Atsiliepimai

Andrej Golubev, transporto ir logistikos verslas (Kanada)

Kreipiausi sveikatos, savijautos klausimu: vargino antsvoris ir nuolatinis nuovargis, energijos trūkumas, norėjau išsiaiškinti – kodėl, kokios priežastys, nes šiai temai skyriau pakankamai dėmesio, bandžiau tai sureguliuoti savarankiškai, dėjau pastangas, naudojau įprastas rekomendacijas ir pažangias metodikas, bet nepavyko. Jau pirmosios konsultacijos metu gavau atsakymus į visus „kodėl“, buvo išaiškintos tikrosios priežastys, kurios įrodė, kad ne viską galima išspręsti aktyviu, sveiku gyvenimo būdu, egzistuoja gilesni dalykai. Iškart pagerėjo savijauta, pajutau palengvėjimą. Tuo pačiu metu gavau finansiškai naudingų pasiūlymų, susijusių su darbu. Tikrųjų priežasčių išaiškinimas ir pasekmių pašalinimas pritraukė pozityvias permainas ne tik sveikatoje, bet ir finansų klausimuose.

Ana Behrens (Švedija)

Vienu metu turėjau kelis rūpimus klausimus: gyvenamos vietos pakeitimo, darbo ir kalbos (bendravimo su užsieniečiais). Ilgą laiką niekaip nepavyko išspręsti būsto klausimo, slėgė ilgalaikės problemos, susijusios su profesine veikla.
Pirmos konsultacijos metu gavau atsakymus, kodėl taip vyksta ir kaip tai išspręsti, diagnostika tiesiog „wow!“, niekad nebūčiau pagalvojus, kokios tikrosios priežastys, iki šiol mąstau apie tai. Porą metų varginęs „mazgas“ išsirišo, greitu laiku gavau netikėtą ir labai naudingą pasiūlymą dėl gyvenamo būsto. Vienu metu gavau du naujus darbo pasiūlymus (buvo siūlomos geresnės sąlygos, žymiai didesnis darbo užmokestis, įvairūs „bonusai“). Pasirinkti buvo nelengva, neįprasta situacija)).
Gavau išsamų paaiškinimą-instrukciją, kaip bendrauti su užsieniečiais, nemokant kalbos, kad galėčiau jausti komfortą naujoje man aplinkoje. Gavau gan netikėtas, neįprastas praktines rekomendacijas, bet viskas realiai veikia. Žmonės patys prisitraukia, rodo dėmesį, iniciatyvą, užmezgiau daug naujų, naudingų pažinčių, esu labai patenkinta. Ačiū!

Aušra  (Norvegija)

Mane domino klausimas, kaip padidinti savo pajamas ir aš likau patenkinta rezultatu, kuris pasireiškė gan greit, finansinė padėtis ėmė gerėti. Gavau netikėtą piniginę dovaną. Tapau labiau matoma, sulaukiu didelio dėmesio, paramos iš aplinkinių, tai labai džiugina iki šiol. Vėliau domino galimybė pakeisti veiklą, rasti gerai apmokamą darbą. Savo jėgomis niekaip negalėjau pasiekti rezultato. Vėl kreipiausi pagalbos ir vėl mano noras išsipildė.

Įdomu, kad konsultacijų metu gauta pagalba, žinios padarė teigiamą įtaką mano artimo žmogaus sveikatai (sunki genetinė liga), buvo labai netikėtas toks pasireiškimas. Mano gyvenime įvyko kardinalios permainos, kuriomis aš labai patenkinta ir puikiai žinau, kas jas paskatino. Jau spėjau įsitikinti, kad ir kiek dėčiau savo pastangų, niekaip nepavykdavo pajudėti iš sąstingio, ir staiga – toks protrūkis (nauja gyvenama vieta, naujas darbas, gerokai didesnės pajamos, nauji santykiai ir tt.), ir tarsi be jokių pastangų.

Esu labai patenkinta, kad buvo rastos ir pašalintos mano nesėkmių priežastys, mano gyvenime atsirado daug naujų įvykių, pagerėjo jų kokybė. Toks jausmas lyg grįžčiau į savo gyvenimą, nesuprantu, kaip iš jo išklydau… Jaučiu didžiulį poreikį mokytis, tobulėti. Dėkoju Ilmai už pagalbą.

Dėkoju Ilmai už jos webinarus, seminarus. Po jų jaučiu didelį energijos antplūdį, jaučiuosi pakliuvusi į „srautą“, smegenys reikalauja informacijos, mėgaujasi ja, todėl stengiuosi tai išnaudoti.

Bente Larsen (Norvegija)

Aš tokia dėkinga likimui, kad sutikau Ilmą! Draugei atskiras ačiū už rekomendaciją.

