po pirmosios konsultacijos, pastebėjau, kad mano gyvenime įvyko labai daug pasikeitimų į gerąją pusę. Ne tik pagerėjo mano fizinė sveikata, bet ir pasikeitė mano požiūris į daugelį dalykų.

Pasikeitė mano mintys, nustojau mintyse pyktis su pačia savimi ir kurti nerealius scenarijus. Pajutau ramybę, išmokau į daugelį dalykų žiūrėti paprasčiau, be streso. Džiaugiuosi, kad sumažėjo nerealių, neįgyvendinamų norų, iliuzijų. Daugiau jaučiu pozityvumo sau ir kitiems. Nuolatos didėja pasitikėjimas savimi, auga meilė sau. Dėl to pagerėjo santykiai su artimaisiais. Po paskutinės konsultacijos santykiai su vyru tiesiog puikūs. Pagaliau jis klauso, ką aš jam sakau ir supranta, ir girdi mane. Darbe jam taip pat ėmė sektis. Gyvenimas pražydo, tapo mielesnis. Už visa tai širdingai dėkoju Ilmai.

Ilma, džiaugiuosi, kad sutikau tokią puikią mokytoją. O už tai, ką gavau iš jūsų konsultacijų ir mokymų metu, dėkinga būsiu visą gyvenimą, nuoširdžiai tai sakau. Ačiū, kad parodėte man šį kelią.

Eglė Balčiūnienė, Norvegija

23334287_2109963305897896_551446847022953709_o

Mane domino klausimas, kaip padidinti savo pajamas, pagerinti finansinę padėtį ir aš likau patenkinta rezultatu, kuris pasireiškė gan greit. Vėliau domino galimybė pakeisti veiklą, rasti gerai apmokamą darbą. Savo jėgomis niekaip negalėjau pasiekti rezultato. Vėl kreipiausi pagalbos ir vėl mano noras išsipildė.

Mano gyvenime įvyko globalios permainos, kuriomis aš labai patenkinta ir puikiai žinau, kas jas paskatino. Jau spėjau įsitikinti, kad ir kiek dėčiau savo pastangų, niekaip nepavykdavo pajudėti iš sąstingio, ir staiga – toks protrūkis: nauja gyvenama vieta, naujas darbas, gerokai didesnės pajamos, nauji santykiai ir tt. Tapau labiau matoma, sulaukiu didelio dėmesio, paramos iš aplinkinių. Ir tarsi, be jokių pastangų. 

Esu labai patenkinta, kad buvo rastos ir pašalintos mano nesėkmių priežastys, mano gyvenime atsirado daug naujų įvykių, pagerėjo jų kokybė. Toks jausmas lyg grįžčiau į savo gyvenimą, nesuprantu, kaip iš jo išklydau. Dėkoju Ilmai už pagalbą.

Po konsultacijų pajutau didžiulį poreikį mokytis, tobulėti. Na, o tai, ką sužinojau apie save mokymų metu, ir išgąsdino, ir akis atvėrė. Pirmieji žingsniai sunkūs… 

Dėkoju Ilmai už jos webinarus, seminarus ir mokymus grupėje. Po jų jaučiu didelį energijos antplūdį, jaučiuosi pakliuvusi į nematomą pozityvo “srautą”. Tuo pačiu smegenys reikalauja informacijos, mėgaujasi ja, todėl stengiuosi tai išnaudoti.

Aušra Lapėnaitė, Norvegija

13508960_10202070079590589_9150536588996580655_n

Ačiū už webinarus! Kai kurias vietas turėjau paklausyti ne po vieną kartą – taip aiškiai kai ką supratau, kad užtvirtinimui turėjau dar kartą išgirsti. Man taip patiko, tokių “revelations” buvo – kai kur taškai sudėlioti ant „i“ – tai, ką gyvenime jaučiau, bet sunku buvo konkrečiai įvardinti. Kai kas – atsakymai į turėtus klausimus. Daug klausimų iškilo ir papildomai.