Sveikas, mano naujas gyvenime! Kitais žodžiais negaliu nusakyti tų permainų, kurios įvyko su manim. Pasitenkinimas, o ne įprastas stresas, versle, finansinis pakilimas, kuris lydi sėkmingą naujo filialo atidarymą Kopenhagoje. Susipažinau su įdomiu vyriškiu, mes susitikinėjame, bet daugiau nei žodžio, nenoriu nužiūrėt…O už tai, kad dingo metų metus kankinęs galvos skausmas, prieš kurį gydytojai buvo bejėgiai, autoimuninis disbalansas, net negaliu parinkti žodžių dėkingumui nusakyti.

Jei atvirai, tikėjausi kažko pažįstamo – koučingo ar psichologinių konsultacijų, net nežinau, ko aš tikėjausi, bet rezultatas pranoko visus mano lūkesčius. Bijau, kad galima tapti priklausomu nuo tokių dalykų ))) Miela, Ilma, dėkoju, myliu ir laukiu naujų mūsų susitikimų!

Dovilė (Lietuva)

Nuostabu, kad yra žmonių, kurių dėka gyvenimas tampa gražesnis. Žinau, kad kaskart po Ilmos seminarų/webinarų, seka džiugios permainos.

Susitikimas su Ilma davė tiek daug patirties ir suvokimo, kad padėka tiesiog veržiasi būti išsakoma ir netelpa į žodį AČIŪ. Kiekvienoje gyvenimo situacijoje tarsi mintyse iškyla susitikimo momentai ir skamba Ilmos žodžiai, tarsi sprendimas ateina savaime ir gyventi pasidaro ramiau, lengviau… Nuoširdžiai linkiu kiekvienam tokio nušvitimo ir to didelio stebuklo!

Nuoširdžiai jums ačiū už man skirtą laiką. Jūsų patarimai įkvėpė visame kame įžvelgti džiaugsmą. Stengsiuosi ir toliau mylėti gyvenimą ir save. Aišku, reikės padirbėti ir labai stipriai, ko gero, dirbti reikia nuolat. Tik kartais labai reikia paskatinimo iš šalies.

Esu sena jūsų postų „sekėja“. Nežinau net kaip, tačiau kažkokiu būdu, net per atstumą jūs mane pakraunate labai teigiama energija. Nuoširdus ačiū jums už tai, kad esate ir pasirodėte mano gyvenime! Kuo didžiausios sėkmės jums ir neblėstančios energijos.

Eglė (Norvegija)

Kreipiausi dėl sveikatos problemų. Po konsultacijų mano sveikata nuolat gerėja. Skausmas, kurį jaučiau visuomet, nuo paauglystės, buvo stiprus, ir jis labai stipriai sumažėjo. Dabar galiu pasirūpinti šeima, atlikti buities darbus, kurių prieš konsultacijas nepajėgiau daryti daugybę metų.

Apskritai gyvenimas tapo įdomesnis. Praėjus pusmečiui po pirmosios konsultacijos, pastebėjau, kad mano gyvenime įvyko daug pasikeitimų į gerąją pusę. Ne tik pagerėjo mano fizinė sveikata, bet ir pasikeitė mano požiūris į daugelį dalykų. Pasikeitė mano mintys, nustojau mintyse pyktis su pačia savimi ir kurti nerealius scenarijus. Pajutau ramybę, išmokau į daugelį dalykų žiūrėti paprasčiau, be streso. Džiaugiuosi, kad sumažėjo nerealių, neįgyvendinamų norų, iliuzijų. Daugiau jaučiu pozityvumo sau ir kitiems. Nuolatos didėja pasitikėjimas savimi, auga meilė sau. Dėl to pagerėjo santykiai su artimaisiais. Po paskutinės konsultacijos santykiai su vyru puikūs. Pagaliau jis klauso, ką aš jam sakau ir supranta, ir girdi mane. Darbe jam taip pat ėmė sektis. Gyvenimas pražydo, tapo mielesnis. Už visa tai širdingai dėkoju Ilmai.

Ilma, džiaugiuosi, kad sutikau tokią puikią mokytoją. O už tai, ką gavau iš jūsų konsultacijų, korekcijų metu, dėkinga būsiu visą gyvenimą, nuoširdžiai tai sakau. Ačiū, kad parodėte man šį kelią.

Giedrė Kaminskaitė  (Lietuva)

Pirmiausia, norėčiau padėkoti, kad dalinatės savo patirtimi ir sukauptomis žiniomis. Visa medžiaga labai aiškiai pateikta ir vos pradėjus skaityti viskas atrodo taip pažįstama ir iškart kyla mintis „va čia tai apie mane“ )). Visos užduotys ir apmąstymai sukėlė labai dviprasmiškas emocijas. Iš vienos pusės tarsi kilo noras priešintis (atrodo, kam čia man to reikia, gal geriau padarysiu rytoj arba gal ir taip viskas susidėlios savaime), iš kitos – tai tarsi namų darbai, kuriuos, kaip bebūtų keista, norisi daryti ir prisėdus prie užduočių laikas kažkaip nepastebimai pradingsta )). Įdomu ir kartu sudėtinga gilintis į save ir tarp visų susikaupusių minčių atsirinkti tai, ko reikia, ir dar visa tai užrašyti. Niekada nemokėjau išreikšti minčių popieriuje, todėl dabar tai tikras iššūkis.

Inga Jasiukaitė (Italija)

Dalyvavau „online“ kurse. Rezultatai pasireiškė netrukus, išėjau iš samdomo darbo ir ryžausi nuosavam verslui. Pasitikėjimas savimi stiprėja, užsakymų ir klientų daugėja su kiekviena diena, dabar kelia rūpestį tik viena – kaip viską spėti. Esu lankiusi daugybę seminarų, tačiau tokių rezultatų niekada nebuvo.

Įkvėpta permainų, kreipiausi į Ilmą dėl individualių konsultacijų. Per tą laiką gerokai padidėjo mano pajamos, ir kas labiausiai nustebino, į patį darbą įsitraukiu kur kas mažiau, nei anksčiau. Pastebėjau, kad dažniau keliauju, daugiau įvykių atsirado mano gyvenime, atsirado kažkoks judesys, „draivas“, gerėja mane supančių ryšių, daiktų kokybė, jaučiu pasikeitusį aplinkinių požiūrį į mane, sulaukiu daugiau dėmesio, pagalbos, naudingų pasiūlymų. Esu labai laiminga ir dėkinga už galimybę susipažinti su Ilma, kurios asmenybė ir darbas man siejasi su aukštu profesionalumu, pasitikėjimu ir konkrečiais rezultatais. Galėčiau valandų valandas jūsų klausytis, ačiū!

Inga, psichologė, koučingo konsultantė (Lietuva)

Gyvenimas tarsi pasidalino į „prieš“ konsultacijas  ir „po“ jų. Klausantis Ilmos apima pojūtis lyg ji žinotų mane nuo gimimo. Visiškai pasikeitė mano aplinka ir tai įvyko labai tausojančiai, be streso, gailėjimosi, savigraužos ir kaltinimų.

Profesinė veikla. Tapau paklausi tiek profesinėje, tiek visuomeninėje veikloje. Mano nuopelnai, pasiekimai pastebimi, skatinami, idėjos palaikomos su entuziazmu. Jaučiu pagarbą ir dėmesį savo adresu. Tapo lengviau bendrauti su klientais, iš Ilmos gautos žinios stipriai pakeitė mano pasaulėžiūrą ir davė raktus į kitų žmonių prigimties pažinimą. Dingo įsitraukimas į klientų situacijas, adekvačiau reaguoju į jų pastabas, poreikius, pretenzijas (būna ir tokių). Veikla ėmė teikti ne tik pasitenkinimą, bet ir tapo finansiškai sėkminga. Kompanija, kurioje dirbu, ženkliai pakėlė atlyginimą. Sako apetitas ateina bevalgant – privačioje praktikoje surizikavau pakelti paslaugų įkainius ir mano nuostabai tai suveikė, o kiek laiko bijojau ir tik svajojau „gerai būtų“. Nustojau lakstyti po įvairius seminarus, „tobulėti“ nuo ryto iki vakaro, po individualaus darbo su Ilma visa tai pasirodė toks „vanduo“. Planai pagaliau ėmė realizuotis, atsirado gyvenimo proceso pojūtis, nors visada maniau, kad gyvenu pilnavertį gyvenimą.