Pasakų tema man nėra nauja – savo baigiamąjį darbą universitete rašiau iš pasakų analizės. Senokai buvo, jau net nelabai prisimenu, kokia ta analizė, bet paralelės, paradigmos su realiu gyvenimu daugmaž žinomos. Tik Ilmos pateikti pavyzdžiai iš pasakų analizės buvo labai stiprūs, įdomūs! Apie „trečią brolį“ (ir kitus vaikus) labai patiko aiškinimas, taip pat didelis atradimas. O „Alisa stebuklų šalyje“ buvo mano mėgstamiausia vaikystės knyga, bet tada ji tokia buvo ne dėl prasmės, o dėl grožio. Paieškosiu vėl ją paskaityti, dabar iš kitos perspektyvos. Šios knygos trumpa analizė taip pat atvėrė akis kai kuriuose dalykuose. 

Apie gyvenime vykstančius įvykius, priežastis ir pasekmes neseniai pati supratau, gal prieš kokį pusmetį tik – per savistabą, per atsakymų ieškojimą. Webinarai sudėliojo tuos taškus man, sudėliojo mano asmeninius atradimus į konkrečias lentynėles. Yra vienas pastaruoju metu mūsų šeimos namus lydintis „pasikartojimas“, „blogas“, ir niekaip neatrandam, iš kur tai, kodėl. Tikiu, kad tuoj sužinosiu. Na, rašyčiau ir rašyčiau! Ačiū už atvėrimą!

Inga Paužuolienė, Lietuva

13925510_1263482640343263_902521193216729318_o

Seku ir domiuosi Ilmos veikla, mokymais. Džiugu, kad nėra vandenelio pilstymo. Literatūros, mokymų išties daug, net lioviausi juose lankytis, nes neatrandu atsakymų arba informacija girdėta arba nepasiekia manęs ir rezultatų neapčiuopiu. Todėl noriu daugiau išgirsti Ilmos webinarų ir kitaip pateiktos informacijos. Dėkinga.

Neringa Paukštytė Simonavičė, Lietuva

15493677_10209858641916096_3298743786416825207_o (3)

Susitikimas su Ilma buvo išskirtinis, visiškai kitoks. Pirmą kartą teko dalyvauti tokio pobūdžio paskaitoje.

Ieva Zumienė, Lietuva

14292293_1160118650712214_2747579005736715734_n (2)

Dabar labai daug tokiom temom seminarų, labai sunku atsirinkti. Kalba apie tą patį, bet kaip atsirinkti tai, kas reikalinga tau, nepaaiškina, technikų nepateikia, ir vėl lieki aklavietėje. Jūsų yra aiški ir tiksli, tikiuosi, su jūsų pagalba padėti sau atrasti save.

Vaidė Juchnė, Lietuva

Screenshot (7314)

Jau kuris laikas pozityvių minčių tema skaitau straipsnius ir vis atrandu naujus autorius, jų tarpe atradau netikėtai ir Ilmą. Patinka jos straipsniai, konkrečios mintys, labiausiai tai, kad kalba patirtis ir patyrimai, o ne sausa neišbandyta teorija. Noriu atrasti save su Ilmos pagalba ir kitus susijusius dalykus ta pačia linkme. Tikiuosi, kad jos konkretumas ir patirtis padės tai atrasti.

Asta Smolskutė, Lietuva

Aš gan skeptiškai žiūriu į visokius mokymus, ekspertus. Tačiau Ilma iškart išsiskyrė iš visų man žinomų, todėl kreipiausi su visišku pasitikėjimu ir nenusivyliau. Vargino nuolatinis nuovargis, energijos trūkumas, o tai neigiamai veikė ne tik mano savijautą, bet ir verslą. Norėjau išsiaiškinti – kodėl, kokios priežastys, nes, mano nuomone, skyriau tam dėmesį, bandžiau tai sureguliuoti savarankiškai, bet nepavyko.

Jau pirmos konsultacijos metu gavau atsakymus į visus „kodėl“. Buvo išaiškintos tikros priežastys. Iškart pagerėjo savijauta, pajutau palengvėjimą.Tuo pačiu metu gavau finansiškai naudingų verslo pasiūlymų. Manau, tai tik patvirtino, kad pataikyta į dešimtuką. 

Andrej Golubev, logistikos verslas, Kanada

Keletą metų gyvenau būsenoje, kai įgrįso „tobulėti“, „ieškoti savęs“, „mokytis“, o kaip kitaip – nežinojau. Ko gero, paties piko metu susipažinau su Ilma. Tai pakeitė ir mano pasaulėžiūrą, ir mano savijautą, ir mano gyvenimą. Įvyko daug vidinių ir matomų asmeninio gyvenimo transformacijų.