Asmeniniai santykiai. Pirmiausiai man kelia pasitenkinimą tai, kad imu pažinti savo sūnų, mokausi bendrauti su juo, lavinti pagal jo prigimtines savybes, rezultatai neįtikėtini. Pamačiau, kaip mano būsena įtakoja sūnaus būseną, elgesį. Santykiai su vyru tapo labai artimi, brangūs, dabar suprantu jo minčių ir elgesio modelį, tai padeda išvengti daugybės konfliktų, pretenzijų. Pastebėjau, kad jaučiu mažesnį poreikį leisti laiką su draugėmis, reikštis visuomeninėje veikloje, „realizuotis“, „ieškoti savęs“. Vyro finansiniai reikalai ėmė gerėti, pajamos sparčiai didėti, tai padėjo galutinai padengti būsto paskolos dalį. Dingo aritmija, miego sutrikimas, sapnai tokie gražus, ramūs. Jaučiu svarius pokyčius savo mąstyme, imu pastebėti tai, ko anksčiau nefiksavau, apima jausmas lyg turiu aiškiaregystės dovaną, sustiprėjo pojūčiai, numatymas, suvokimas. Truputį baugina tokios netikėtos transformacijos ir įvykių gausa, jų koncentracija. Konkretūs rezultatai – 100%. Konsultantės charizma ir profesionalumas paperka. Kaip vaikas pasakytų – „kai užaugsiu, noriu būti tokia kaip tu“))). Nors jau žinau atsakymą šiai dienai, bet visgi drįstu tikėtis, kad sulauksiu Ilmos mokymų Lietuvoje. Nuoširdžiai linkiu visokeriopos sėkmės ir stiprybės.

Jelena, banko viceprezidentė (Rusija)

Reiškiu didžiulį dėkingumą už pravestas konsultacijas, jų dėka aš įgijau stulbinantį pasitikėjimą savimi, savo jėgomis, ir tai ne laikina įtaiga. Pagaliau aš ėmiau remtis į save. Aš dabar gyvenu visiškai nepriklausoma nuo kitų, nesikreipiu su prašymais, klausimais. Visus buitinius klausimus sprendžiu pati ir viskas gaunasi nepalyginamai geriau. Galų gale pajutau nepriklausomybės skonį, galią, kad galiu taip gyventi ir man tai teikia pasitenkinimą, malonumą, o anksčiau to bijojau, nežinojau, kaip prie to prieiti, ar pavyks. Toks jausmas, kad galų gale aš „pakilau nuo kelių“, atsistojau, išsitiesiau…Pajutau kitą gyvenimo kokybę, malonumą nepriklausyti nuo kitų.

Didelis „AČIŪ!!!“ Ilmai už jos rūpestį ir pagalbą, paramą pačiais sunkiausiais mano gyvenimo momentais!

Jelena Ščerbakova (Rusija)

Mano vertinimai – patys aukščiausi, visiems pažįstamiems rekomendavau. Tai įtakojo: ryškus mano fizinės bei emocinės savijautos pagerėjimas, mano noro išsipildymas, būsimų įvykių prognozė.

Aš kreipiausi su keliais klausimais. Įtampą kėlė ir gąsdino mano ateitis, bijojau, kad atėjus pensijos amžiui negalėsiu pakankamai uždirbti bei tinkamai užauginti savo mažą dukrytę. Taip pat jaudino klausimas, susijęs su nuosavybe – ilgą laiką negalėjau parduoti nuosavo namo, pakeisti jo į patogesnį būstą bei turėti santaupų. Vargino įtempti santykiai su vyru ir darbe, kur man buvo sąmoningai kenkiama.

Konsultacijų metu iškart pasikeitė mano būsena – dingo baimės, jas pakeitė džiugi ramybė ir tikėjimas ateitimi. Atsirado namo pirkėjas, po to nusipirkau puikų butą, net geresnį, nei galėjau planuoti, įsivaizduoti. Darbe viskas pasikeitė: netikėtai buvo įvertinti mano nuopelnai, buvau pripažinta geriausia metų darbuotoja, man pakėlė algą, padovanojo kelionę į Paryžių, tiesiog neįtikėtina sėkmė!

Konsultacijų dėka pasikeičiau kaip asmenybė, tapau ramesnė, ėmiau daugiau šypsotis, atsirado gyvenimo skonis (visą pirmąją konsultaciją tiesiog praverkiau…). Manyje prabudo moteris, ėmiau daugiau dėmesio skirti sau, pasikeitė mano išvaizda, susilaukiau komplimentų, jau buvau pamiršus – kas tai.

Vis peržiūriu mintyse ir užrašuose visas Ilmos konsultacijas su manimi. Tiek visko gavau, tiek daug man buvo duota, aš iki šiol nespėjau visko apmąstyti ir viskuo pasinaudoti. Dar kartą reiškiu didžiulį dėkingumą už nenusakomos vertės pagalbą!

Jolanta Dimšienė  (Lietuva)

Ačiū jums už jūsų gerą energiją, kuria dalinatės su visais. Ačiū, Ilma, už dovanas. Visuomet maloniai nustebinat ir pradžiuginat.

Jurgita Pauliukaitė (Lietuva)

Labai patinka jūsų filosofija, minčių išdėstymas, tiesos pateikimas, atvirumas. Labai panašu mano gyvenime, daug info, knygų, seminarų… Bandai atsirinkti, mėgini, pritaikai, kai kur yra rezultatai, kai kur nukrenti dar labiau. Paskaičius jūsų straipsnius, pasidalinimus, supratau, kad suradau: be pažadų, o darbo pastangomis gausiu atsakymus ir rezultatus. Ačiū už Jūsų patirtį ir žinias.

Konsultacija buvo labai tikslinga. Likau tam tikra prasme apstulbusi. Kai pokalbyje tu matai save, savo poelgius, reakcijas į tam tikrus dalykus…Aš pirmą kartą priėmiau save su sąmoningumu, su meile. Atėjo ramybė, aiškumas, noras eiti sąmoningumo keliu. Tęsiu tai toliau. Ačiū. Man jūs esate visuma, darna, pilnatvė, harmonija, klestėjimas.

Jurgita (Norvegija)

Aš labai patenkinta konsultacijomis, gautomis seminarų metu žiniomis. Kam pasakoju, su kuo dalinuosi – niekas netiki, kad taip įmanoma. Esu laiminga, kad man pagaliau pavyko pašalinti iš savo gyvenimo baimes, kurios slėgė mane daugybę metų (susijusios su mano dukra). Vos po kelių konsultacijų supratau, kad nustojau reaguoti į ilgus metus slėgusią temą, apskritai apie tai nustojau galvoti, lyg kas būtų ištrynęs tai iš mano atminties, lyg niekada to ir nebuvo, tai ne mano tema, prisimenu, pagalvojau : „Ir ką aš čia išsigalvojau, galėjau ir kažkokiu kitu klausimu kreiptis“. Ta baimė kažkur išgaravo, dingo be pėdsakų. Pradžiugino „šalutinis“ konsultacijų poveikis – vyras metė rūkyti.

Vėliau domino finansinės padėties pagerinimo klausimas, norėjau pakeisti darbą. Tuo metu gavau netikėtą piniginę išmoką, o vėliau – ir naują darbą, su geresnėmis sąlygomis nei prieš tai. Pavyko atsikratyti svetimų planų, norų, nustojau žiūrėti į kitus, lygiuotis į kažką. Netikėčiausias man atsitikęs dalykas – išsipildęs mano slaptas noras, susijęs su konkrečia veikla.

Ilmos dėka sužinojau daug dalykų, labai daug dalykų. Visad gerbiau ir gerbiu jos darbą, labai džiaugiuosi, kad vis atnaujinama informacija, tai yra naujų dalykų pateikimas ar senų dalykų priminimas. Galiu tik pasidžiaugti jos iniciatyva ir padėkoti, kad į mano gyvenimą įpūtė sąmoningumo vėjo. Ačiū.

Klara Duisengalijeva, žinoma verslininkė, aktyvi visuomenės veikėja (Kazachstanas)

Aš labai patenkinta konsultacijomis, būtinai rekomenduosiu kitiems. Man padarė įspūdį konsultantės nuoširdumas, atsakingumas, kompetencija, ji ir jos darbas kelia absoliutų pasitikėjimą. Tos kelios konsultacijos skaipu visiškai pakeitė mano požiūrį į vykstančius įvykius, detali analizė padėjo pažvelgti į viską kitu kampu. Prieš tai kreipiausi į kitus konsultantus, tačiau jokių rezultatų nesulaukiau.

Kreipiausi su klausimu nuosavybės ir verslo tema. Net 15 metų vargino nesibaigiantys teismai, pasikartojantys nemalonūs įvykiai. Niekaip nepavyko to išspręsti, atrodė, kad nėra jokios išeities. Po pirmos konsultacijos išaiškėjo konflikto iniciatorius. O po savaitės įvyko tikras stebuklas  – aš susitikau su mūsų šalies prezidentu. Tokio lygmens įvykis tapo realybe tik kaip darbo su konsultante pasekmė. Esu neapsakomai dėkinga!

Lisa Sjoberg (Švedija)

Nors praėjo beveik metai, vis dar netikiu tokia savo sėkme. Dingo daugybė baimių, pažinau jų priežastis. Atsirado ramybė, vidinė pusiausvyra, lengvumo, laisvės pojūtis. Normalizavosi miegas, kraujospūdis, kūno svoris, nenaudoju jokių medikamentų.  Savijauta puiki, dingo nuovargis, dirglumas ir tai nebuvo laikina. Tuo pat metu gavau naują darbo pasiūlymą, su geresnėmis sąlygomis nei prieš tai. Tarsi viso gyvenimo kokybė staiga pagerėjo, paryškėjo, pastebėjau, kad atsitinka visokie malonūs, netikėti dalykai.