Pirma, nauja gyvenama vieta ir naujas verslas. Išvykau gyventi į savo svajonių šalį ir miestą. Prieš tai irgi bandžiau tai įgyvendinti, beveik dešimt metų, tačiau nepavyko. Įsikūriau ir adaptavausi labai greitai, patogiai, be jokių emigrantams būdingų sunkumų. Susipažinau su įdomiais ir įtakingais žmonėmis, gavau darbo pasiūlymą. Ir tai buvo ne „juodas“, atvykusiems įprastas darbas, o tiesiogiai pagal mano specialybę ir norą. Vėliau organizavau grožio paslaugų verslą. Labai greitai ir be įtampos atidaviau skolas.

Antra, permainos asmeniniame gyvenime. Sutikau mylimą žmogų (tuo metu jau buvau išsiskyrusi). Problema buvo tik tai, kad ilgą laiką, negalėjome susilaukti kūdiko (dviejų metų bėgyje išbandėme visas priemones, būdus). O po konsultacijų su Ilma, praėjus truputį daugiau nei metams, susilaukėme sūnaus. Viskas ėjosi be sunkumų, mano būklė puiki, o kūdikis auga sveikas ir mylimas.

Taip pat harmonizavosi santykiai su mano tėvais ir vaikais iš pirmos santuokos, kurie daug metų buvo įtempti, kėlė diskomfortą. Mes tapome artimesni ir, man rodos, jiems ėmė labiau sektis jų planuose, veiklose. Suprantama, reikėjo ir mano pačios pastangų, tačiau anksčiau jas taip pat dėjau, bet tokių rezultatų nebuvo.

Sunku nusakyti žodžiais, kokia esu laiminga ir dėkinga Ilmai už tokias permainas mano galvoje ir gyvenime. 

Inga, grožio salonų tinklo savininkė, UK

Konsultacijos man padarė didžiulį įspūdį. Jos padėjo pritraukti daug pageidautų ir netikėtų permainų į mano gyvenimą. Kadangi esu dirbusi didelėje valstybinėje įmonėje ir privačiame sektoriuje kaip HR ir koučingo specialistė, nuolat mokausi, konsultuojuosi, todėl turiu su kuo palyginti. Pavyko susigaudyti daugybėje temų, rasti atsakymus, sprendimus ir realizuoti savo norus.

Pirmiausias pokytis, kurį iškart pajutau – atsirado daugiau laisvo laiko ir energijos. Pagaliau pradėjau lankyti baseiną, daivingo ir šokių pamokas, apie tik svajojau ir vis atidėliojau „geresniems“ laikams. Pajutusi jėgų ir pasitikėjimo antplūdį ryžausi įgyvendinti savo seną svajonę – išvykau gyventi į Švediją ir ten atidariau meno galeriją (prieš tai gyvenau Norvegijoje). Konsultavimo veiklos nenutraukiau, tik pakeičiau daugybę dalykų. Padidėjo pajamos, pasikeitė klientų ir pažinčių ratas. Konsultacijų dėka buvo išgelbėta santuoka, brangūs santykiai, nors jau keletą metų mintyse „skyriausi“. Įsigijome svajonių namą, o sūnus išvyko dirbti į šalį, apie kurią seniai svajojo.

Su Ilma palaikau pastovų ryšį, ir tai visiškai pakeitė mano gyvenimo būdą. Turėti tokį profesionalų mentorių – didžiulė sėkmė.

Žana, HR/koučingo specialistė ir meno galerijos savininkė, Švedija

Esu sužavėta Ilmos profesionalumu, palaikymu. Na, ir žinoma, konsultacijų rezultatais, už kuriuos dėkinga būsiu visą gyvenimą. Gyvenimas pasikeitė iš esmės. Jau nekalbu, kiek stereotipų, nuostatų dingo, ypač asmeninio tobulėjimo, mokymosi, dvasingumo tema. Nors esu „amžina studentė“, niekur nesu nieko net panašaus girdėjusi, skaičiusi. Tai visiškai kitas lygis.

Pagerėjo mano savijauta, dingo ilgametė psichosomatika, kurią pavykdavo tik laikinai prislopinti. Atsirado daugiau energijos, pasikeitė net mano išvaizda, tai pastebi visi pažįstami. Jausmas tarsi tamsiame kambaryje kažkas įjungė šviesą, atidarė langus, duris…

Gavau neįkainuojamų žinių ir praktikos paslaugų verslo klausimais. Ilmai padedant visiškai pakeičiau darbo modelį. Pasikeitė klientai, išaugo pajamos. Akivaizdžiai įsitikinau, kad nereikia reklamuoti savęs, savo paslaugų pagal standartines schemas, populiarius šablonus, t.y. daryti „kaip visi“. Kai žinai, kas tinka ir kas netinka būtent tau, viskas vyksta visiškai kitaip. Laiminga, kad susipažinau su Ilma. Tai specialistas, į kurį noriu lygiuotis, iš kurio noriu mokytis. Juolab kad mano norų ir tikslų sąrašas jau pasipildė naujais iššūkiais.

Neringa, pedagogė, psichologė ir koučingo specialistė, JAV

Reiškiu didžiulį dėkingumą Ilmai už pravestas konsultacijas. Jų dėka aš įgijau stulbinantį pasitikėjimą savimi, savo jėgomis, ir tai ne laikina įtaiga.

Pagaliau aš ėmiau remtis į save. Aš dabar gyvenu visiškai naują, nepriklausomą nuo kitų gyvenimą. Nesikreipiu į aplinkinius su nuolatiniais prašymais, klausimais. Visus buitinius klausimus sprendžiu pati ir viskas gaunasi nepalyginamai geriau. Galų gale pajutau nepriklausomybės skonį, galią, kad galiu taip gyventi ir man tai teikia pasitenkinimą, malonumą. O anksčiau to bijojau, nežinojau, kaip prie to prieiti, ar pavyks. Toks jausmas, kad galų gale aš pakilau nuo kelių, atsistojau, išsitiesiau…Pajutau kitą gyvenimo kokybę, malonumą nepriklausyti nuo kitų.

Didelis AČIŪ Ilmai už jos rūpestį, pagalbą ir paramą pačiais sunkiausiais mano gyvenimo momentais!

Jelena, Rusija

Kreipiausi į konsultantę su dviem klausimais iškart: verslo ir nuosavybės įsigijimo. Paskutiniu metu nustojau jausti pasitenkinimą tuo, kuo užsiimu, dažnai apie tai galvojau, o tai ėmė varginti, jaučiau stresą. Užeidavo noras viską mesti ir kažkur išvažiuoti, buvo didžiulis permainų poreikis.

Jau pirmos konsultacijos metu ir po jos atsirado naujų idėjų, ėmė prisitraukti nauji ryšiai, visi, kaip susitarę, ėmė siūlyti bendradarbiauti. Padidėjo darbingumas, pagerėjo savijauta, nuotaika, lydėjo pojūtis, kad viskas vyksta savaime, be jokių pastangų. Pakeičiau veiklos kryptį, pajamos ėmė didėti. Palankiai išsisprendė klausimas su mokesčiais. Buvo paskirtas dalykinis susitikimas, kuriam ruošiausi su įtampa, tačiau atvykus manęs net nepaprašė dokumentacijos, pasiaiškinimų, o iškart ėmė siūlyti man palankius sprendimų būdus, aš tuo metu beveik neištariau nė žodžio, tik stebėjau tarsi iš šalies.

Sėkmingai išsisprendė nuosavybės įsigijimo klausimas: nusipirkau tai, ką norėjau ir ypatingai naudingomis sąlygomis. Neslėpsiu, kad esu nustebintas ir man tai padarė didelį įspūdį. Su konsultante palaikau nuolatinį ryšį.

Terje, statybų verslas, Norvegija

Mane realiai pribloškė tai, kad konsultacijų metu ir po jų visi norimi įvykiai ėmė klostytis tiesiog savaime. Vis galvojau – kaip tai įmanoma, lyg nieko tokio nedarau, nededu didžiulių pastangų. Neįtikėtina, tai kažkas nauja, nežinoma man. Tikėjausi kažko panašaus į koučingą ar psichologo paslaugas, ką jau esu bandžiusi.