Turėjau problemų su vaikais, jų tarpusavio santykiais, santykiais su tėvu. Prisipažinsiu, lankiausi pas psichologą ne kartą, aktyviai domiuosi rekomendacijomis vaikų auklėjimo tema, bet daugelis dalykų ne tik neišsisprendė, bet ir komplikavosi, pasidarė tik blogiau. Slėgė kaltės jausmas prieš vaikus ir beviltiškumas. Mintimis ir žodžiais išsakydavau pretenzijas sau, vyrui. Dabar mokausi pažinti juos, savo artimuosius ir save pačią pagal gautas iš Ilmos žinias, suprantu, kaip bendrauti, kaip priimti kiekvieną, juk mes visi skirtingi. Tapome artimesni su vyru, atsirado stiprus ryšys, intymumas, nustojau jausti poreikį ieškoti užuojautos, paramos pas drauges, semtis išminties iš „moteriškų“ žurnalų ir knygų. Atsirado aiškumas. Mėgaujuosi kiekviena diena, nes baigėsi konfliktai, barniai, užsidarymas, pretenzijos, klaidžiojimai, ieškant išeities. Žinoma, būna, bet jau turiu stiprią pagalbą, turiu kuo remtis.

Neįtikėtina, kad per tokį trumpą laiką aš sužinojau tiek daug. Daug kas, prisipažinsiu, sunkiai dėliojasi mano pasaulėžiūroje, bet su Ilmos pagalba, parama ir įrodymais, kuriuos pateikia pats gyvenimas, einu ryžtingai. Mano didžiausia pagarba ir dėkingumas.

Loreta Budrienė (Lietuva)

Esu nepaprastai dėkinga Ilmai už įdomią patirtį, įspūdžius, pradžioje kėlusius įtampą, nes viskas buvo nauja, netikėta. Man regis, tikrai nemažai žinau, daug kuo domiuosi, tačiau tai, ką gavau, sužinojau konsultacijų metu, buvo nepatirta iki šiol.

Teko kreiptis su klausimu, liečiančiu mano karjerą, finansinę padėtį. Pagaliau įgyvendinau savo projektą, apie kurį tik svajojau, atsirado nauja veikla, kuriai ilgai nesiryžau. Maloniai nustebino daugybė naujų įvykių, pažinčių, atsiradusių mano gyvenime konsultacijų metu ir po jų. Labiausiai „veža“ jų kokybė. Daugeliu klausimų įvyko perversmas sąmonėje, pasikeitė minčių eiga, požiūris, labiausiai tai juntu, bendraudama su kitais, ypač pažįstamais žmonėmis, matau reikšmingus pokyčius savyje. Rezultatai tiesiog pribloškia. Ilma duoda kur kas daugiau, nei tikiesi.

Visada su malonumu skaitau ir laukiu Ilmos straipsnių, išsiskiriančių unikalia informacija, pateikta su jai būdingu atvirumu, humoru jausmu, taiklumu. Džiaugiuosi ją atradusi.

Marianne Sorensen, rinkodaros specialistė (Norvegija)

Kreipiausi su noru įsigyti nuosavybę užmiestyje ir klausimu, kodėl ilgą laiką man tai nepavyksta, pavargau apie tai galvoti. Bet niekaip nesitikėjau, kaip viskas pasisuks konsultacijų metu, mane lyg kažkas pakeistų, mano norai pasikeitė. Aš laiminga, kad laiku išsiaiškinau, kas įtakojo mano norą, iš kur jis kyla, ar man būtent to reikia, ko aš aš iš tikrųjų noriu, ko siekiu.

Konsultacijų metu suvokiau, kad visiškai nemoku planuoti ir siekti savo tikslų, planų, man labai trūksta disciplinos, atsakomybės, o ambicijos – didžiulės. Tapau atsakingesnė, ėmiau laiku mokėti sąskaitas, mažinau išlaidas (tai mano silpniausia vieta). Tai palankiai atsispindėjo mano veikloje, kurioje įvyko stulbinantis kilimas.

Netikėtai įsigijau automobilį, apie kurį seniai svajojau, svarbiausia – be skolų, paskolų ir be nuostolio savo finansams. O ankstesnį, patyrusį avariją, už labai naudingą kainą nupirko draudimo kompanija, jos pačios iniciatyva (padengė avarijos nuostolius). Net svajoti apie tai negalėjau, nes tuo metu mano draudimas jau buvo pasibaigęs, jo nebuvo! Tiesiog stebuklai!

Miglė Krecetienė (Anglija)

Ačiū Jums labai! Ne tik už webinaro įrašą, bet ir už žinias, optimizmą, puikias instrukcijas, kaip susikurti gyvenimą, kurio trokšti. Dabar tik belieka pradėti veikti.   Dėkui už įdomią informaciją bei naudingas praktines užduotis. Jas atlikau, tikrai vertinga yra išsianalizuoti apie tai, ką darau dėl savo norų ir kur esu šiuo metu. Ačiū už galimybę tobulėti su Jūsų pagalba. Man būtų labai aktualu gauti daugiau patarimų ar nuorodų.