Kreipiausi su noru įsigyti nuosavybę užmiestyje ir klausimu, kodėl ilgą laiką man tai nepavyksta, pavargau apie tai galvoti. Bet niekaip nesitikėjau, kaip viskas pasisuks konsultacijų metu. Mane lyg kažkas pakeitė, mano norai pasikeitė. Aš laiminga, kad laiku išsiaiškinau, kas įtakojo mano norą, iš kur jis kyla. Konsultacijų metu suvokiau, kad visiškai nemoku planuoti ir siekti savo tikslų, planų, man labai trūksta disciplinos, atsakomybės, o ambicijos – didžiulės. Tai buvo stiprus smūgis mano ego.

Įdomu, kad iškart po konsultacijų įsigijau automobilį, apie kurį seniai svajojau. Svarbiausia pergalė – be skolų, paskolų ir be nuostolio savo finansams. O seną, po avarijos, nupirko draudimo kompanija, jos iniciatyva (padengė avarijos nuostolius) už labai naudingą kainą. Net svajoti apie tai negalėjau, nes tuo metu mano draudimas jau buvo pasibaigęs, jo nebuvo! Tiesiog stebuklai!

Marianne Sjøberg, Norvegija

Kreipiausi su klausimu, liečiančiu mano santykius su sūnumi. Aš labai laiminga, kad Ilma palaikė su manimi ryšį tarp konsultacijų ir po jų, jaučiau nenutrūkstamą globą, rūpestį. Man labai norėjosi iš savęs nors ką nors ištraukti pačiai, padirbėti su savimi savarankiškai, ir kai gaudavau Ilmos laišką, žinutę , aktyvizuodavosi mąstymas, tarsi, savaime ateidavo atsakymai į rūpimus klausimus. Kadangi žinau, suprantu – iš kur tai, esu labai dėkinga. Ilma – idealus ir patikimas vedlys.

Liudmila Verchozina, Rusija

Esu labai patenkinta dalyvavimu programoje apie svajones ir norus. Medžiaga buvo pateikta labai aiškiai, įdomiai, daug praktikos. Patiko pats formatas, kiekvieną savaitę laukiau naujos temos. Tai įnešė į mano gyvenimą dinamikos, daugybę insaitų, pokyčių. Labiausiai žavi tai, kad tai konkretūs įvykiai, susiję su profesine veikla, asmeniniais santykiais. Dar pastebėjau, kad pasikeitė mano savijauta ir mąstymas. Džiaugiuosi, kad aktyviai įsitraukiau į visą tai. Didelis ačiū, Ilma, už tokią unikalią programą, už seminarus, nuolatinį palaikymą ir netikėtas dovanas. Turite talentą stebinti. Dėkui!!!

Agnė Walsh, Airija

Tik dabar, kurso metu, supratau, kokiame košmare gyvenau. Gyvenime dukart esu labai stipriai pasidavusi “aukos” vaidmeniui. Kartu ir gailėjau savęs, ir didžiavausi savo naujai išpažįstama „religija“. Matyt, reikėjo išgerti savo skausmo taurę iki dugno, kad pagaliau kažko imtis…Labai domina, kaip dirbti su baimėm ir įsisenėjusiais stereotipais.

Rasa Vaitkienė, Lietuva

Ačiū Ilmai už knygą-instrukciją „Paleisk savo svajonę į laisvę“! Daug dalykų atsiliepia manyje. Į daugelį anksčiau neatkreipiau dėmesio, man tai nauja. Tekstas, infromacija puikiai struktūrizuota, lengva suprasti. Yra vientisumo pojūtis. Atsirado naujų klausimų apmąstymui. Jei sąžiningai į juos atsakyti, nušvitimai garantuoti. Tikrai skaitysiu dar daug kartų.

Marina Kovoliova, Rusija

Knygoje-programoje „Paleisk savo svajonę į laisvę“ Ilma aprašo realizuotą žmogų, pateikia kriterijus, kurie į tai nurodo. Autorė pateikia savo svajonių ir norų realizavimo modelį. Jis paprastas, aiškus, todėl viskas pasiekiama. Ir tas realumas skatina pasinaudoti gatavu receptu nedelsiant. Labai daug dėmesio skiriama temai – kodėl nepavyksta realizuoti svajonių, norų, planų, kas trukdo. Iš tikrųjų labai daug kas programoje padarė įspūdį. Manau, visi, kas joje dalyvaus, skaitys, klausys, bus nustebinti ir panorės viską iškart išbandyti. Tam išduodami visi reikalingi instrumentai ir aiški jų panaudojimo instrukcija. Tereikia žengti pirmą žingsnį.