Esu labai dėkinga už dovaną – atsakymą į asmeninį klausimą, kuris buvo tikrai išsamus, parodantis problemos šaknis ir nurodantis kryptį, kaip toliau spręsti susidariusią situaciją.

Neringa Paukštytė-Simonavičė (Lietuva)

Domiuosi Ilmos veikla, mokymais, seku. Džiugu, kad nėra vandenėlio pilstymo. Literatūros, mokymų išties daug, net lioviausi juose lankytis, nes neatrandu juose atsakymų arba informacija girdėta, arba nepasiekia manęs ir neapčiuopiu rezultatų. Todėl ir noriu daugiau išgirsti Ilmos webinarų/seminarų, kitaip pateiktos informacijos. Dėkinga.

Liudmila Verchozina (Rusija)

Kreipiausi su klausimu, liečiančiu mano santykius su sūnumi. Aš labai laiminga, kad Ilma palaikė su manimi ryšį tarp konsultacijų ir po jų, jaučiau nenutrūkstamą globą, rūpestį. Man labai norėjosi iš savęs nors ką nors ištraukti pačiai, padirbėti su savimi savarankiškai, ir kai gaudavau Ilmos laišką, žinutę , aktyvizuodavosi mąstymas, savaime ateidavo atsakymai į rūpimus klausimus. Kadangi žinau, suprantu – iš kur tai, esu labai dėkinga.

Sigita Zitkienė (Lietuva)

Dėkoju už įdomią medžiagą ir konkrečias praktikas kurso metu. Tai tikrai veikia! Reikia tik dirbti. Dėkoju už antrosios kurso dalies medžiagą. Atvirai pasakysiu, tokio posūkio šitoje, „pinigų“ temoje tikrai nesitikėjau. AČIŪ už TOKIĄ informaciją. Jokioje kitoje literatūroje apie pinigų uždirbimą, finansinę laisvę nesu nieko panašaus skaičiusi. Kurso metu gavau netgi „bonusą“ už drąsą (už aktyvų dalyvavimą, atgalinį ryšį) – straipsnį ir praktiką apie savirealizaciją.

Dėkoju už atsakymą ir mano aprašytos situacijos išaiškinimą. Atsakymas labai taiklus ir tikslus. Atsakyme pateikėte ir receptą, kas padėtų išspręsti klausimą ir kuria kryptimi reikia judėti.

Labai gražiai rašote, sklandžiai reiškiate mintis. Esu dėkinga už žinias, kurias skleidžiate, tikslius, koncentruotus straipsnius. Randu atsakymų tame, ką Jūs rašote. Atsakymai, supratimai ne visada malonūs, dažniausiai lyg pirštu bakstelima ten, kur skauda. Dėkui, kad rašote, skleidžiate sąmoningumą skatinančias žinias. Džiaugiuosi, kad „pažinau“ Jus. Neilgai dar, tik nuo pavasario. Bet kai radau Jus, daug dalykų tapo nebeįdomūs. Jūsų konkretumas ir tikslumas daug dalykų sudėlioja į savo vietas. Ačiū, ačiū, ačiū.

Tatjana Veinberg, juristė (Rusija)

Mano vertinimas – pats aukščiausias. Rekomendavau konsultantę savo artimai draugei. Tokį mano vertinimą įtakojo nuoširdus konsultantės domėjimasis manimi, mano problema. Aš visada (tame tarpe ir tarp konsultacijų) jaučiau rūpestį ir palaikymą iš jos pusės. Po konsultacijų gaudavau labai daug papildomų rekomendacijų, teminės medžiagos. Atkreipiau dėmesį į tai, kad konsultacijos visada vyksta tiksliai numatytu laiku, man tai labai svarbi „smulkmena“. Konsultantė orientavo į giluminę temos analizę, nuoseklų darbą. Viso konsultavimo proceso metu lydėjo saugumo jausmas, pojūtis, kad manimi rūpinasi.