Anastasija Drenevskaja, Rusija

Jei vienu žodžiu – labai naudinga! „Paleisk savo svajonę į laisvę“ – labai metodologiškai sudaryta ir pateikta programa. Autorė skatina veikti ir pateikia būdą – kaip. Suprantamos, efektyvios, pritaikytos savarankiškam darbui praktikos. Rekomenduoju.

Natalja, Rusija

Nuolat besiklausant webinarų ar jų įrašų, pastebi ar pamažu sudėlioji viską į tam tikras lentynėles. Retsykiais šeimoje jaučiuosi lyg iš kitos planetos. Po keleto susidūrimo su Ilmos rekomendacijomis, pradedu save labiau kontroliuoti, stebėti ir bandyti suprasti, kodėl tai man svarbu. Tik, žinoma, tas mažytis „pačiupinėjimas“ yra labiau nežinomybės praskleidimas, keliantis vis daugiau klausimų ir didesnę susidomėjimo bangą. Manau, daugelis sutiksite, jog su laiku ir praktika viskas tampa labiau suvokiama. Taip pat nuolat maniau, jog pasakose sudėta išmintis – moralas, bet pasirodo kur kas daugiau… Taip ir norisi „atrasti“ pasakas iš naujo su „platesniu“ požiūriu.. Kartais dėkingumas būna išreikštas ir nebyliai pasakytu „ačiū“! 

Inga Urbanavičiutė, Norvegija

Nuostabus webinaras! Nuoširdžiai Ačiū! Senai žinojau, kad pasakose užkoduota informacija, tačiau, kad viskas tiek sudėtinga, net nebūčiau įtarusi. Na, ir tikrai trūksta įgūdžių. Nelabai išeina atskleisti pasakų užslėptos minties )). Daug padrikų minčių, įžvalgų, žinių mano galvoje. Prisipažinsiu, jūs labai puikiai apibendrinate, susisteminate mano žinias. Vietoje „puzzle“ detalių pradedu matyti paveikslo siluetą. AČIŪ! 

Dovilė, Lietuva

Perklausius webinarą, labiausiai užkliuvo tema apie gyvenimo įvykius ir orientyrus juose. Blogio ir gėrio sąvokos mane nustebino, gal ir truputį šokiravo. Čia dar kartą teks paklausyti, kad priimčiau giliau šią situaciją. 

Ieva, Lietuva

Visų pirma, norėčiau pasakyti, jog naujai išgirstą informaciją nėra lengva iškart priimti, kyla daug apmąstymų, nes buvo “pasikėsinta” į mano seną supratimą. Ir staiga išgirdusi naują, konkrečią informaciją, kuri tapo labiau suprantama per pavyzdžius, tarsi praplėtė suvokimą platesnėmis galimybėmis.

Labiausia turbūt šokiravo, kaip giliai esame susiję su visa apimančia aplinka ir daug daugiau. Kuo labiau nagrinėju viską, ką išgirdau, tuo mažiau norisi šiauštis ir nesutikti. Bet pažinimas pažadino mano smalsumą ir norą atrasti. Visiškai naujai atsivėrė tai, jog koduojame viską ne tik sau tolimesnėje būtyje, bet ir įtakojame kitus, su mumis susijusius žmones. Ačiū už pakurstytą pažinimo ugnelę.

Inga, Norvegija

Labiausiai sureagavau į tai, kodėl pateikta informacija yra tokia aktuali ir gyvybiškai svarbi. Man taip gaila, kad aš nežinojau prieš gimstat vaikams tokių dalykų. Labai noriu padėti savo vaikams. Kaip aš pavėlavau su savo žiniom. Jei bus tokia tema, kurioje aš galėsiu kalbėti, pakalbėsiu. Dar kartą ačiū už seminarą. Man buvo labai naudinga.

Eglė, Norvegija

Manęs niekada ypatingai nedomino sveikatos, sveiko gyvenimo būdo temos. Visada jaučiausi esanti sveika. O jei kas ir domino, tai daugiau grožio, nei sveikatos klausimai. Susigundžiau sudalyvauti seminare tik todėl, kad  buvau įsitikinusi, kad jūs viską pasuksite tokiu kampu, kad džiūgausiu ir „fontanuosiu“ nuo atradimų, kiekvieną kartą susitikus su jumis, sužinau ką nors naujo apie save, kitus žmones, pasaulį. Na, ir neapsirikau.

Tai kažkas tokio! Neįtikėtina! Kaip galima gyventi nežinant tokių dalykų…Labiausiai slegia, kai imu galvoti, kodėl anksčiau to nežinojau…Jaučiuosi tokia laiminga, kad jus atradau, ačiū labai.

 Jolanta Šimkienė, Norvegija

Perskaičius pirmąsias kurso apie svajones ir norus užduotis, iškart pasireiškė pasipiktinimas. Mintyse skambėjo žodžiai: “ kokia nesąmonė ir kodėl aš įsivėliau į visa tai“. Bet po kelių minučių sugebėjau nuraminti protą ir kitaip pažvelgti į mokymus.

Užteko pagalvoti, kad labai noriu į baseiną – gaunu pakvietimą iš draugės. Pagalvojau apie vieną žmogų, su kuriuo būtų faina papietauti – štai jo skambutis ir pietūs. Ir dar dovana nuo draugo…

Klaida, kurią dariau – nesilaikiau medžiagos skaitymo ir studijavimo taisyklių, nes kažkodėl buvo pasipriešinimas, su kuriuo nesusidorojau. Tai pat pastebėjau, kad prie namų darbų nereikia sėsti susierzinus ar blogos nuotaikos, nes tada nėra jokios naudos. Man labai patiko, laukiu kitų užsiėmimų.

Ieva Jukštaitė, Lietuva

Pirmiausia, norėčiau padėkoti, kad dalinatės savo patirtimi ir sukauptomis žiniomis. Visa kurso (apie svajones ir norus) medžiaga labai aiškiai pateikta ir vos pradėjus skaityti viskas atrodo taip pažįstama, kad iškart kyla mintis: „va čia tai apie mane“.

Visos užduotys ir apmąstymai sukėlė labai dviprasmiškas emocijas. Iš vienos pusės tarsi kilo noras priešintis: „kam čia man to reikia, gal geriau padarysiu rytoj arba gal ir taip viskas susidėlios savaime“. Iš kitos – tai tarsi namų darbai, kuriuos, kaip bebūtų keista, norisi daryti ir prisėdus prie užduočių laikas kažkaip nepastebimai pradingsta. Įdomu ir kartu sudėtinga gilintis į save ir tarp visų susikaupusių minčių atsirinkti tai, ko reikia, ir dar visa tai užrašyti. Niekada nemokėjau išreikšti minčių popieriuje, todėl dabar tai tikras iššūkis.

Giedrė Kaminskaitė, Lietuva

Susitikimas su Ilma buvo tikrai kitoks. Jokiu universalių tiesų, visiems tinkančių laimės formulių! Net per tokį trumpą susitikimo laiką supratau kai kurias savo klaidas! Ilma pasirodė labai profesionalus žmogus, labai norėčiau asmeninių konsultacijų. Tad labai laukiu Ilmos webinarų ir tikiuos, kad pavyks pabendrauti su ja ateityje!

Rūta Jokubauskaitė, Lietuva

Labai geri atsiliepimai Ilmos adresu. Domiuosi tokiom temom daug metų. Daugelis šneka apie universalias tiesas, o konkretumo trūksta. Tikiuosi, kad atradau tai, ko ilgai ieškojau.

Loreta Barkauskienė, Lietuva

Ilma – vienas iš mokytojų, kurio žodžiais aš tikiu. Manau svarbiausia – TIESA.

Mindaugas, Lietuva

Ilmos rekomendacijos labai tiksliai nukreipiančios.

Jurgita Tamošauskienė, Lietuva

Labai įdomiai ir neįprastai dėstomos mintys.

Vita Šiaulytė, Lietuva

Patinka, kaip Ilma pateikia  žinias: aiškiai, suprantamai, neviniojant į vatą.

Jolanta, Lietuva