Klausimas, kuriuo kreipiausi, buvo susijęs su santykiais „vyras-moteris“. Supratau, kad esu „užstrigusi“ nuostolingam šios temos lygyje, nieko negalėjau padaryti. Konsultacijų metu suvokiau, pripažinau, kad man tai reikalinga, ėmiau su tuo dirbti. Iškart pasikeitė mano būsena, savijauta. Atsirado daug laiko asmeniniam gyvenimui. Atsirado gyvenimo džiaugsmas, kuris pasireiškė esminiu garderobo pakeitimu. Pajutau artimųjų ir draugų dėmesį. Susipažinau su vyriškiu. To ryšio dėka supratau, ko man reikia, ko ieškau santykiuose. Pagrindinis stereotipas, kurio pavyko atsikratyti – tai, kad šio klausimo sprendimui būtina skirti dėmesį, laiką. Anksčiau galvojau, kad viskas turi susitvarkyti kažkaip savaime, tiksliau, iš vis apie tai negalvojau. Vėliau kreipiausi į konsultantę su sveikatos tema (onkologija). Noriu dar kartą perduoti mano nuoširdžią padėką už pagalbą, paramą ir dalyvavimą! Visada apie tai prisimenu. Ačiū!

Terje, statybų, NT verslas (Norvegija)

Kreipiausi į konsultantę su dviem klausimais iškart: verslo ir nuosavybės įsigijimo. Paskutiniu metu nustojau jausti pasitenkinimą tuo, kuo užsiimu, nuolat apie tai galvojau, ir tai ėmė varginti, jaučiau stresą. Užeidavo noras viską mesti ir kažkur išvažiuoti, jaučiau didžiulį permainų poreikį. Jau pirmos konsultacijos metu, iškart po jos, atsirado naujų idėjų, ėmė prisitraukti nauji ryšiai, visi, kaip susitarę, ėmė siūlyti bendradarbiauti. Padidėjo darbingumas, pagerėjo savijauta, nuotaika, lydėjo pojūtis, kad viskas vyksta savaime, be jokių pastangų.

Pakeičiau veiklos kryptį, pajamos ėmė didėti. Palankiai išsisprendė klausimas su mokesčiais. Buvo paskirtas dalykinis susitikimas, kuriam ruošiausi su įtampa, tačiau atvykus manęs net nepaprašė dokumentacijos, pasiaiškinimų, o iškart ėmė siūlyti man palankius sprendimų būdus, aš tuo metu beveik neištariau nė žodžio, tik stebėjau, kaip įvykiai klostosi savaime. Tai buvo dar vienas akivaizdus įrodymas, kaip veikia „korekciniai darbo metodai“ (cituoju konsultantę), nes dar prieš porą dienų viskas klostėsi itin nepalankiai.

Sėkmingai išsisprendė nuosavybės įsigijimo klausimas: nusipirkau tai, ką norėjau ir ypatingai naudingomis man sąlygomis. Neslėpsiu, kad esu nustebintas ir man tai padarė didelį įspūdį. Su konsultante palaikau nuolatinį ryšį.

Valentina Šifrin (Lietuva)

Ačiū už jūsų veiklą ir komplimentai! Sukūrėte naudingą ir reikalingą platformą žmonių tobulėjimui! Sėkmės Jums!

Vilma (Norvegija)

Namuose tvyravo įtampa, kurios laikui bėgant nebegalėjau pakelti. Todėl kreipiausi į Ilmą su klausimu – kaip pagerinti šeimos tarpusavio santykius. Konsultacijos metu analizavome ir gvildenom situacijas, kurios parodė, kodėl yra taip, kaip yra. Vyko gili mano genetinės programos analizė, korekcija.

Gavau naudingos informacijos ir patarimų, kuriuos pritaikius normalizavosi situacija namuose. Atsirado daugybė džiuginančių įvykių. O jei vėl iškyla problemos, tai žinau – kodėl ir galiu imtis priemonių jas pašalinti. Esu labai patenkinta konsultacijomis ir dėkoju Ilmai už suteiktas žinias ir reikšmingą pagalbą.

Žana Lučnikova, verslininkė, juridinės paslaugos (Rusija)

 

Rodos tik keli pokalbiai, o iškart tokia lavina įvykių, naujienų! Gyvenamos vietos pakeitimas (kita šalis),  per neįtikėtinai trumpą laiką (vos keli mėnesiai) įsigytas nuosavas, ne nuomojamas, namas. Naujas verslas (konsultacinės paslaugos). Naujas, širdį šildantis etapas santykiuose su vyru, tarsi naujas puslapis atsivertė po 19 bendrų gyvenimo metų. Meistriškai perduotas įgūdis sujungti, suderinti savi-realizaciją, verslą ir šeimą tiesiog neįkainuojamas. Tiek informacijos, tiek patyrimų! Ką galiu pasakyti – jaučiuosi kaip niekad saugi, patenkinta gyvenimu, savim, laiminga. Manau, moteriai tai ypač svarbu. Ačiū, ačiū, ačiū, prisimenu ir prisiminsiu nuolatos, kas man padėjo įgyvendinti savo svajones.